آموزش نرم افزار IDM در طراحی سایت لیموترش :
17/11/2016
طراحی سایت
نکاتی در طراحی سایت جهت افزایش بک لینک ها
19/11/2016
نمایش همه

آموزش جوملا در طراحی سایت لیموترش _بخش دوم :

طراحی سایت

در بخش اول با تعریفی از جوملا و تاریخچه آن در طراحی سایت لیموترش آشنا شدیم و به بررسی برخی امکانات آن پرداختیم . هم چنین مراحل نصب را تا مرحله ۶ ام طی نمودیم . در این مقاله به ادامه مراحل نصب جوملا در بخش مقالات آموزش طراحی سایت لیموترش می پردزیم .

۷٫ با انتخاب گزینه Choose file می توانید فایل مورد نظر خود را از سیستم تان انتخاب نموده و در نهایت مطابق تصویر زیر روی گزینه Upload Files کلیک نمایید .

طراحی سایت

۸٫ پس از به اتمام رسیدن بارگذاری فایل ها با پیغام upload successful روبرو می شوید ، حال می بایست با فشردن گزینه here به صفحه قبلی باز گردید .

۹٫ در این قسمت می بایست بسته ی بارگذاری شده را Extract نمایید . برای انجام این امر نیز مطابق تصویر زیر در فایل public_html ، موس خود را روی بخش Extract ببرید .

طراحی سایت

در این صفحه نیز همانند تصویر زیر دوباره گزینه Extract را انتخاب کنید :

طراحی سایت

پس از به اتمام رسیدن عملیات پیامی با متن File Extracted برای شما نمایش داده می شود . سپس مطابق تصویر زیر روی بخش go کلیک کنید.

۱۰٫ در این قسمت می بایست دیتابیسی به همراه رمز عبور و نام کاربری تولید کنید . برای انجام این امر همانند تصویر روی بخش home کلیک فرمایید .

طراحی سایت

حال در پنجره پیش رویتان گزینه MySQL Management را انتخاب کنید و در صفحه بعدی گزینه Create new Database را انتخاب نمایید . برای دو قسمت Database Name و Database Username دو عبارت حداکثر ۷ کاراکتری در نظر بگیرید و تا حد امکان از کلماتی معنا دار استفاده نکنید . برای بخش رمز عبور نیز به شما پیشنهاد می کنیم روی قسمت Random کلیک فرمایید و از رمز عبور پیشنهادی خود Database استفاده کنید .

طراحی سایت

پس از گذراندن این مراحل ، اطلاعات دیتابیس می بایست به صورت زیر در اختیار شما قرار بگیرد . اطلاعات پیش رو را حتما در مکانی مطمئن ذخیره نمایید ، زیرا در مراحل نصب و بعد از آن مورد نیاز تان خواهد بود .

طراحی سایت