طراحی-سایت-تهران
تمرکز بیشتر بر نسل Z در طراحی سایت
29/05/2019
طراحی نرم افزار
آشنایی با انواع بهینه سازی طراحی سایت
30/05/2019
نمایش همه

آشنایی با ساختار طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران 

آشنایی با ساختار طراحی سایت بهینه سازی موتورهای جستجو برای سئو مخفف بهینه سازی موتور جستجو  ویا بهینه سازی موتور جستجو در طراحی سایت می باشد . تصمیم گیری برای استفاده از یک سئو کار برای بهینه سازی طراحی سایت  یک تصمیم بزرگ می باشد که به طور بالقوه می تواند باعث رشد وبهبود طراحی سایت شما شود ودر وقت شما صرفه جویی کند. اما همچنین می تواند ریسک صدمه خوردن به طراحی سایت و اعتبار شما را هم داشته باشد .

با تحقیق از مزایای بالقوه وهمچنین آسیب های احتمالی که یک سئو غیر مسئولانه می تواند به طراحی سایت شما وارد کند اطمینان حاصل کنید بسیاری از سئو کاران ودیگر سازمان ها ومشاورانی که خدمات مفیدی برای صاحبان طراحی سایت شما ارائه می کند موارد ذیل را انجام می دهند . مشاوره فنی در مورد طراحی سایت برای مثال هاستینگ ،ریدایرکت ها ،صفحات خطا ، استفاده از جاوااسکریپ توسعه محتوا مدیریت نقش آیکون ها در طراحی سایت که از بهترین و کاربردی ترین مقالات وب سایت لیموترش می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

بازبینی محتوا و ساختار طراحی سایت شما

کمپین ها توسعه کسب و کار آنلاین تحقیق در مورد کلمات کلیدی آموزش سئو تخصص یلفتن در بازارهای خاص ومنطقه ای به خاطر داشته باشید که صفحه نتایج جستجوی گوگل در طراحی سایت شامل نتایج جستجوی ارگانیک و طبیعی و همچنین تبلیغات پولی می باشد .تبلیغات با گوگل در طراحی سایت هیچ تاثیری برحضورشما در نتایج جستجوی گوگل ندارد و گوگل هرگز برای درج یا افزایش رتبه بندی طراحی سایت شما پول قبول نمی کند.

و هیچ هزینه ای برای قرار گرفتن درنتیجه جستجوی گوگل وجود ندارد منابع رایگانی مانند ابزار وب مستر وبلاگ رسم ی مرکزی می توانید مقادیر زیادی اطلاعات درباره چگونگی بهینه سازی طراحی سایت دراختیار شما قرار بدهند .قبل از اینکه به دنبال یک سئو کار برای طراحی سایت خود بگردید درباره چگونه کار کردن موتورها ی جستجو بیشتر تحقیق کنید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

راهنمای مدیر طراحی سایت در گوگل

جستجو گوگل چگونه کار می کند اگر شما هم درمورد طراحی سایت درباره عقد قرارداد با یک شرکت سئو کار فکر می کنید این موضوع را بدانید شرکت قدیمی تر وبا تجربه تر بهتر است .بهترین زمان برای عقد قرارداد سئو زمانی است که شما در نظر دارید که طراحی سایتتان را مجددا طراحی نمایید بنابراین یک سئو کار حرفه ای نیز می تواند به بهبود سئو طراحی سایت شما کمک کند.

چرا سئو اهمیت دارد یکی از مهم ترین زیر شاخه های دیجیتال مارکتینگ سئو طراحی سایت است امروزه اهمیت دیجیتال مارکتینگ بر کسی پوشیده نیست .امروزه بازار رقابتی طراحی سایت اینترنتی داغ تر شده است وروزانه میلیون ها نفر کاربر برای رسیدن به پاسخ سوالات خود در طراحی سایت از موتورهای جستجو استفاده می کنند از طرفی هروز الگوریتم های استفاده شده در موتورهای جستجو روز به روز پیچیده تر می شوند.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

کم هزینه بودن طراحی سایت

و رساندن یک طراحی سایت به نتایج اولیه موتورهای جستجو به راحتی امکان پذیر نخواهد بود در مقایسه با سایر روش ها کم هزینه تر است اگر شما به دنبال کاربران ومشتریان مناسبی برای طراحی سایت خود هستید سئو نونگار یکی از کم هزینه ترین راهکارهای پیش روی شما است در مقایسه باسایر روش های بازار یابی  سئو نیازمند انجام هزینه های کمتری است با طراحی سایت ورد پرس و پیاده سازی تکنیک های سئو است.

بروی آن با هزینه های کمتر مطمئنا به نتایج بسیار بهتری دست خواهید یافت. بیشترین ترافیک طراحی سایت از طریق  موتورهای جستجو وارد طراحی سایت می شوند  طبق آمارهای گوگل روزانه چیزی حدود سه ونیم میلیون سرچ در گوگل انجام می شود و اکثر ترافیک طراحی سایت های اینترنتی از نتایج همین جستجوها ایجاد می شوند در واقع زمانی که شما جزء نتایج اولیه این جستجوها باشید می توانید به موفقیت مورد نظر برسید به عنوان مثال فرض کنید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

تجربه کاربر مناسب به معنای سئو خوب است

قصد خرید یک لپ تاپ را دارید در صورتی که بخواهید خرید خود را از طریق اینترنت انجام دهید وارد یکی از موتورهای جستجو می شوید و عبارت خرید لپ تاپ را جستجو می کنید واز بین نتایج موجود در صفحه اول یکی را انتخاب کنبد و احتمال این که به صفحات دوم یا سوم سر بزنید بسیار پایین است بنابراین در صورتی که یک طراحی سایت در صفحه اول نتایج جستجو گوگل نباشد اصلا دیده نخواهد شد .

یک از نکات مهمی که در مورد سئو طراحی سایت در نونگار وجود دارد تجربه کاربری مناسب است.موتورهای جستجو وبه ویژه موتور جستجوی گوگل پیشرفت  زیادی در زمینه شئو داشته اند ودر حال حاضر اهمیت زیادی به تجربه کاربری مناسب می دهند .در واقع تجربه کاربری مناسب به این معنی است که کاربران بتوانند نتیجه جستجوی خود را در طراحی سایت شما پیدا کنند.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

مدیریت زمان در طراحی سایت

و مدت زمانی را در طراحی سایت شما سپری کنند زمانی که کاربران بلافاصله پس از ورود به طراحی سایت شما آن را ترک کنند گوگل این مسئله را به چشم یک تجربه کاربری نامناسب از طراحی سایت شما می بیند وتاثیر منفی بروی سئو طراحی سایت شمامی گذارد بنابراین اگر به دنبال بهبود سئو طراحی سایت خود هستید باید تجربه کاری نامناسب از طراحی سایت شما می بیند وتاثیر منفی بروی طراحی سایت شما می گذارد .

بنابراین اگر به دنبال بهبود سئو طراحی سایت خود هستید تجربه کاربری مناسب را یکی از اولویت های  حود بگذارید. ریدایرکت ۳۰۱ در طراحی سایت ریدایرکت در دنیای طراحی سایت وسئو به جابه جای وتغیر مسیر کاربران از آدرسی به آدرس یو آر ال دلخواه صاحب طراحی سایت گفته می شود .با این روش کاربران وموتورهای جستجو با ورود به طراحی سایت قدیمی به صورت خودکار به طراحی سایت جدید منتقل می شود .

 

طراحی سایت

طراحی سایت

کاربرد ریدایرکت در طراحی سایت

تغیر آدرس یک دامنه ب دامنه دیگر سازماندهی ادغام و کنترل آدرس ها و کنواسیون طراحی سایت یک یو آر ال برای بالا بردن ارزش آن برای موتور جستجو رفع خطای ۴۰۴ انتقال محتوای طراحی سایت اولیه به طراحی سایت ثانویه با آدرس جدید تغیر یک یا تمام آدرس صفحات طراحی سایت شما انتقال تمام آدرس های صفحات طراحی سایت  که محتوای آنها یکسان یا تکراری است و در چنین آدرس هایی متفاوت قرار گرفته اند.

به یک آدرس اصلی برای جلوگیری تولید محتوای تکراری هدایت ترافیک البته به طور معمول موتور های جستجو برای ریدایرکت کردن ها ،سخت گیری می کنند ولازم است تا از اموزش ها وانواع ریدایرکت هامطلع باشید قابل ذکر است که همواره ریدایرکت ها با روشی یکسان انجام می پذیرند و نکته ای که اهمیت دارد تعداد صفحاتی است که ما می خواهیم  منتقل کنیم .

 

طراحی سایت

طراحی سایت

عملیات انجام ریدایرکت در طراحی سایت

اگر بخواهیم طراحی سایت را به آدرس جدید منتقل کنیم ،باید با یک دستور کلی تمام صفحات را به آدرس جدید انتقال دهیم  اگر بخواهیم یک سری از صفحات طراحی سایت را به آدرس جدید منتقل کنیم برای هر یک از این صفحات باید دستورات مجزا تعریف نماییم ریدایرکت ۳۰۱ این روش بسیار اهمیت دارد به خصوص زمانی که بخواهیم طراحی سایت با ارزش خود را از آدرسی به آدرس دیگر تغیر دهیم. اما نمی خواهیم از ارزش ورتبه ای که در موتورهای جستجو به دست آورده اید چیزی کم شود .

برای این کار ریدایرکت ۳۰۱ مانند یک چتر عمل می کند به این گونه که تمام ادرس های مشابه راتوسط یک انتقال آدرس دائمی دریک جا متمرکز می کند وبه یک آدرس جدید آنها را هدایت می دهد با این کار در واقع جایگزین کردن آدرس جدید در طراحی سایت با آدرس قدیم توسط این روش صورت می گیرد و در پایگاه داده موتور جستجو انجام می شود .تغیر در آدرس دهی طراحی سایت باعث ایجاد تاثیرات و تغیراتی در نتایج جستجو موتور جستجو خواهد داشت .

 

طراحی سایت

طراحی سایت

عناصر کاربردی طراحی سایت

امتیازی که با ریدایرکت کردن طراحی سایت شما خواهد گرفت امتیاز صفحه امتیاز موز امتیاز مسئولیت صفحه  ارزش ترافیک با ریدایرکت کردن موتور جستجو آدرس طراحی سایت قبلی شما را در اینباکس با آدرس جدید جایگزین می کند شما خواهد گرف روش راین محدوده محتوا به تصویر زیر مراجعه کنید. این منطقه به طور طبیعی توسط محتوا که یک عنصر طراحی سایت را تشکیل می دهد، استفاده می شود، برای مثال کلمات در یک جمله، یک تصویر یا عناصر طراحی سایت کودک موجود در یک عنصر والدین به عبارت دیگر، محتوای محتوا گوشت یک عنصر طراحی سایت است.

منطقه پوشش هر جعبه اختیاری طراحی سایت می تواند حاشیه ای باشد که محدوده محتوا را احاطه کرده است. این پیمایش یک فاصله بین محتوا و محدوده نامرئی جعبه ایجاد می کند که شکل عنصر را تعیین می کند. اگر، برای مثال، شما یک رنگ پس زمینه جامد طراحی سایت بر روی عنصر خود داشته باشید و عناصر را افزایش داده اید، شما می توانید فضای پر رنگ بیشتری را در لبه های محتوا خود مشاهده کنید. به عبارت دیگر، بیشتر رنگ پس زمینه خارج از محدوده محتوا طراحی سایت قرار می گیرد.