طراحی سایت
نحوه اشتراک گذاری اسکپیت کد در طراحی سایت
26/06/2019
طراحی سایت
آشنایی با بهترین برنامه ردیابی در طراحی سایت
26/06/2019
نمایش همه

آشنایی با عملکرد ادوبی لایتروم در طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

هنگامی که ما شروع به کار به عنوان عکاسان می کنیم، همه ما می خواهیم در طراحی سایت انجام دهیم بهتر و بهتر است تا بتوانیم آن شگفت انگیز بودن یک عکاس “ستاره ای” را وارد کنیم یا با چند کلمه، نام تجاری عکاسی خود را در سراسر جهان در طراحی سایت شناخته شود. اما برای رسیدن به این هدف چه باید بکنیم؟ تجهیزات، قطعا باید، و با تجهیزات ما نیز به معنی نرم افزار در طراحی سایت است. ادوبی لایتروم تقریبا یک دهه پیش به عنوان یک نسخه اسپین آف در فتوشاپ متولد شد و هدف آن ارائه ی کاربران به یک رابط کاربری شسته و رفته، راحت و دوستانه بود که شما می توانید عکس های خود را در طراحی سایت مدیریت و آنها را در کوتاه مدت توسعه دهید. حالا که ما به راحتی می توانیم دستان خود را بر روی ادوبی لایتروم به لطف سیستم اشتراکی به معنی کاربر در طراحی سایت بدانیم، به ویژگی های کلیدی ادوبی لایتروم در طراحی سایت برویم.

 

نقش پلاگین ها در طراحی سایت

اگر شما در مورد مجموعه قبلی از قبل مورد استفاده در فتوشاپ نگران بودید، بگذارید قبل از شما بگویم که لایتروم پلاگین ها را در طراحی سایت دوست ندارد. این رابط کاربری بومی نیست، به این معنی که فقط تعداد کمی پلاگین برای کار خاصی مانند تیزکردن یا حذف دانه فیلم در طراحی سایت وجود دارد. لایتروم با ایستگاه از پیش تنظیم کار می کند و ما همه آنها را دوست داریم. ایستگاه از پیش تنظیم می تواند یک تصویر ساده را در یک کار زیبا از هنر تنها با چند کلیک در طراحی سایت تبدیل کند، بنابراین نگران نباشید که چقدر ماهر در لایتروم شما هست یا اگر اولین بار است که آن را در طراحی سایت باز می کنید: یاد بگیرید که در آن نصب شده اند استفاده از ایستگاه از پیش تنظیم خود را مانند اگر شما یک کاربر حرفه ای در طراحی سایت بودید؛ ما می توانیم در طراحی سایت تضمین کنیم که شما نیز با آنها عاشق خواهید شد.

طراحی سایت های طراح مانند اسلکلنس برای جمع آوری یک منبع خوب از ایستگاه از پیش تنظیم موجود برای کاربران لایتروم در طراحی سایت کار می کنند. شما فقط باید یاد بگیرند که چگونه تصاویر خود را با توجه به موضوع خود در طراحی سایت فهرست کنید: غذا، معماری، منظره و غیره و اسلکلنس راه خود را برای ایجاد محتوای فوق العاده در طراحی سایت ایجاد می کند.

 

ضرورت استفاده از لایتروم در طراحی سایت

طراحی سایت با ادوبی لایتروم

این رابط نرم افزار چند منظوره به ماژول ها و پانل ها در طراحی سایت تقسیم شده است. کل ایده این است که قادر به تغییر بین اینترفیس ها برای هر مرحله از کار که پردازش می شود، با یک گردش کار به معنای در مورد آن نقطه در طراحی سایت است. ما با وارد کردن تصاویر با ماژول لایتروم شروع می کنیم. گزینه های کاتالوگ، فراداده و دسترسی به واردات قبلی در طراحی سایت همیشه در دسترس هستند. همچنین در نظر بگیرید که اگر شما یک کتابخانه از پیش تعیین شده دارید، می توانید با استفاده از گزینه کویک دولوپمنت در طراحی سایت از آن استفاده کنید، اگرچه توصیه می کنم از این گزینه فقط با تنظیمات پیش فرض سفارشی استفاده کنید، زیرا از طریق کل کتابخانه پیش فرض، نمی تواند تنظیمات شما را به وضوح مانند ماژول دولوپ در طراحی سایت مشاهده کند.

 

اهمیت ماژول در طراحی سایت

حالا پس از انتخاب یک تصویری که در آن علاقه مند هستیم، می توانیم به ماژول دولوپمنت در طراحی سایت بپردازیم. در اینجا می توانیم سه زمینه اصلی را در طراحی سایت تجسم کنیم:

• در سمت چپ: منطقه پیش نمایش، کتابخانه پیش فرض و گزینه های کاتالوگ در طراحی سایت

• مرکز: تصویر البته، همانطور که بازیگر اصلی این ماژول در طراحی سایت است. همچنین برخی از گزینه های قبل / بعد در این قسمت طراحی سایت موجود است

• در سمت راست: هیستوگرام، ابزار لایتروم و زبانه ها برای تنظیمات در طراحی سایت. پس از اینکه تصویر خود را توسعه دادید، به معنای تغییر هر کدام از این گزینه ها در طراحی سایت است.

 

ماژول کتاب در طراحی سایت

اگر هدف شما این است که دیجیتال کار خود را منتشر کرده یا یک نمونه کار را در طراحی سایت بسازید، نمیتوانید با این کار اشتباه بزنید. ماژول کتاب به سرعت به شما اجازه می دهد یک کتاب با یک سیستم کشیدن و رها کردن برای انتقال تصاویر خود به آن به شما در طراحی سایت اجازه دهد فقط نیاز به تنظیم ساده مانند اندازه کتاب خود، گزینه های انتشار (در اینجا شما می توانید برای یک فایل پی دی اف معمولی یا به دیجیتال آن را با بلارب در طراحی سایت منتشر می کند، که به هزینه اضافی نیاز دارد). صفحات را می توان تنها با چند کلیک اضافه کرد و همچنین می توانید پارامترهایی مانند گزینه های ماژول کتاب، کیفیت کاغذ (اگر این کتاب برای چاپ بعدا چاپ شده است) و حتی متن در طراحی سایت اضافه شود.

 

ماژول نمایش اسلاید در طراحی سایت

به طور مشابه به ماژول کتاب، به معنای ارائه در طراحی سایت است. تصور کنید این به عنوان پاور پوینت نقطه ضعف نیست که در آن شما نمی توانید از اثرات برای انتقال در طراحی سایت استفاده کنید، اما شما می توانید تصاویر خود را برای اسلایدهای خوب جمع آوری کنید. اگرچه ممکن است کمی بی فایده به نظر برسد، اما در احزاب و ارائه پروژه های طراحی سایت ممکن است هدف خود را برای نشان دادن یک مجموعه خوب از تصاویر داشته باشد. در هر صورت، این درس را به خاطر داشته باشید که بعدا در طراحی سایت کار کنید.

 

ماژول چاپ در طراحی سایت

در کنار کتابخانه و توسعه آن، ماژول به طور عمده در طراحی سایت استفاده می شود. ماژول چاپ فقط برای عکاسان مناسب است: همه چیز مورد نیاز برای فرایند چاپ تنها در آن وجود دارد، در طراحی سایت فقط چند کلیک می شود. فتوشاپ برای کاربران جدید سخت بود، مخصوصا وقتی که از ویژگی های پیشرفته مانند مدیریت رنگ برای مطابقت با خواص چاپ در طراحی سایت استفاده کنید. در اینجا ما همه چیز را در زبانه ها تقسیم می کنیم، با یک منطقه مدیریت خوب برای طرح بندی و حاشیه ها می توانید در زمان واقعی تنظیمات در طراحی سایت تجسم کنید.

 

بررسی ماژول وب

این ماژول برای ایجاد گالری های رسانه ای در طراحی سایت ها طراحی شده است. بیش از حد فانتزی نیست، اما هدف آن است. این چندین قالب را برای گالری های طراحی سایت و همچنین حاوی علامت گذاری تصاویر برای تصاویر خود فراهم می کند. همانطور که می بینید، این خروجی های احتمالی به جای تقریبا هر نوع نیاز کاربر، بدون نیاز به استفاده از برنامه های شخص ثالث، در طراحی سایت مناسب است. ما می توانیم بگوییم این یک رویکرد عاقلانه است با توجه به هزینه ترین مجوز ویرایشگر تصویر و مقدار ابزار در طراحی سایت ارائه شده با لایتروم. ماژول نقشه فقط به عنوان یک مرجع برای تصاویر جغرافیایی شما عمل می کند، به این معنی که شما می توانید در نقشه جهان مانند گوگل ارس تصویر مکان هایی که گرفته اید را در طراحی سایت تجسم کنید.

 

ابزار لایتروم در طراحی سایت

در زیر هیستوگرام، “ابزار” لایتروم در طراحی سایت نمایش داده می شود. از چپ به راست این ابزار موجود است:

• ابزار برش: برای برداشتن (برش دادن) عکس در طراحی سایت خود.

• حذف نقطه: به طور مشابه در ابزار اسپات هدینگ فتوشاپ، به معنای بهبود زیبایی و یا پاک کردن عناصر از تصویر شما است، اگر چه به عنوان قدرتمند به عنوان فتوشاپ در طراحی سایت یکی نیست.

• حذف قرمزی چشم: برای از بین بردن نقص قرمزی چشم در تصاویر در طراحی سایت

• فیلتر فارغ التحصیل: به منظور اعمال تنظیمات خاص در نقاط خاص تصویر در طراحی سایت شما اهمیت دارد.

• فیلتر شعاعی: به طور مشابه به عنوان فارغ التحصیل فیلتر، با استفاده از تنظیم مربوط به شعاع در طراحی سایت است.

• براش تنظیم: برای اعمال تغییرات مانند فیلترهای ردیال اما نقاط بسیار خاصی از تصویر در طراحی سایت شما. این ابزارها در مورد تنظیمات پیشرفته شما به کار شما در طراحی سایت بستگی دارد. برای اکثر موارد با لغزنده بیش از مقدار زیادی در طراحی سایت است.