طراحی سایت
تحولات دیجیتالی بازاریابی در طراحی سایت
22/05/2019
اشتباهات رایج در بهینه سازی طراحی سایت
23/05/2019
نمایش همه

آشنایی با ماژول های جی کوئری در طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

آشنایی با ماژول های جی کوئری در طراحی سایت با طراحی سایت پاسخگو به عنوان یک ضرورت برای هر طراحی سایت در حال توسعه است، مسائل مرتبط با رابط کاربری بیشتر در هنگام طراحی برای دستگاه های تلفن همراه و رایانه لوحی شروع شده است. در این نمایشگاه، ما ۱۵ قطعه تازه و واکنش جی کوئری ارائه می کنیم که تجربه کاربران را در هنگام مرور طراحی سایت خود در دستگاه های تلفن همراه، قرص یا مرورگرهای معمولی را در طراحی سایت افزایش می دهد.

اسکریپت های جی کوئری در طراحی سایت یک پلاگین قدرتمند جی کوئری است که به شما اجازه می دهد صفحات را با دو پیمایش عمودی در طراحی سایت ایجاد کنید. این اثر قدرتمند نه تنها بر روی تمام مرورگرهای مدرن کار می کند، بلکه با دستگاه های تلفن همراه و تبلت هم در طراحی سایت سازگار است و به شما این امکان را می دهد تا از این اثر زیبا حتی در نسخه های پاسخ دهنده طراحی سایت خود استفاده کنید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

نحوه استفاده از اسکریپت ها در طراحی سایت

پیاده سازی این اثر آسان است همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که پیوند به فایل اسکریپت را در داخل تگ های هدر خود در طراحی سایت قرار دهید و تکه های زیر را در تگ های بادی در طراحی سایت قرار دهید. تور تیپ در طراحی سایت راهنمای بصری تعاملی برای عناصر در صفحات طراحی سایت است. به جای اینکه از رابط کاربری خود با پیام های کمک های ایستا یا متن توضیحی استفاده کنید، صفحه ای را اضافه کنید و کاربران خود را در مورد ویژگی ها و توابع جدید در طراحی سایت یاد بگیرند. این اسکریپت در یک طراحی سایت ارائه شده.

یا یک صفحه فرود برای یک محصول یا سرویس جدید مفید است یا برای راهنمایی مفید است. با استفاده از رابط بصری آن، هر چیزی را یک کار فوق العاده ساده در طراحی سایت توضیح می دهد. با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید! شامل بیش از ۱۰۰ جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریعتر از همیشه قبل از. اکنون سعی کنید به صورت رایگان!

 

طراحی سایت

طراحی سایت

نحوه استفاده از تور تیپ در طراحی سایت

با سفارشی سازی در ذهن طراحی شده است، به شما این امکان را می دهد که با چندین متغیر بازی کنید تا بتوانید آن را صرفا برای هدف و نیاز در طراحی سایت خود تنظیم کنید جی کوئری صفحه پیمایش در طراحی سایت این پیشرفته جحی کوئری قطعه به شما اجازه می دهد برای ایجاد اثرات اسکرول دی تری کج شده با پلاگین اسکریپت صفحه در طراحی سایت. اثر به نظر می رسد بسیار ساده است، اما واقعا می تواند لمس خوبی برای وبلاگ شما، عکاسی و طراحی سایت نمونه کارها اضافه کنید.

سازگاری با مرورگرهای مدرن به غیر از آن در طراحی سایت مورد آزمایش قرار گرفته است کارت راهنمایی جی کوئری در طراحی سایت قطعه زیر اجازه می دهد تا شما یک طرح کارت ایجاد کنید که به کاربران اجازه می دهد تا از طریق آنها در طراحی سایت تلنگر شود. ایده جالب است و توسط پروژه طراحی سایت “نکات” گوگل اجرا شده است. روشهای مختلفی برای استفاده از این قطعه وجود دارد، مانند استفاده از آن برای نمایش آخرین پستهای وبلاگ، موارد نمونه کارها، بازیهای طراحی سایت و غیره.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

نحوه استفاده از کارت راهنمایی جی کوئری در طراحی سایت

این اثر خوب است زیرا به شما اجازه می دهد محتوای را به دلیل ماهیت کارت های تلنگر به پشته در طراحی سایت بدهید. از آن برای اتصال به اسکریپت در سر و قرار دادن کال بکس اسکریپت در پایین صفحه در طراحی سایت استفاده کنید. اسلاین کی در طراحی سایت یک پلاگین جی کوئری برای ایجاد لیست ناوبری پیمایش زیبا با سرصفحه بندی در طراحی سایت است. این در حالی است که در حال مرور معمول، محیطی مانند موبایل را ایجاد می کند.

از آنجا که سبک وزن آن حدود کیلوبایت یک تجربه صاف و دلپذیر را در طراحی سایت ایجاد می کند و با آخرین نسخه های مرورگرهای مورد علاقه در طراحی سایت شما سازگار است. نحوه استفاده از اسلاین کی در طراحی سایت پس از جی کوئری و کال اسلاینکی در عنصر جی کوئری که می خواهید را فعال کنید، فایل دانلود شده را در تگ اسکریپت در طراحی سایت قرار دهید. گوآل پروگرس در طراحی سایت یک افزونه است که به شما اجازه می دهد یک نوار پیشرفت متحرک با استفاده از جی کوئری در طراحی سایت ایجاد کنید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

نحوه استفاده از گوآل پروگرس در طراحی سایت

همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که فایل یکپارچه اسکریپت را در طراحی سایت رجیستر کنید، دیو یک اچ تی ام ال خالی را در صفحه ایجاد کنید و اسکریپت را در طراحی سایت مقدار دهی کنید. ورودی مورد نیاز را پر کنید و افزونه پیشرفت هدف خود را محاسبه می کند و نوار را متحرک می کند. شما می توانید متن قبل و بعد از مقدار را در طراحی سایت مشخص کنید. این پلاگین عالی است برای ایجاد کمپین های مبتنی بر اهدای مختلف برای هر نوع رویدادها یا فعالیت ها در طراحی سایت.

فرم ها و ورودی ها در طراحی سایت اگر شما در یک پروژه طراحی سایت تجارت الکترونیک کار می کنید، این قطعه کوچک اما زیبا، چیزی است که شما نیاز دارید. فقط با یک خط از کد، شما می توانید اطلاعات کارت اعتباری را برای کاربران در طراحی سایت وارد کنید. ایجاد انیمیشن برای چهار نوع کارت با یک تجربه بصری برای کاربران که منبع آزاد است.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

نحوه استفاده از فرم ها و ورودی ها در طراحی سایت

فایلهای مورد نیاز را در اچ تی ام ال خود وارد کنید اسکریپت را ابتدایی کنید و در فرم فعلی خود را در طراحی سایت ایجاد یا جایگزین کنید که مقادیر ورودی آنها با یک ظاهر مربوطه آنها است. یونی باکس در طراحی سایت یک افزونه جاوا اسکریپت جی کوئری است که اجازه می دهد جعبه جستجوی جهانی شما برای استفاده از پیشنهادات جستجو بر اساس پرس و جو در طراحی سایت ارائه شود. انواع مختلف محتوا از لینک به تصاویر یا هر نوع متا داده می تواند پس از نمایش تگ های کاربر در طراحی سایت نمایش داده شود.

نحوه استفاده یونی باکس در طراحی سایت کمی سختگیرانه تر نصب میشود اما سخت نیست. شامل فایل های اسکریپت و فایل سی اس اس در صفحه پیکربندی شده و پلاگین های سرور و پلاگین های جانبی را در طراحی سایت نصب کنید. از آنجا که این افزونه کار می کند، پیشنهادات را ارائه می دهد، شما باید یک اسکریپت برای طرف سرویس گیرنده و یکی دیگر از طرف سرور در طراحی سایت نصب کنید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

وانیلاباکس در طراحی سایت

یک پلاگین ساده و در عین حال مدرن سبد برای جی کوئری است که می تواند به راحتی گالری عکس شما را در طراحی سایت راه اندازی کند. این طراحی ساده و مینیمالیستی دارد که برای همه مرورگرهای مدرن مناسب است. این یکی از پلاگین های بسیار مشابه موجود است که دارای نصب ساده، سبک وزن و جایگزینی برای پلاگین های موجود در طراحی سایت است نحوه استفاده وانیلاباکس در طراحی سایت نصب آسان است فقط فایل اسکریپت و سی اس اس را در تگ هدر فایل های اچ تی ام ال خود پیوند دهید

و اسکریپت را در طراحی سایت فراخوانی کنید رسانه ها در طراحی سایت تن دن یک پخش کننده صوتی قابل تنظیم برای جی اس برای پروفایل ساند کلود شماست. این یک ویجت کاملا قابل تنظیم است که به شما یک دسته از گزینه ها برای بهبود تجربه گوش دادن به طراحی سایت شما می دهد. UI ساده و مینیمالیتی چشم دلپذیر است و هیچ مشکلی در صفحه طراحی سایت ایجاد نمی کند.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

نحوه استفاده رسانه ها در طراحی سایت

با توجه به چندین روش نمایش و پخش موسیقی، راه های زیادی برای سفارشی کردن این بازیکن در طراحی سایت وجود دارد. این بسیار پیشرفته است که به گزینه ها می آید و توسعه دهندگان کار بزرگی انجام داده اند که باعث می شود بازی با آن آسان باشد. برای استفاده اساسی از اسکریپت در طراحی سایت استفاده کنید یا اسناد را برای پیکربندی پیشرفته بررسی کنید.

نمودارها در طراحی سایت این قطعه به شما اجازه می دهد نمودارهای پیتزا مانند را به هر دستگاه در طراحی سایت ارائه دهید. آسان است که از پلاگین استفاده کنید که با چارچوب پاسخگو زورب کار می کند یا به عنوان یک اسکریپت مستقل. در مورد این پلاگین بسیار زیاد نیست، زیرا تنها گزینه نمایش پیک است و یا به عنوان سازندگان آنها را نمودار پیتزا در طراحی سایت نامیده اند، با این حال آنها بسیار خوب، آسان برای استفاده و قابل تنظیم است که اشتباه است اسکریپت را در لیست طراحی سایت گنجانده است.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

نحوه استفاده نمودارها در طراحی سایت

مرجع فایل های سی اس اس و جی اس و شما تقریبا با پایه پایه تنظیم شده است، اما اچ تی ام ال را در طراحی سایت فراموش نکنید. جهت یابی در طراحی سایت اگر می خواهید یک منبورد الهام گرفته از ایرباند ایجاد کنید، این اسکریپت دقیقا همان چیزی است که شما در طراحی سایت نیاز دارید. این کاملا رایگان است و با مرورگر اصلی و همچنین دستگاه های تلفن همراه در طراحی سایت سازگار است. نحوه استفاده جهت یابی در طراحی سایت این اسکریپت به شما امکان می دهد کمی از تجربه و سفارشی سازی را بیاموزید، اما به یاد داشته باشید که گزینه های اولیه تا حدودی محدود است اما برای استفاده ساده در طراحی سایت کافی است. تحولات دیجیتالی بازاریابی در طراحی سایت را که از بهترین مقالات وب سایتلیموترش می باشد مطالعه نمایید.