طراحی سایت با زبان کد نویسی XML
۵ راه برای تاثیرگذاری در رسانه های اجتماعی
26/12/2017
طراحی سایت
طراحی سایت تخفیف
28/12/2017
نمایش همه

آموزش طراحی سایت با جوملا

طراحی سایت

طراحی سایت

آموزش طراحی سایت با جوملا

 

 

اهمیت محتوای خوب در طراحی سایت بسیار زیاد است و باید درست واساسی مدیریت شود. اول از همه باید روش بازاریابی محتوا را پیاده کنید و سپس برای جای مطالبتان سایت خود تصمیم گیری کنید. برای این که مطالب آسان تر منتشر شوند، عموما از سیستم های مدیریت محتوا استفاده می شود.

 

 

 

یکی از شاخصه های مهم برای رونق بخشیدن به کسب و کار خود این است که به طور منظم و پیوسته مطالب شما درون سایت قرار گیرد و بروزرسانی شود. برای قرار گرفتن در رتبه های خوب در موتورهای جستجو باید روش هایی را بکار ببرید که بروزرسانی های محتوای سایت شما آسان تر و موثر تر کند.

 

 

طراحی سایت با جوملا ۳

طراحی سایت

در صورتی که هنوز هم از نسخه ۱٫۵ جوملا استفاده می کنید امروز زمان آن رسیده تا نسخه جوملای خود را به ۲٫۵ و یا ۳ بروز رسانی کنید. عملیات آپدیت جوملا ۱٫۵ به ۲٫۵ و ۳ در حقیقت بروز رسانی نیست و شما باید از جوملا ۱٫۵ به جوملا ۲٫۵ و ۳ منتقل شوید. برای انجام این کار اول باید کامپوننت jUpgrade را که در فایل های ضمیمه موجود می باشد در سیستم مدیریت محتوای جوملا ۱٫۵ خود نصب کنید وبعد از نصب فراموش نکنید در کنترل پنل طراحی سایت با جوملا به بخش پلاگین های جوملا ۱٫۵ خود رفته و آن را انتقال دهید. Extensions >> plugin manager…

 

 

 

اضافه کردن فایل در طراحی سایت با جوملا

طراحی سایت

طراحی سایت

 

قصد داریم در این قسمت به شما طریقه اضافه کردن فایل ضمیمه به فرم تماس در طراحی سایت با جوملا را آموزش دهیم که در این مطلب فایل های پایه ای جوملا مورد تغییر قرار خواهند گرفت و بنابراین بهتر است که از فایل های اصلی خود فایل بک آپ تهیه کنید.

 

 

رعایت اصول سئو در طراحی سایت با جوملا

 

جوملا یکی از قوی ترین سیستم های مدیریت محتوا است که پس از وردپرس بیشترین میزان استفاده را در سیستم های مدیریت محتوا دارد و با توجه به انعطاف آن از محبوب ترین ها در بین طراحان وب سایت در طراحی سایت با جوملا است. از هر سیستم مدیریت محتوایی که استفاده می کنید باید روش درست استفاده از آن را بلد باشید تا بهترین نتیجه را از وب سایت خود دریافت کنید.

 

در بسیاری از مواقع در برنامه نویسی جوملا داشتن آدرس پایه جوملا و آدرس فعلی که در آن واقع هستیم ممکن است مورد نیاز قرار بگیرد که روش های بسیار زیادی برای بدست آوردن این دو مورد وجود دارد.