طراحی سایت
بررسی آی پی های مختلف از طریق طراحی سایت
13/06/2019
طراحی سایت
بررسی بهترین ابزارهای ساخت طراحی سایت
15/06/2019
نمایش همه

آشنایی با لندینگ پیج یا صفحه ی فرود در طراحی سایت

اصطلاحات طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

آشنایی با لندینگ پیج یا صفحه ی فرود در طراحی سایت لندینگ پیج یا صفحه ی فرود چیست ؟ صفحه ی فرود صفحه ای از طراحی سایت است که به عنوان نقطه ی فرود بازدیدکنندگان شناخته می شود و در واقع دروازه ی ورود بازدیدکنندگان طراحی سایت می باشد . صفحه ی فرود در طراحی سایت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و طراحان سایت از روش های گوناگون برای جذابیت و تأثیر بیشتر مطالب و تصاویر مهم صفحه ی فرود که در اصل هدف اصلی نیز در این طراحی سایت می باشد ، استفاده می کنند . از این رو به صفحه ی فرود ، صفحه ی هدف نیز گفته می شود . صفحه ی فرود می تواند باعث افزایش تعداد بازدیدکنندگان و فروش بیشتر در طراحی سایت گردد به شرطی که طراحی ای کاربر پسند ، زیبا و دارای استاندارد های لازم باشد . در این صفحه از بنرهای تبلیغاتی می توان استفاده نمود و یا کانالی در تلگرام راه اندازی کرده و توسط لینکی کاربران را به این صفحه هدایت نمود .

 

طراحی سایت

طراحی سایت

اهداف اصلی لندینگ پیج یا صفحه ی فرود در طراحی سایت چیست ؟

 1. افزایش کاربران و مشتریان طراحی سایت
 2. افزایش فروش
 3. امکان ایجاد روابط تجاری
 4. بدست آوردن اطلاعات شخصی کاربران طراحی سایت برای امکان ایجاد ارتباط بیشتر با آنها
 5. برندینگ
 6. افزایش نرخ ترافیک طراحی سایت

 

طراحی سایت

طراحی سایت

نکات لازم برای داشتن لندینک پیج یا صفحه ی فرود موفق در طراحی سایت

 1. بر روی یک هدف خاص تمرکز داشته باشید و تمام گرافیک و مطالب لندینگ پیج را حول همان هدف طراحی نمایید .
 2. پیام های طراحی سایت خود را طبق اولویت بندی در صفحه ی فرود قرار دهید . توجه داشته باشید پیام کوتاه ، مختصر و مفید باشند تا حتما خوانده بشوند .
 3. برای طراحی سایت خود عنوان جذاب ، خاص و قوی انتخاب نمایید .
 4. برای مخاطبان طراحی سایت ، مزایایی در نظر بگیرید تا وارد صفحه ی فرود شما بشوند . مثلا دانلود یک آهنگ می تواند کاربران را از طریق لینک به لندینگ پیج شما وارد نماید .
 5. در صفحه ی لندینگ پیج خود از ویدیوی با حجم پایین ( برای جلوگیری از کاهش سرعت طراحی سایت ) استفاده نمایید تا کاربران با تماشای آن مدت زمان بیشتری در صفحه ی فرود شما بمانند . در این ویدیو می توانید سوابق و نمونه کارهای شرکت خود را نمایش دهید یا از یک تیزر تبلیغاتی جذاب یا یک انیمیشن در خصوص شرکت خود استفاده نمایید .
 6. در لندینگ پیج از کاربران طراحی سایت خود بخواهید فرم هایی را پر کرده و در سایت شما ثبت نام نمایند . این کار علاوه بر افزایش اعتماد کاربران و مشارکت آنها در فعالیت های طراحی سایت ، به شما امکان می دهد اخبار و تازه های طراحی سایت خود را هر چند وقت یک بار برای آنها ایمیل یا پیامک نمایید .