طراحی سایت با زبان کد نویسی XML
ترافیک طراحی سایت خود را بیفزایید
01/08/2018
طراحی سایت
طراحی سایت خاوران تهران
04/08/2018
نمایش همه

آرم طراحی سایت را چگونه طراحی نماییم

طراحی سایت

طراحی سایت

آرم طراحی سایت را چگونه طراحی نماییم

 

 

طراحی سایتطراحی وب سایتطراحی سایت تهران حضور برجسته لوگو برای هر کسب و کار غیر قابل انکار است. به عنوان قلب تلاش های نام تجاری  طراحی سایت شما، لوگوی شما باید ماهیت شخصیت نام تجاری طراحی سایت خود را نشان دهد. این یک عنصر مهم برای طراحی سایت که در حال حاضر خیره کننده برای کسب و کار شما ایجاد کرده است. اگر ترس از مهارت های طراحی کمتر از حد متوسط ​​شما در حال حاضر تنظیم شده است، ترس نیست! خبر خوبی است: شما لازم نیست که طراح باشید و یا بانک را شکستن تا بتوانید یک علامت بصری را جذاب، یادآور و منحصر به فرد کنید.

 

 

 

ما “همه چیزهایی که همیشه باید در مورد طراحی لوگوی خود طراحی کنید” را جمع آوری کرده ایم که اهمیت انتخاب رنگ ها و فونت های مناسب، برخی از بهترین شیوه ها و مقدمه ای برای سازنده آرم آنلاین را پوشش می دهد. آماده؟ در اینجا مراحل مورد نیاز برای طراحی یک لوگو که نشان دهنده نام تجاری شما است، می باشد.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

از طراح برای ایجاد آرم طراحی سایت خود کمک بگیرید

 

به عنوان یک صاحب کسب و کار کوچک و طراحی سایت، می دانیم زمان شما ارزشمند و محدود است. هنگامی که به دنبال طراحی لوگو هستید، می خواهید یک ابزار بصری که آسان برای استفاده است و نتایج قابل توجهی را ارائه می دهد. شما ممکن است شگفت زده (و از دست رفته) بدانید که ایجاد یک لوگو توسط خودتان بسیار ساده تر از فکر شماست. سازنده لوگو همان چیزی است که Wix برای طراحی سایت ها است: یک ابزار پیچیده و کامل اما آسان برای استفاده برای طراحی آرم خود بسیار. بهترین از همه، بدون مهارت های طراحی مورد نیاز در اینجا! این ابزار با درخواست چند سوال شروع می شود: نام برند شما، صنعت شما و صفت هایی که احساس کلی شما را توصیف می کنند. الگوریتم قدرتمند به طور خودکار یک انتخاب متفاوت از آنچه آرم آینده شما ممکن است شبیه باشد ایجاد کنید. مورد علاقه خود را انتخاب کنید و آماده برای سفارشی کردن. از فونت ها تا آیکون، شما می توانید همه چیز را تغییر دهید تا جواهرات کوچک خود را با نام تجاری  طراحی سایت خود به بسپارید! در زمان ضبط، شما قادر به تصور، شخصی سازی و دانلود یک آرم است که به نام تجاری خود می گوید و شما می توانید بلافاصله در تمام تلاش های بازاریابی خود (طراحی سایت، کانال های رسانه های اجتماعی، کارت های کسب و کار، علامت های آبدار و غیره) استفاده کنید.

 

 

 

آرم خوب برای طراحی سایت شما چه ویژگی هایی دارد

 

اکنون که پلت فرم قانع کننده ای را انتخاب کرده اید، مهم است که بدانید که چه لوگوی بزرگی از آن تشکیل شده است. چند اصل کلیدی که باید قبل از طراحی شاهکار خود داشته باشید، وجود دارد. با تعریف، باید:

 

طراحی وب

طراحی وب

ساده: عبارت “کمتر است بیشتر” هرگز مناسب تر نبوده است. در بالاتر از تطبیق پذیری آن (نگاه کنید به نکات زیر)، آرم شما کم است پیچیده تر، ساده تر است که به خاطر داشته باشید.

چند منظوره: شما یک آرم خواهید داشت که به نظر می رسد بدون توجه به جایی که قرار است. اگر کودک شما فقط بر روی صفحه نمایش بزرگ ظاهر شود، اما ممکن است در یک برگ کاغذ کوچک چاپ شده بخوانید، احتمالا از این موضوع نترسید.

بی وقفه: به طور طبیعی، با گذشت زمان، شما نیاز به کمی چیزهای کوچک (هر کس نیازمند کمی از آن است؟)، اما هدف شما باید طراحی یک لوگو، همانطور که شما آخرین آن بود. همیشه از خودتان بپرسید: قبل از ساخت آرم، آیا این هنوز در ۱۰ سال خوب است؟

مناسب: آرم شما مجبور نیست لزوما نشان دهد دقیقا چه چیزی شما را انجام می دهد یا فروش می دهد. با این وجود، باید به نوعی به مخاطبان مورد نظر شما احترام گذاشت. شناختن کسانی که جمعیت دارند تحقیقات زیادی را انجام می دهد، اما این اطلاعات با ارزش، لوگوی شما را «گفتگو» می کند تا به افراد صحیح.

 

 

آرم طراحی سایت شما باید نام تجاری شما را دربرداشته باشد

 

سبک سازی در طراحی سایت

طراحی سایت

به یاد داشته باشید که در هسته خود، یک آرم خوب باید با دقت برند شما را نمایندگی کند. آن را به عنوان امضا بصری خود مهمترین قطعه ای از آثار هنری که منعکس کننده و تجسم کسب و کار شما است را در نظر بگیرید. در برخی موارد، هنگامی که به خصوص انجام می شود، مشتریان شما حتی ممکن است لوگوی شما را سریعتر از نام کسب و کار شما شناسایی کنند! دو جنبه (حیاتی): اول، شما قطعا نمیخواهید قسمت مفهوم سازی را با عجله بکشید. تمام وقت برای شناختن هویت نام تجاری طراحی سایت خود و زبان تصویری آن (رنگ ها، فونت ها، فضای و غیره)، برای ایجاد چیزی است که به وضوح شماست – و تنها برای شما، حتی کوچکترین شباهت با یک شرکت دیگر می تواند اثرات فاجعه بار بر روی نام تجاری شما داشته باشد.

 

دوم: نام تجاری خوب نیازمند سازگاری است. آرم شما طراحی شده باید در تمام تلاش های بازاریابی خود، آنلاین (طراحی سایت، رسانه های اجتماعی، امضای ایمیل، و غیره) و همچنین آفلاین (بروشور، کارت های کسب و کار، مقالات در مجلات و غیره) پیدا کنید. دیدن لوگوی مشابه در بسیاری از مکانها به طور طبیعی به مشتریان کمک خواهد کرد که احساس آشنایی شما – و در نتیجه، نزدیکی با نام تجاری طراحی سایت خود را افزایش دهند. در طرف مقابل، استفاده از نسخه های مختلف یک لوگو تنها باعث سردرگمی می شود و ناشی از عدم هویت است.

 

 

ایده پردازی در ارم طراحی سایت خود را فراموش نکنید

 

از آنجایی که لوگوی شما در همه مکان های مختلف ظاهر می شود، بسیار مهم است که آن را برجسته کنید و همیشه توجه داشته باشید. یکی از راه های دستیابی به این هدف این است که با نگاهی به روند اخیر آرم های آرم. به عنوان مثال، سال ۲۰۱۸ قطعا می تواند به عنوان سال جسورانه توصیف شود. روندهایی که در آن قرار دارند عبارتند از تایپوگرافی خلاق و استفاده از رنگ های روشن و پررنگ، همه چیزهایی که می توانید به لوگوی خود تزریق کنید. دانش قدرت حق است؟ بنابراین اطمینان حاصل کنید که شما با چه چیزی گرم و چه چیزی نیستید.

 

طراحی سایت را از کجا شروع کنیم ؟

طراحی سایت

از آنجایی که الهام گرفتن از همه چیز، اکتشاف شما تنها به ایده های مربوط به آرم محدود نمی شود. مثلا، Pinterest با پالت های جدید خلاق، تایپوگرافی و طرح بندی آشفته است. وبلاگ ویکس منبع روزانه شما از مقالات با ارزش و متنوع است که مطمئنا به شما یک خلاقیت را افزایش می دهد. از نمونه های قالب زرق و برق دار ما به مجموعه قابل توجه ما از بیش از ۳۰۰۰ تصویر هنری بردار، ما تقریبا قاطعانه چیزی خلاقیت شما را جرقه می کند.

 

 

در آرم طراحی سایت ما نام تجاری واضح باشد

 

دو دسته اصلی از آرم ها وجود دارد. یکی از آن ها به عنوان نمادین (یا نمادین) شناخته می شود، همانطور که تنها بر روی گرافیک طراحی سایت تکیه می کند. از آنجایی که نام برند را نمی گوید، اغلب توسط تعداد محدودی از شرکت های بزرگ استفاده می شود که قبلا تاریخ و هویت قوی دارند (شما یک سیب را با قطعه ای که قبلا از آن ضعیف شده است، درست کنید) . به عنوان یک کسب و کار کوچک و متوسط، بسیار توصیه می شود که برای دسته دوم بروید: لوگو. این هنوز هم از گرافیک استفاده می کند، اما نام تجاری را نیز به آن اضافه می کند. از آنجایی که این مستقیما به نقطه و به معنای واقعی کلمه اسم شما را نگه می دارد، اتاق کمی برای سردرگمی وجود دارد.

 

فونت مناسب را در طراحی آرم طراحی سایت خود استفاده نمایید

 

تایپوگرافی به معنای واقعی کلمه برای گفتن دارد، به همین دلیل است که در مورد انتخاب فونت های مناسب برای لوگوی طراحی سایت شما چند چیز وجود دارد. به طور خلاصه، آن را ساده نگه دارید. این یک هنر خوب برای تعادل بین فونت است که قابل خواندن و همچنین منحصر به فرد و جذاب است. البته، برای چیزی زیبا، اما هرگز بر خوانایی متن خود سازگار نباشید – این باید شماره خود را تمرکز کنید. یک راه سریع برای اطمینان از این که متن شما در خدمت هدف شماست، این است که آرم خود را بر روی دوستانتان آزمایش کنید. آیا آنها را از تعدادی از دستگاه های مختلف در اندازه متنوعی خواندید. از بازخورد خود استفاده کنید و براساس آن تنظیمات انجام دهید.

 

هنگامی که تعداد فونت های مورد استفاده پایین می آید، ما به شدت یک نام (و فقط یک نام) برای نام تجاری خود داریم و یک نام دیگر برای خط تگ . مهمترین چیز این است که دو فونت در هماهنگی درون لوگوی شما زندگی می کنند. اگر شما کمی کمک اضافی در این بخش نیاز دارید، همانطور که از نام نشان می دهد، آن را به شما می دهد ترکیب فونت که به خوبی با هم در هنگام مخلوط کار می کنند.