طراحی نرم افزار
سئو مبتدی در طراحی سایت
25/05/2019
طراحی سایت
چگونگی ایجاد منو در طراحی سایت
26/05/2019
نمایش همه

آموزش سئو و طراحی سایت به زبان ساده

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

آموزش سئو و طراحی سایت به زبان ساده ممکن است این سوال برای شماپیش بیاید که چگونه هکرها باعث ایجاد سئو منفی در طراحی سایت می شوند ؟ پاسخ این سوال این است که هکرها بعد از وارد شدن به طراحی سایت شما با قرار دادن کدهای مخرب در طراحی سایت وقرار دادن محتواهای کاملا کپی از طراحی سایت های دیگر وقرار دادن وایجاد لینک های بد واسپم حذف کردن تصاویر طراحی سایت شما وحذف کردن لینک ها و… می توانند به طراحی سایت شما لطمه وارد کنند وچگونه برای طراحی سایت شما سئو منفی ایجاد کنند .

 

چگونه جلوی نفوذ هکرها در طراحی سایت می توان گرفت ؟

استفاده از پلاگین وتولید پسورد دو مرحله ای . روش کار این پلاگین به این صورت است که در هر زمانی که قصد ورود به طراحی سایت داشته باشید کد یک بار مصرفی را برای شما ارسال می شود .نصب یک آنتی ویروس قوی بروی طراحی سایت تهیه فایل های پشتیبان از طراحی سایت و آپدیت کردن هروز آنها انتخاب پسوردهای ترکیبی از اعداد و حروف سئو مبتدی در طراحی سایت را نیز مطالعه نمایید.

 

طراحی-سایت-تهران

طراحی سایت تهران

عدم استفاده از مطاب کپی در طراحی سایت

استفاده مستقیم از مطالب کامل و مستقیم کپی از طراحی سایت های دیگر در طراحی سایت خودتان به شدت مورد جریمه گوگل قرار می گیرید اگر مطلبی را در طراحی سایت تان قرار می دهید حتما منبع ان را ذکر کنید . برای جلوگیری از این اتفاقات شما هم باید به مانند خیلی از افراد مشهور و طراحی سایت های معتبر حساب کاربری و اکانت خود را ایجادکرده و به مخاطبان و کاربران تان معرفی کنید به آنها اطلاع رسانی کنید که غیر از این صفحات مابقی صفحات فیک می باشند و حتی می توانید از مخاطبانتان در طراحی سایت بخواهید که آن صفحات را به شما معرفی کنند .

 

طراحی-سایت-تهران

طراحی سایت تهران

 

فعالیت طراحی سایت در شبکه های اجتماعی

گاهی اوقات این امکان وجود دارد که افرادی بخواهند از نام برند طراحی سایت شما سوء استفاده کنند و یا حتی به عمد می خواهند باعث ایجاد اختلال در کار طراحی سایت شما و ایجاد سئو منفی برای شما بشوند برای این کار افراد اقدام به ایجاد صفحات مجازی  فیک با نام و هویت برند شما می کنند که معمولا توسط شرکت اصلی آنها شناخته می شوند وریپورت می شوند .

این افراد می توانند با قراردادن آدرس ولینک طراحی سایت شما باعث افزایش ورودی طراحی سایت شما بشوند .این در حالی است که گوگل هر چه ورودی از آن صفحات به طراحی سایت شما باشد را شناسایی می کند و باعث می شود طراحی سایت شما با جریمه گوگل همراه شود .در اینجا برای تکمیل دانسته های تان درباره الگوریتم های گوگل و چگونگی جریمه گوگل ،مطالعه مقاله پنالتی گوگل را به شما پیشنهاد می کنیم .