طراحی سایت تک صفحه ای
باید ها و نباید ها در طراحی سایت های بدون صفحه
02/12/2016
وایر فریمینگ
تحلیل و بررسی وایرفریمینگ در طراحی سایت لیموترش
02/12/2016
نمایش همه

آشنایی با پروسه طراحی سایت

پروسه طراحی سایت

برای رسیدن به وب سایتی موفق و کارآمد می بایست تمامی مراحل طراحی سایت رعایت شود . به بیان دیگر پروسه طراحی سایت بسیار فراتر از تولید قالب و جنبه های فنی می باشد . پیش از شروع هر نوع فعالیتی برای طراحی سایت ابتدا می بایست هدف تان از طراحی وب سایت را تعیین نمایید . پس از مشخص شدن هدف اصلی می توانید فعالیت های خود را در چهارچوب اهدافتان انجام دهید .

در دست داشتن استراتژی :

در طی انجام مراحل طراحی وب سایت بازدیدکنندگان تان می بایست هدف سایت تان را بشناسند از این رو می توانید با استفاده از ui و ux به نتیجه ای مطلوب دست یابید . برای این منظور نیز می توانید از متخصصان ui و ux بهره ببرید .

تولید وب سایت کاربر پسند :

یک وب سایت باید به گونه ای باشد که کاربر در استفاده از آن به مشکل بر نخورد به عبارت دیگر یک وب سایت موفق می بایست کاربر پسند باشد . وجود نقشه سایت در طراحی سایت محیطی ساده را برای کاربران وب سایت به وجود می آورد .

پروسه طراحی سایت

زمانی که می خواهید فردی را برای توسعه و ساخت وب سایت تان استخدام نمایید در ابتدا می بایست میزان بودجه خودتان را در نظر بگیرید و با گذشت زمان کسب و کارتان را ترویج کنید . صفحات طراحی وب سایت تان را باید به روز رسانی کنید و مطالب جدید را در سایت تان قرار دهید تا در این حوزه به موفقیت دست یابید . با استفاده از استراتژی های کوتاه  مدت همانند هزینه تبلیغات و… به سود دهی های بلند مدت نخواهید رسید لذا اهداف بلند مدت داشته باشید .

راه اندازی سایت :

هدف اصلی از راه اندازی یک سایت ، آماده نمودن سایت برای بازدید عمومی می باشد . این امر نیازمند  پرداخت  و مد نظر داشتن تجربه کاربری می باشد . انجام آزمایش در فضای تولید بسیار مهم می باشد چراکه سرور های متفاوت می توانند امکانات مختللف و رفتارهای غیر منتظره ای داشته باشند .

پروسه طراحی سایت