آموزش طراحی سایت

امروزه یکی از محبوب ترین دانش ها برنامه نوبسی و طراحی سایت است. در هر دوره ای با توجه به پیشرفت علم و دانش مشاغل زیادی ایجاد می شوند ساخت سایت و طراحی اپلیکیشن از آن دسته مشاغلی است که به لطف گسترش اینترنت به وجود آمده اند. از دیگر دلایل محبوبیت طراحی سایت علاوه بر این که جز مشاغل پول ساز به شمار می رود. این است که می توانید آن را به عنوان شغل دوم خود انتخاب کنید. در واقع طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن شغلی است که می توان هم به صورت انفرادی و در منزل به آن اشتغال که تایم کاری به دلخواه می باشد و هم می توان با بهترین شرکت طراحی سایت همکاری کرد.

 

انواع روش آموزش طراحی سایت

با شرکت در دوره های آموزشی طراحی سایت لیموترش ، به طراحی حرفه ای تبدیل شوید. آموزش طراحی سایت به آموزش کدنویسی تحت وب ، نصب قالب ، ادیت قالب ، طراحی قالب سایت ، مدیریت سیستم مدیریت محتوا جوملا ، وردپرس و غیره ، آموزش طراحی سایت فروشگاهی باز می گردد. به واسط دورهای آموزش طراحی سایت شما می توانید به راحتی طراحی سایت خود را به انجام رسانید و برای کسب و کار خود و یا طراحی سایت شخصی خود را داشته باشید. جلسات آموزش طراحی سایت با آموزش و نیز انجام مباحثی که مورد آموزش قرار گرفته است انجام می پذیرد

 

آموزش طراحی سایت

 

آموزش طراحی سایت جوملا

آموزش طراحی سایت جوملا که از سیستم های مدیریت محتوای پرکاربرد در میان کاربران می باشد نیازمندی به آموزش جوملا و نیز طراحی سایت جوملا را منظور می نماید. آموزش طراحی سایت جوملا در خود مراحل بارگذاری و آپلود فایل نصبی جوملا و نیز پس از آن نصب جوملا را دارد. انجام طراحی سایت جوملا بسیار راحت می باشد پس نگران نصب جوملا و نیز آموزش جوملا می تواند برای شما این فرصت را فراهم آورد تا به راحتی نصب طراحی سایت جوملا خود را داشته باشید.

 

آموزش طراحی سایت وردپرس

وردپرس به منظور طراحی سایت وردپرس می باشد که به راحتی میسر می گردد. با بارگذاری فایل نصبی در هاست و پس از آن دنبال نمودن مراحل نصب وردپرس می توانید طراحی سایت وردپرس خود را داشته باشید. آموزش طراحی سایت وردپرس مطالب آموزشی و نیز آموزش تصویری در خصوص گام های نصب وردپرس را فراهم می نماید

 

آموزش طراحی سایت با html

یکی از آموزش های پایه و بنیادی که برای طراحی سایت به آن نیاز دارید آموزش html است به این ترتیب html یک زبان نشانه گذاری است که ساختار صفحات وب را تشکیل می دهد. در واقع پاراگراف بندی ها، جدول ها و تصاویری که مشاهده می کنید همگی حاصل از کد گذاری های html است. تغییر اندازه فونت نوشته ها نیز به کمک کد های html انجام می شود. یادگیری زبان نشانه گذاری html کار دشواری نیست و نیاز به پیش زمینه و یا دانش تخصصی ندارد اما انجام آن مستلزم دقت کافی است چرا که اشتباهات کوچک می تواند باعث بروز اختلال در نشانه ها و صفحه آرایی شود. برای مثال هنگام یکه می خواهید پاراگراف را مشخص کنید برای شروع پاراگراف از کد <p> استفاده می کنید و متن را وارد می کنید و در انتها برای نشانه اتمام پاراگراف حتما قبل از p باید اسلش قرار بگیرد به این شکل </p> که شکل کلی کد html پاراگراف </p> متن پاراگراف <p> می شود.

 

آموزش حرفه ای طراحی سایت

 

آموزش طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای نیازمند کد نویسی اصولی و استاندارد است. علاوه بر این طرح گرافیکی که انتخاب می کنید تاثیر به سزایی در حرفه ای بودن سایت دارد در واقع گرافیک سایت می بایست متناسب با مخاطبان باشد. سرعت لود سایت از مهم ترین فاکتور های یک طراحی سایت حرفه ای می باشد. بهینه سازی وب سایت از موثر ترین اقدامات در طراحی سایت حرفه ای است که به دو دسته سئو on page و سئو  off page دسته بندی می شود. سئو on page که همان سئو سایت داخلی نامیده می شود شامل کد گذاری ها، تگ ها، تصاویر، سرعت و انتخاب زبان سایت می شود اما سئو off page یا سئو خارجی لینک سازی و بک لینک ها می باشند که همگی باعث نمایش سایت در رتبه های برتر گوگل می شوند. از دیگر فاکتور های طراحی سایت حرفه ای جایگاه و رتبه سایت می باشد چرا که هر چه سایت رتبه بالاتری در گوگل داشته باشد موجب افزایش اعتبار کسب و کارتان می گردد.

 

چرا افراد به دنبال آموزش طراحی سایت می روند؟

 

 • وب سایت شخصی

برخی دیگر از افراد علاقه دارند وب سایتی داشته و در آن بدون کسب درآمد مطلب قرار دهند.

 

 • کسب درآمد

برخی دیگر از افراد برای کسب درآمد و فعالیت در این زمینه در دوره های آموزشی شرکت می نمایند.

 

 • علاقه

علاقه به تجارت الکترونیک و شروع و راه اندازی کسب و کار مطعلق به خود فرد ، یکی از دلایل روی آوردن به دوره های آموزشی طراحی وب سایت می باشد.

 

آموزش بک لینک گرفتن در طراحی سایت

بک لینک ها باید به صورتی اصولی و استاندارد انجام شوند دور زدن قوانین گوگل در سئو سایت موجب جریمه سایت می شود. بک لینک های اصولی اصطلاحا سئو سفید نامیده می شود که باعث دیده شدن بیشتر سایت توسط خزنده های گوگل می شوند و رتبه سایت را افزایش می دهند اما سرعت بازده در این روش خیلی کند است که به همین دلیل است سئو را پروژه ای زمان بر می دانند اما برخی از شرکت های سئو از سئو خاکستری نیز استفاده می کنند که باعث افزایش سرعت رشد بازدید کنندگان می شود. در سئو خاکستری اگر زیاده روی نشود مشکلی برای سایت به وجود نمی آید اما برخی برای این که یک شبه به رتبه های بالاتر برسند از تمام قوانین گوگل تخطی می کنند که دور زدن کامل استاندار های گوگل برای رسیدن به رتبه های برتر گوگل نه تنها موجب بهبود رتبه طراحی وب سایت نمی شود بلکه باعث جریمه سایت توسط گوگل می شود که در نهایت سایت به طور کلی از لیست نتایج پاک می شود که برگرداندن آن زمان و هزینه زیادی می برد پس  رعایت اعتدال ضروری است.

 

طراحی سایت

 

لیموترش همواره در کنار شماست:

 

 • سئو و بهینه سازی سایت

لیموترش در زمینه سئو سایت و بهینه سازی آماده ارائه خدمات می باشد.

 

 • بروز رسانی مستمر

در وب سایت لیموترش روزانه مقالات و اطلاعات به روزی در اختیار شما کاربران عزیز قرار داده می شود.

 

 • تیم پشتیبانی مجرب

شرکت لیمو ترش با کادری مجرب همه روزه از ساعت ۹ صبح الی ۵ عصر آماده ارائه خدمات پشتیبانی می باشد.

 

 • بازخورد بالا

یک طراحی سایت حرفه ای بازخورد خوبی نیز به همراه دارد. طراحی وب سایت خود را به ما بسپارید.

 

 • پیروزی در رقابت

با طراحی سایت حرفه ای و سئو کاری آن پیروز میدان کسب و کار خود باشید.

 

 

سوالات رایج درباره آموزش طراحی سایت عبارتند از:

 

 • آیا یادگیری html برای طراحی سایت کافی است؟

برای طراحی وب سایت و طراحی اپلیکیشن می بایست زبان های برنامه نویسی را به خوبی آموزش ببینید و زبان نشانه گذاری html نمی تواند بازار کار شما را تضمین کند.

 • آیا با سئو سیاه می توان رتبه گرفت؟

سئو سیاه ممکن است در ابتدا رشد ناگهانی نرخ ترافیک را روانه سایت کند اما این افزایش ناگهانی به طور ناگهانی موجب کاهش می شود و پایدار نخواهد بود.

 • چگونه طراح سایت موفقی شویم؟

برای موفقیت در طراحی سایت باید با جدید ترین اخبار موبوط به ساخت سایت و طراحی اپلیکیشن آشنا باشید تا بتوانید نیاز ها و خواسته های کارفرمایان را مطابق با استاندارد های روز دنیا به پایان برسانید.