افزایش سرعت سایت در طراحی سایت حق کاربران است
15/12/2016
آیا با اصول طراحی سایت آشنا هستید
16/12/2016
نمایش همه

آشنایی با مزایای موجود در طراحی سایت تبلیغاتی

طراحی سایت تبلیغاتی

 

به طور کلی وب سایت های تبلیغاتی به دو شکل طراحی می شوند :

روند طراحی سایت تبلیغاتی و آگهی :

فرآیند طراحی سایت به صورت online و در شبکه اتفاق می افتد . به بیان دیگر با طراحی سایت تبلیغاتی ، شرکت های گوناگون می توانند به طور آنلاین محصولات و خدمات خود را تبلیغ کنند و از این طریق درآمد زایی کنند .

روند طراحی سایت آفلاین :

معمولا سازمان ها و شرکت هایی خواهان این نوع از طراحی سایت هستند که قصد دارند به صورت چاپی و آفلاین خدمات خود را تبلیغ نمایند . برخی از این گونه وب سایت ها عبارت اند از وب سایت های ژورنال و مجلات تبلیغاتی ، کمپانی های گرافیکی و کانون آگهی ها .

در این مقاله از سری مقالات طراحی وب سایت لیموترش ، می خواهیم طراحی سایت تبلیغاتی به صورت آفلاین را به طور کامل بررسی نماییم.

طراحی سایت تبلیغاتی

پروسه طراحی سایت تبلیغاتی وابسته به نوع کار آن وب سایت انجام می شود . در وب سایت هایی تبلیغاتی یکی از مهم ترین عناصر ، گرافیک سایت می باشد . از جمله نکاتی که می بایست در گرافیک وب سایت های تبلیغاتی رعایت شود حفظ جذابیت سایت در کنار حجم کم برای سریع لود شدن وب سایت می باشد . امنیت و سرعت وب سایت نیز به عنوان دو مورد از عناصر مهم در طراحی سایت تبلیغاتی به حساب می آیند که نیازمند توجه ویژه ای می باشند .

ویژگی های وب سایت های تبلیغاتی :

دو مورد از مهم ترین خصوصیات وب سایت های تبلیغاتی ، در بر داشتن تبلیغات زیاد و مخاطبین بسیار می باشد . امروزه بازار رقابتی وب سایت های تبلیغاتی بسیار پر رونق است لذا اگر یک وب سایت تبلیغاتی بازدیدکننده نداشته باشد و از بار اطلاعاتی پایینی برخوردار باشد ، خیلی زود با شکست رو به رو خواهد شد . به بیان دیگر این گونه وب سایت ها می بایست بتوانند با جذب هر چه بیشتر خریداران و فروشندگان ، موجب افزایش یافتن اعتبار وب سایت و افزایش تعداد مخاطبین وب سایت خواهد شد .