طراحی وب
بهترین شرکت سئو
07/05/2019
طراحی سایت
بررسی ویژگی های طراحی سایت وردپرس
08/05/2019
نمایش همه

آشنایی با تکنیک های سئو در طراحی سایت

طراحی-سایت-تهران

طراحی سایت تهران

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

آشنایی با تکنیک های سئو در طراحی سایت تقریبا هیچ صفحه ای در طراحی سایت  در گوگل برای یک کلمه کلیدی به تنهایی در نتایج جستجو قرار نمی گیرد .حتی اگر کلمه ای برای آن صفحه کاملا مناسب به نظر آید این به این معنا است که فاکتورهای زیادی در انتخاب کلمات کلیدی در طراحی سایت  از طرف گوگل نقش دارند . هر روز نیز به این عوامل اضافه می گردد. به عنوان مثال چند مدت پیش گوگل الگوریتم مرغ مگس خوار را اعلام کرد و هدف گوگل از این الگوریتم ها دست یافتن به نتایج جستجوی بهتردر طراحی سایت  است.

اما نکته مهمی که در گوگل ودر طراحی سایت وجود دارد این موضوع است که شما به اصول سئو پایبند باشید مطمئنا بازدید هایی خواهید داشت که انتظار آن را نداشته اید .فرض کنید صفحه ای از همان فتوشاپ شما وجود دارد که با عنوان آموزش فتوشاپ در طراحی سایت نام گذاری شده است زمانی که از طریق ابزارهای آنالیز بازدید ارجاع دهنده به این صفحه را پیدا کنید متوجه خواهید شد که بازدید کننده فقط چند عبارتی را در طراحی سایت جستجو نکرده بلکه چیزی شبیه آموزش فتوشاپ همراه با سه بعدی سازی را مورد جستجو قرار داده است.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

تاثیر کلمات کلیدی در سئو طراحی سایت

در صورتی که شما اصلا از عبارت سه بعدی در طراحی سایت خود استفاده نکرده اید اما از آنجایی که گوگل طبق الگوریتم های خود توانایی تشخیص موضوعات مرتبط را دارد .که این جستجو را به طراحی سایت شما هدایت کرده است وعلت آن هم ارتباط معنایی واژه فتوشاپ باکلمه گرافیک در طراحی سایت بوده است .استفاده از عبارات کلیدی long tailاتخابی توسط شما یک یا دو بار در صفحه کفایت می کند کلا بهتر است میانگین استفاده از کلمات کلیدی استفاده کنید وضعیتی پیش می آید که موتور جستجو به این نتیجه می رسد که شما قصد تقلب را در طراحی سایت دارید پس باید سعی کرد حالت طبیعی موجود را حذف کرد. بهترین شرکت سئو که از کاربردی ترین مقالات وب سایت لیموترش می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

طراحی-سایت-تهران

طراحی سایت تهران

تاثیر کدهای html درسئو طراحی سایت

مولفه هایی که نباید هیچگاه در طراحی سایت نباید فراموش شود این موضوع است که یک سئو کار حرفه ای باید تمام وکمال به تمام کدهای موجود در سئو و HTMLمسلط باشد در واقع بیشتر بازدید کنندگان فقط به دنبال محتوای مورد نظر خود در طراحی سایت هستند و اهمیتی به کد نویسی در طراحی سایت نمی دهند یک کلمه موقع نمایش طراحی سایت ممکن است بسیار متفاوت ار آن چیزی که واقعا در کد نویسی htmlقرار گرفته است ولی از آنجایی که موتورهای جستجو دید بصیری همچون انسان ندارد این تجزیه وتحلیل کدهای html است که به آن ها کمک می کند مطالب موجود در صفحه را درک نماید .در زبان htmlتگ هایی زیادی وجود دارد در این سری از آموزش های سئو سعی شده است تا جایی که امکان داشته تگها را معرفی و تاثیرات آن هارا روی سئو طراحی سایت به همراه نکات آن مطرح کنیم .