طراحی سایت
آشنایی با ساختار طراحی سایت
30/05/2019
طراحی سایت
بررسی نقش شبکه های اجتماعی در طراحی سایت
01/06/2019
نمایش همه

آشنایی با انواع بهینه سازی طراحی سایت

طراحی نرم افزار

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

آشنایی با انواع بهینه سازی طراحی سایت بهینه سازی دیگر که صفحه طراحی سایت شما به آن نیاز دارد لینک های داخلی بخش بزرگی از قابل دسترس بودن یک طراحی سایت به ساختار درست لینک های داخلی بر می گردد. وقتی شما لینکی به صفحات موجود در طراحی سایت خود می دهید می توانید از کشف شدن آن قسمت توسط ربات ها و کراولرها موتور جستجو اطمینان داشته باشید و شما با این کار به بهبود ناوبری در طراحی سایت خود کمک می کنید که کاربران بتوانند محتواهای موجود در طراحی سایت شما را کشف کنند. اهمیت لینک داخلی به خوبی شناخته شده است اما در زمان اعمال آن در طراحی سایت می تواند بسیار گیج کننده باشد.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

قابلیت دسترسی لینک ها در طراحی سایت

معمولا لینک هایی که در طراحی سایت نیازمند کلیک هستند مانند منوهایی که برای نمایش باید روی آن کلیک کنید به سختی توسط ربات های جستجو گر وکراولرها پیدا می شوند پس اگر محتواوصفحه ای در طراحی سایت شما وجود دارد که از یک صفحه فقط لینک دریافت می کند بهتر است که از این نوع لینک دهی استفاده نکنید چون ممکن است در ایندکس کردن این صفحات به مشکل بر بخورید . آشنایی با ساختار طراحی سایت که از بهترین و کاربردی ترین و بروز ترین مقالات وب سایت لیموترش می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

متن های لنگر در طراحی سایت

متن های لنگردر طراحی سایت  متنی است که شما با استفاده از آن به صفحات دیگر لینک دهی می کنید. کلمه کلیدی متن های لنگر سیگنال هایی برای موتور جستجو در مورد محتوای طراحی سایت صفحه ی مقصد می فرستد .استفاده بیش از حد از متن های لنگر برای لینک دهی داخلی که از یک کلمه کلیدی مشابه استفاده می کنید نشانه های خوبی نیست چون موتورهای جستجو فکر می کنند که شما می خواهید رنکینگ مربوط به یک صفحه را در طراحی سایت دستکاری کنید پس بهتر است از متن های لنگر به صورت عادی و در هر جایی که فکر می کنید لازم است استفاده کنید .

 

طراحی سایت

طراحی سایت

حجم لینک در طراحی سایت

در دستورالعمل های عمومی گوگل وب مستردر طراحی سایت  گفته شده است که لینک های داخلی در یک صفحه ی را محدود کنید این قسمتی از راهنمایی دستور العمل فنی به جای کیفیت بود پس داشتن بیش از حد لینک های داخلی در طراحی سایت  موردی نیست که گوگل بخواهد شما را برای استفاده از آن پنالتی کند. بروی نحوی پیدا کردن وارزیابی گوگل از طراحی سایت شما تاثیر می گذارد . هر چند لینک های موجود در یک صفحه طراحی سایت بیشتر باشد کیفیت کمتری را در هر لینک برای صفحه مقصد به همراه خواهد داشت هر صفحه ای که نیازمند عدالتی مناسب برای بهتر دیده شدن است .پس بهتر است که بگوییم زمانی از لینک داخلی استفاده کنید که به آن نیاز دارید نه اینکه در زمان تولید محتوا فکر شما بروی ساختن جمله ای باشد که بخواهید در آن از لینک داخلی استفاده کنید .