طراحی-سایت-تهران
رتبه طراحی سایت در گوگل
14/04/2019
تعیین لوگوی تجاری طراحی سایت
15/04/2019
نمایش همه

آشنایی با هزینه های طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

آشنایی با هزینه های طراحی سایت در دنیای طراحی سایت این یکی از سوال های متداول طرفداران اینترنت است که طراحی سایت برای افراد چقدر هزینه بردار است. در عصر اینترنت هیچ فرمول جادویی برای محاسبه هزینه وب سایت وجود ندارد ولی یک بر آورد هزینه کلی می توان برای آن کرد در تعین میزان هزینه  عواملی موثر است که ما در اختصار به بیان برخی از این موارد در این مقاله می پردازیم.

 

طراحی سایت

قدم اول در طراحی سایت

در قدم اول در طراحی سایت باید شما بدانید از طراحی سایت چه انتظاری دارید و می خواهید با طراحی سایت چه نیاز هایی را برطرف کنید دانستن این موضوع به هزینه هایی که پرداخت می کنید به شما کمک می کند و برای شما مشخص می کند هزینه های اولیه شامل چه مواردی می شود موضوع طراحی سایت در هزینه ها بسیار موثر است .شما اگر مالک فروشگاه اینترنتی هستید می توانید از سیستم مدیریت محتوا  استفاده کنید .و ناگفته نماند شما هر چقدر برای طراحی سایت هزینه کنید این هزینه در آینده نه چندان دور به حساب شما بر می گردد و در حقیقت برای شما یک سرمایه گذاری محسوب می گردد .

 

طراحی سایت

قدم دوم در طراحی سایت

طراحی سایت مورد نظر شما در پرداخت هزینه های شما بسیار موثر است اینکه هدف شما از طراحی سایت فروش چه کالا و خدماتی است و در طراحی سایت چه کسانی رقبای شما محسوب می گردند .پاسخ به سوال ها باعث می شود یک دید کلی از طراحی سایت به شما بدهد تا بتوانید بر آورد یک هزینه کلی را داشته باشید. انتخاب یک شرکت خوب برای طراحی سایت یکی از دغدغه های یک مالک طراحی سایت است شما با در نظر گرفتن یک سری از موارد در طراحی سایت می توانید شرکت نونگار پرازش که یکی از باسابقه ترین و قدیمی ترین شرکت طراحی سایت است را انتخاب کنید و بعد از انتخاب نونگار به نکات زیر دزر طراحی سایت توجه کنید .

 

طراحی سایت

انتخاب نوع طراحی سایت

با توجه به کسب وکار شما ما در طراحی سایت یک سری قالب های آماده داریم که نوع وب سایت را از هم تکفیک می کند .

  • طراحی سایت فروشگاهی
  • طراحی سایت خبری
  • طراحی سایت اطلاعات وبانک خبری
  • طراحی سایت صنعتی
  • طراحی سایت شرکتی
  • طراح سایت شخصی
  • طراحی سایت مذهبی
  • طراحی سایت دولتی وسازمانی
  • رتبه طراحی سایت در گوگل

 

طراحی سایت

با انتخاب نوع طراحی سایت نوبت به شروع کار در طراحی سایت است

انواع طراحی سایت با توجه به اینکه ما در طراحی سایت دارای دو نوع طراحی سایت هستیم یک طراحی سایت واکنشگرا و دیگری طراحی سایت فلت ،همانطور که می دانیم طراحی سایت واکنش گرا یعنی سازگار با تمام دستگاهای ارتباط جمعی مثل تبلت موبایل و غیره این طراحی سایت با توجه به این موضوع که امروزه اکثر کاربران برای وارد شدن به طراحی سایت از هر روشی استفاده می کنند. همچنین این طراحی سایت ها از طرف گوگل درای رتبه و محبوبیت بالایی هستند و در این نوع طراحی سایت ها خبری از آلمان ها پیچیده و اضافی در طراحی سایت نیست و به جای ظاهر جذاب و دارای حاشیه دارای حجم کمتر و سرعت لود بالایی هستند.