طراحی سایت به سبک اسلیمی
16/07/2019
طراحی سایت
مزایای استفاده از وبلاگ در طراحی سایت
17/07/2019
نمایش همه

آشنایی با روش های رایج برای طراحی سایت

طراحی سایت

آشنایی با روش های رایج برای طراحی سایت نحوه استفاده از یو آی در طراحی سایت ما اخیرا دسته ای از ایمیل های حاوی سوالات در مورد چگونگی استفاده از کیت یو آی ما و سوالات در مورد بهترین روش ها در استفاده از آنها در فتوشاپ ادوبی در طراحی سایت دریافت کرده ایم. اکثر این سوالات برای مبتدیان آموزش فتوشاپ است. به همین دلیل ما تصمیم به ساخت یک ویدیو حاوی سوالات متداول شده است به این ترتیب شما می توانید.

ببینید که چگونه می توانید با دیدن مثال های واقعی در فتوشاپ در طراحی سایت کار کنید. این فیلم توسط سرگئی اشمیت ساخته شده است که در اینجا برای کمک به شما در دانستن بیشتر در مورد عناصر ساده، اما در طراحی سایت ضروری در فتوشاپ است. این ویدیو ساخته شده است به طوری که آن را به یو آی مرتبط است، اما تکنیک های کار در طراحی سایت خواهد بود با تمام فایل های پی اس دی مشابه است. این ویدئو مخصوصا برای مبتدیان است و ما واقعا امیدواریم.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

نحوه ساخت طراحی سایت ساده

در اینجا شما می توانید ببینید که چگونه سرگی یک رابط کاربری ساده با کمک امپرسیونیست یو آی در طراحی سایت ایجاد کرد. این شامل جعبه ورود، خبرنامه و چرخ فلک است در نهایت آنچه که او به دست آورد، یک طراحی تمیز، ساده اما زیبا در طراحی سایت است. که بتواند همه کارهایتان را در فتوشاپ جهت طراحی سایت کار کند. تغییر اندازه در طراحی سایت ویدیو دوم نشان می دهد که چگونه تغییر اندازه عناصر بدون از دست دادن کیفیت طراحی سایت به عنوان مثال ما یک منوی ساده داریم.

که به منظور اضافه کردن یک بخش دیگر به آن در طراحی سایت گسترش می یابد رنگ اجزا در طراحی سایت رنگ اجزاء شما را می توان به راحتی تغییر و سازگار با طراحی سایت موجود و یا به یک طراحی کاملا جدید. شما می توانید عناصر را به طوری که دوست دارید را در طراحی سایت شخصی سازی کنید. آیا سبک یک دکمه خاص را دوست دارید یا شاید شکل دیگری از عناصر موجود در بسته را دوست داشته باشید.

 

سبک های UI در طراحی سایت

شما می توانید آن را در طراحی سایت ذخیره کنید و از آن بعنوان عنصر دیگری که می خواهید ایجاد کنید، اگر آن را در یو آی نمی بینید، استفاده کنید. به این ترتیب شما می توانید یک طرح با همان سبک با دیگر عناصر از بسته بدون استفاده از سبک های دیگر در رابط کاربری در طراحی سایت ایجاد کنید و سعی کنید تصویر نهایی را آپلود کنید. آیکون های وکتور در طراحی سایت این ویدیو نشان می دهد که چگونه از یک آیکون ساده برای شخصی کردن یک دکمه استفاده کنید.

به این ترتیب آن را در آنچه که می خواهید آیکون را در طراحی سایت نمایان می کند تبدیل می کند. شما همچنین خواهید آموخت که چگونه طراحی سایت را به گونه ای طراحی کنید که آیکون به همان شکل تمام عناصر اطراف آن ظاهر شود. با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید! شامل بیش از جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریعتر از همیشه قبل از اکنون سعی کنید به صورت رایگان!

 

طراحی سایت

طراحی سایت

تصاویر در طراحی سایت

بخش آخر ویدیو نشان می دهد که چگونه سریع و آسان می توانید عناصر تازه ایجاد شده یا همان مواردی که در فتوشاپ دارید را در حال حاضر آنها را از پی اس دی به سایر فرمت های در طراحی سایت تبدیل کنید. نحوه ایجاد در طراحی سایت برای ایجاد یک سند جدید، فتوشاپ را باز کرده و کنترل را فشار دهید. تمام داده های نشان داده شده در تصویر زیر را وارد کنید و روی اوکی در طراحی سایت کلیک کنید. گرید را فعال کنید.

شما نیاز به یک شبکه هر پیکسل دارید در خط مشبک هر جعبه و در جعبه زیر را وارد کنید. همچنین، رنگ شبکه را در تنظیم کنید. پس از تنظیم همه این خواص، روی اوکی در طراحی سایت کلیک کنید از همه این شبکه ها دلسرد نشوید این کار شما را بعدا راحت می کند. شما همچنین باید پانل اطلاعات پنجره اطلاعات را برای پیش نمایش زنده با اندازه و موقعیت اشکال در طراحی سایت خود باز کنید. بررسی لایه ها در طراحی سایت به پانل لایه ها بروید.

 

رنگ پیش زمینه در طراحی سایت

خاکستری تیره برای رنگ پیش زمینه را انتخاب کنید، ابزار مستطیل گرد را در طراحی سایت بچرخانید، شعاع را در پیکسل تنظیم کنید و یک شکل با پیکسل ایجاد کنید. به پانل لایه ها پنجره لایه ها بروید و روی این شکل بردار جدید کلیک کنید تا پنجره استایل لایر در طراحی سایت باز شود. فعال کردن سایه افتاده، سایه درونی، گرادیان لایه و سکته مغزی، سپس خواص نمایش داده شده در تصاویر زیر را در طراحی سایت وارد کنید رنگ پیش زمینه را در سفید تنظیم کنید.

ابزار مستطیل گرد را انتخاب کنید و مطمئن شوید که شعاع هنوز در پیکسل تنظیم شده است یک شکل در پیک در طراحی سایت ایجاد کنید و آن را همانطور که در تصویر اول نشان داده شده قرار دهید. گرید باید کار شما را آسان کند. پنجره استایل لایر را برای این شکل بردار جدید باز کنید و خواص نمایش داده شده در تصاویر زیر را در طراحی سایت وارد کنید. به طور پیش فرض، فتوشاپ یک لایه قفل شده با نام پس زمینه در طراحی سایت ایجاد کرد. نگه داشتن الت و روی آن دوبار کلیک کنید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

 

نحوه ایجاد آیکون حیوانات در طراحی سایت

در این آموزش من به شما نشان خواهم داد که چگونه یک آیکون حیوانی را در ادوبی ایلوستریتور در طراحی سایت ایجاد کنید. علاوه بر این، شما نیز یک بیلیارد را پیدا خواهید کرد و آیکون حیوانی برای هر استفاده در طراحی سایت است. لذت بردن! این بلافاصله لایه شما را باز خواهد کرد. آن را انتخاب کنید، رنگ پیش زمینه را در تنظیم کنید، ابزار را انتخاب کرده و به سادگی در داخل سند خود در طراحی سایت کلیک کنید. ایجاد یک طرح در طراحی سایت فرآیند ساخت این نوع آیکون آسان است.

اما همانطور که همه شما احتمالا میدانید سخت ترین قسمت ایجاد در طراحی سایت است. برای من، همه چیز در مورد مینیمالیسم است. بنابراین اگر می خواهید آیکون، تصویر یا هر چیز دیگری را خوب بسازید ابتدا باید ایده و طرح سریع در طراحی سایت داشته باشید. ایجاد حلقه ها در طراحی سایت با استفاده از ابزار پیکسل ایجاد کنید با ابزار بیضی روی آیکون در طراحی سایت کلیک کنید و عدد را پر کنید اندازه سکته مغزی پیکسل و رنگ است.

 

 

راهنمایی هوشمند در طراحی سایت

صلیب را انتخاب کنید و دایره را با هم بچرخانید و دومین بار دایره را کلیک کنید تا در طراحی سایت فعال شود خط ضخیم تر از صلیب است. با ابزار لاین انتخاب شده کلیک کنید و پیکسل را پر کنید و زاویه درجه را بررسی کنید این یک خط پیکسل طولانی در طراحی سایت ایجاد می کند در پانل سکته مغزی، راند کاپ و راند جوین را انتخاب کنید که در زیر در طراحی سایت نشان داده شده است. کراس و دایره را در طراحی سایت انتخاب کنید با هر دو انتخاب شده  است.

از پنل الیگن برای انتخاب پیکسل استفاده کنید و روی فضای توزیع عمودی در طراحی سایت کلیک کنید و این ماوس را دقیقا پیکسل از دایره را در طراحی سایت قرار می دهد.  با انتخاب صلیب، را نگه دارید و مرکز دایره را پیدا کنید مرکز را ببینید و بر روی صفحه کلیک کنید، پانل چرخش ظاهر خواهد شد. درجه را پر کنید و روی در طراحی سایت کپی کلیک کنید. سپس بر روی کرار عمل کلیک کنید، این کپی از یک دایره در همان زاویه در طراحی سایت عبور می کند.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

یک مستطیل در طراحی سایت ایجاد کنید

یک دایره پیکسل ایجاد کنید و آن را همانطور که در زیر طراحی سایت نشان داده شده قرار دهید. دایره دوم را همانطور که در مرحله نشان داده شده ایجاد کنید، اما اکنون پیکسل پیکسل ایجاد کنید. قرار دادن آن در جایی در وسط دایره اول و انتخاب هر دو دوباره روی دایره بزرگتر بار کلیک کنید تا آن را در طراحی سایت فعال کنید و با استفاده از پانل الیگن همانطور که در زیر نشان داده شده است، بر روی ورتیکال در طراحی سایت کلیک کنید تا دقیقا در مرکز قرار گیرد.

ایجاد دایره در طراحی سایت همانطور که قبلا، هر دو شکل و با استفاده از پاتفیندر را انتخاب کرده و دیوید را در طراحی سایت کلیک کنید. با استفاده از ابزار سلکشن، تمام نکات غیر ضروری را در طراحی سایت حذف کنید تا آن را مانند سر گاو ببینید. پتانسیومتر در طراحی سایت با استفاده از ابزار قلم  قربانی کردن گاوها و خطوط بینی در طراحی سایت می باشد. طراحی سایت به سبک اسلیمی که از جمله جدید ترین و بروز ترین مقالات وب سایت لیموترش می باشد را نیز مطالعه نمایید.