طراحی سایت مشاوره
کتاب های آموزشی طراحی سایت
20/06/2017
طراحی سایت جوملا
آموزش طراحی سایت جوملا
20/06/2017
نمایش همه

آموزش طراحی سایت وردپرس

طراحی سایت وردپرس

طراحی سایت وردپرس

آموزش طراحی سایت وردپرس

 

 

اگر می خواهید طراحی سایت وردپرس خود را داشته باشید پس نیاز به آموزش طراحی سایت وردپرس خواهید داشت تا گام های نصب طراحی سایت وردپرس را به طور گام به گام به انجام رسانید. خرید دامنه اولین گام در جهت طراحی سایت می باشد و پس از آن می بایست برای خرید هاست و نیز خرید سرور اقدام نمایید.

 

 

 

آموزش طراحی وب سایت وردپرس

 

 

آموزش طراحی وب سایت وردپرس فرصت طراحی سایت وردپرس را بدون صرف هزینه برای شما ممکن می نماید. جزوه های آموزش طراحی سایت وردپرس در اینترنت و در سایت های متعدد موجود می باشد. پس از خرید هاست هسته وردپرس خود را در درون هاست بارگذاری نمایید و پس فایل هسته وردپرس را از حالت زیپ خارج نمایید و با درج نمودن آدرس سایت می توانید گام های طراحی سایت را طی نمایید.

 

 

آموزش طراحی سایت برای وردپرس

طراحی سایت وردپرس

طراحی سایت وردپرس

 

پس از بارگذاری فایل وردپرس حال می بایست در خصوص ایجاد دیتابیس اقدام نمایید و نیز کاربری را برای دیتابیس خود ایجاد نمایید و به یکدیگر متصل نمایید. در گام بعدی می بایست مدیریت را برای وردپرس خود ایجاد نمایید. نام کاربری و نیز پسورد مدیریت را ایجاد نمایید و پس از ایجاد می توانید وارد پنل مدیریت وردپرس شوید. به منظور نصب قالب می توانید به بخش نمایش و سپس به بخش پوسته ها وارد گردید و در این بخش از گزینه افزودن پوسته جدید استفاده نمایید.