مقایسه صفحات ایندکس و سابمیت
مقایسه صفحات سابمیت شده و صفحات ایندکس شده در طراحی سایت لیموترش
08/12/2016
باید ها و نباید ها در طراحی سایت
در طراحی سایت از چه مواردی بر حذر باشیم
08/12/2016
نمایش همه

آموزش طراحی سایت ریسپانسیو مقدماتی

طراحی سایت ریسپانسیو

 

زمانی که در طراحی سایت یک مفهوم به وجود می آید در بیشتر اوقات به دنبال احساس نیاز بوده است. قطعاً برای هر کدام از شما پیش آمده است، قرار گرفتن در شرایطی که امکان استفاده از لب تاب و کامپیوتر وجود ندارد و برای جستجو در اینترنت باید از تلفن های همراه خود استفاده کنید. دلایل مختلفی مانند در دسترس نبودن، مسافرت، حوصله روشن کردن لب رو نداشتن و بسیاری دلایل دیگری که می تواند کار شما را توجیح کند و در این مبحث اهمیتی ندارد. زیرا قرار است درباره آموزش طراحی سایت ریسپانسیو صحبت کنیم.

چرا نیاز داریم با آموزش طراحی سایت ریسپانسیو آشنا شویم

چیزی که مهم است این است که در هنگام جستجو سایت ها و مطالب گوناکونی را می بینید و می گذرید. چند مدت بعد که کامپیوتر و لب تاب در اختیارتان است باز هم شروع می کنید به جستجو کردن و در نهایت تعجب می بینید که نتایج با چیزی که در تلفن همراه دیده بودید تفاوت دارد. چرایی وجود این تفاوت در جستجو با لب تاب و تلفن همراه همان دلیلی است که باعث می شود اهمیت آموزش طراحی سایت ریسپانسیو را بهتر درک کنیم.

طراحی سایت ریسپانسیو

زمانی که طراحی سایت ما این قابلیت را دارد که تلفن همراه هوشمند و انواع تبلت ها بدون هیچ ایرادی و کاملاً مطلوب نمایش داده شود قطعاً چندین گام نسبت به تمامی کسانی که با آنها در حال رقابت هستیم جلوتر می باشیم و افراد بیشتری می توانند به سایت ما دسترسی داشته باشند. این قابلیت همان ریسپانسیو کردن است و پر واضح است که آموزش طراحی سایت ریسپانسیو چقدر می تواند به بالا رفتن ترافیک سایت شما کمک نماید.

پیشرفت سریع در طراحی سایت ریسپانسیو

تجربه نشان می دهد که بیشتر موتورهای جستجو علی الخصوص گوگل به صورت گزینش شده زمانی که کاربران در حال جستجو می باشند اهمیت بیشتری را به سایت هایی با طراحی ریسپانسیو می دهند و آنها را در اولویت قرار می دهند. هر روز که می گذرد تعداد کسانی که می خواهند سایت خود را با قابلیت ریسپانسیو طراحی نمایند بیشتر می شود و افراد بیشتری می خواهند که از فرصت های این چنینی بهره ببرند. روند رو به فزونی یافتن طراحی سایت ریسپانسیو در سالهای اخیر به شدت رو به افزایش بود که با نگاهی به آمار می توانید اهمیت این موضوع را بیشتر درک کنید. آماری که حاکی از اهمیت بیشتر چک کردن گوشی های هوشمند توسط افراد حتی نسبت به مسواک زدن است. بنابراین آموزش طراحی سایت ریسپانسیو در صورتی که سایتی دارید یا قصد طراحی سایت دارید باید یکی از اولویت های شما باشد.