طراحی سایت
مفهوم افزایش پیج رنک گوگل در طراحی سایت
09/10/2018
ثبت طراحی سایت در گوگل
10/10/2018
نمایش همه

آغاز کسب وکار اینترنتی از طریق طراحی سایت

طراحی سایت

آغاز کسب وکار اینترنتی از طریق طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

درصد از کل ترافیک که از جستجوی طراحی سایت و طراحی وب سایت می آید هرچه میزان تراکم کل شما از آلیاژ بزرگتر باشد، بیشتر به جستجوی آلی برای تکیه بر ترافیک به سایت خود میپردازید. به طور معمول، ما قصد داریم تا درصد بالایی از ترافیک از ارگانیک به دست آوریم. چرا که این ترافیک پس از به دست آوردن رتبه بندی است. توجه داشته باشید که چه مقدار از طراحی سایت شما از آلی است و اگر متوجه شوید این درصد شروع به کاهش می کند، ممکن است لازم باشد که استراتژی خود را بازنگری کنید. البته، منابع دیگر ترافیک نیز بسیار مهم هستند و درصد ترافیک طراحی سایت کاهش می یابد، به این معنی است که شما توجه بیشتری به ترافیک رسانه های اجتماعی یا ترافیک داده اید. در هر صورت، همیشه باید ایده خوبی داشته باشید که چه مقدار از کل ترافیک شما از جستجوی آلی است. صفحات در هر بازدید کننده صفحات بیشتر بازدید کننده پس از ورود به سایت شما، بیشتر جذاب طراحی وب سایت شما است. گوگل قصد دارد تا به وب سایت هایی که مناسبتر و مفیدتر هستند ارائه دهد که ارزش آنها را در جای دیگری یافت نمیکند یا حداقل میتواند به آسانی پیدا شود. با نگاهی به این آمار از یک دیدگاه از طراحی سایت ممکن است به شما بگوید که شما هدف قرار دادن کاربران مناسب یا کاربران است که در نهایت پس از ورود به وب سایت شما علاقه مند نیستند. از سوی دیگر، بازدید کنندگان شما ممکن است در محتوای طراحی سایت شما علاقه مند باشند، اما طراحی وب سایت شما ممکن است به اندازه کافی کاربر نباشد. به یاد داشته باشید، داده ها هدفمند هستند اما تفسیرهای شما ذهنی هستند. مطمئن شوید که به اندازه کافی عمیق بکشید تا علت را در داده های خود پیدا کنید.

 

تاثیر طراحی سایت بر روی کسب و کار

بازگشت به مقابل کاربران جدید بازدیدکنندگان جدید در مقابل طراحی سایت برای سنجش موفقیت مقدار بازدیدکنندگان که به وبسایت شما بازمیگردد، میتواند به شما در درک چگونگی جذب وب سایت شما و شناسایی کاربران با نام تجاری شما کمک کند. حتی اگر شما از بازدید کنندگان طراحی سایت خود را تبدیل کنید، اگر هیچ یک از آنها دوباره در آینده دوباره تبدیل نکنند، شما از دست دادن منبع درآمد بزرگ زمان زیادی را از دست می دهید! در حالت ایده آل، بازدید کنندگان شما نه تنها فروش را انجام می دهند، بلکه خرید خود را در رسانه های اجتماعی به اشتراک خواهند گذاشت، لینک های ارسالی در انجمن های آنلاین مانند ، و بازگشت به خرید دیگر گوگل آنالیتیک این داده ها را در تعدادی از شیوه های بصری در طراحی سایت ارائه می دهد، اما من ترجیح می دهم به نمودار پایه گرافیکی که آنها ارائه می دهم نگاه کنم. حرکت به بالای نمودار پایه تعداد واقعی بازدیدکنندگان را فراهم می کند. مطمئنا مهم است که تعداد بازدید کنندگان جدید و بازنشسته به طور نامحدود در هر ماه برای طراحی سایت افزایش یابد، اما مهم است که توجه بازدیدکنندگان جدید به بازدیدهای مجدد را برای درک اینکه چگونه وب سایت شما به صورت ارگانیک رشد می کند، مهم است.

 

اشتباهات موتورهای جستجوگر در طراحی سایت

اشتباهات پنهان موتورهای جستجو به برنامه های خودکار متکی هستند که می کند تا آن را به فهرست طراحی سایت خود اضافه کنید. مهم نیست که وب سایت شما چقدر عالی است، اگر گوگل و موتورهای جستجو دیگر نمی توانند وب سایت شما را درک کنند، رتبه بندی شما رنج خواهد برد. خوشبختانه، در کنسول جستجوی خود قبلا ابزار طراحی سایت یک تابع فراهم می کند که به شما اجازه می دهد تا خطاهای خالی را بررسی کنید و آن را به شما می گوید اگر از هر صفحه خود را خالی کنید. اگر هزاران مساله خزنده در کنسول جستجو در طراحی وب سایت وجود داشته باشد، احتمالا برخی از سئوالات مهم دیگر نیز وجود دارد. در اینجا یک لیست از اشتباهات خزنده معمول و نحوه رفع آنها است. ترافیک با نوع دستگاه با آمار تجارت الکترونیک همراه نشان می دهد که کاربران بیشتر و بیشتر در حال دسترسی به اینترنت بدون رایانه های رومیزی رایج هستند، توجه بیشتری به کاربران دستگاه هایی که برای دسترسی به طراحی سایت شما استفاده می کنند مهمتر از همیشه است. امروزه اکثر ترافیک آنلاین از دستگاه های تلفن همراه می آید، به همین دلیل مهم است که بدانید چه دستگاه هایی را که بازدیدکنندگان وب سایت شما از آنها استفاده می کنند، برای اطمینان از دیدگاه کاربر پسند خود از سایت خود به هر بازدید کننده ارائه می دهد. شما میتوانید بررسی کنید که چگونه طراحی وب سایت شما با صفحه نمایش تطبیق پذیر است.

 

کاربران طراحی سایت را افزایش دهید

شما می توانید در این داده ها عمیق تر بکشید تا ببینید آیا بیشتر کاربران طراحی سایت ترجیح می دهند یک نوع دستگاه را در مقایسه با دیگری. به عنوان مثال، اگر اکثر کاربران تلفن همراه شما در سیستم عامل آندروید هستند، قبل از نگرانی در مورد دستگاه های ، می توانید طراحی سایت خود را برای دستگاه های آندروید بهینه سازی کنید. در مثال نشان داده شده به سمت راست، اکثر ترافیک آلی از کاربران دسکتاپ است. تا زمانی که است که ما یک سیستم عامل تلفن همراه، مرورگر را می بینیم. این وب سایت دوستانه همراه است، اما مخاطبان مورد نظر اغلب برای محصولات خود از تلفن همراه خرید نمی کنند. با این حال، اگر صاحب طراحی سایت تصمیم به بهبود تجربه تلفن همراه شد، آنها می دانستند تا قبل از نگرانی از اپل تمرکز کنند، که شما نمی توانید ببینید اما باید کلمه خود را برای آن بگذارید.

ردیابی تلفن شما تصویری واضح از نتایج جستجوی خود را در جستجوگرها دریافت نمی کنید، مگر اینکه تماس های تلفنی خود را از طراحی سایت خود دنبال کنید. این به ویژه برای وب سایت های تولید محتوا درست است و برای برخی صنایع مهم تر از دیگران است. بسته به صنعت، تا از مشتریان شما می توانند از طریق تماس تلفنی وارد شوند بدون ردیابی تماس پیاده سازی شده است، شما در مورد چگونگی پیدا کردن آن، بینش بسیار کمی خواهید داشت. ردیابی تماس فراهم می کند یو شما با داده های مشتری و اطلاعاتی که شما را قادر به تصمیم گیری استراتژیک بیشتری می کند و تمرکز تلاش های خود را بر منابع ترافیکی که برای طراحی سایت کار می کنند، تمرکز می کنند. برخی از سرویس های ردیابی تماس قوی تر از دیگران هستند، اما اکثر آنها به شما اجازه می دهد تا منبع ترافیکی را که تماس گرفته شده است، مدت زمان تماس، پرس و جو جستجو که مشتری برای پیدا کردن طراحی وب سایت خود و سایر اطلاعات مرتبط برخی از شرکت های طراحی سایت محصولات و خدماتی را ارائه می دهند که قبل از تماس تلفنی با تلفن تماس دارند.