طراحی سایت
طراحی سایت آموزش طراحی ناخن
08/07/2019
طراحی سایت
سرور مجازی اروپا
09/07/2019
نمایش همه

آموزش طراحی سایت۱

طراحی سایت

آموزش طراحی سایت در این آموزش، من در حال بررسی نحوه ایجاد یک اینفوگرافیک مقیاس پذیر در مرورگر با استفاده از اس وی جی به عنوان یک قالب گرافیکی در طراحی سایت هستم. من همچنین از تکنیک های انیمیشن سی اس اس برای تحریک بیشتر عناصر استفاده می کنم. موضوع این اینفوگرافیک رشد جمعیت در این سیاره در طراحی سایت است. پیش نمایش در طراحی سایت اینفوگرافیک مقیاس پذیر به قسمت تقسیم می شود، از عنوان به پایین صفحه پایین بخش اول انیمیشن هایی هستند.

که موضوع کتاب اینفوگرافیک را در طراحی سایت نشان می دهند در حالی که قسمت دیگر نمایشگر گرافیکی قاره با یک نمودار نان متحرک نشان دهنده درصد رشد تا سال در طراحی سایت است. انجام تحقیقات جهت داده های طراحی سایت اینفوگرافیک در همه جا در اینترنت استفاده می شود. یک اینفوگرافیک بسیار مفیدی است که بیت های اطلاعاتی را توضیح می دهد که همیشه آسان نیست که به گرافیک در  آموزش طراحی سایت درک شود.

 

طراحی سایت

آماده سازی در طراحی سایت

قبل از شروع اطلاعات، مهم است که تحقیقات کافی برای جمع آوری داده ها و جمع آوری ایده ها برای ارائه داده ها به شیوه ای جذاب در طراحی سایت انجام دهید. من مطمئن هستم که هر کس این تحقیق را به شیوه خود انجام می دهد، پیشنهاد من این است که ابتدا ابتدا یک طرح سریع را انجام دهیم تا مطمئن شوید که یک ایده کلی از اینفوگرافیک شما دارید و در هنگام طراحی سایت در مرورگر جایگزین شده اید. که در ساده ترین و ساده ترین راه، نکات کلیدی بلوک های اطلاعات را در طراحی سایت توضیح می دهد.

پژوهش اینفوگرافیک در طراحی سایت اطمینان حاصل کنید که اطلاعات پیچیده را به سرعت و به وضوح، ساختار اینفوگرافیک و شروع به یک عنوان، تجسم داده های مربوط به داستان، بهینه سازی تصاویر برای صفحه های هدف در طراحی سایت است. سعی کنید حداکثر تا حد ممکن ساده، تمرکز را محدود به یک منطقه محدود کنید. یک گام مهم این است که برچسب های حساس به زمان را برای حفظ اطلاعات معتبر و آخرین چیزی که برای بهینه سازی اینفوگرافیک به منظور به اشتراک گذاری آن در طراحی سایت است.

 

 

مقیاس پذیری در طراحی سایت

اس وی جی برای قالب بردار مقیاس پذیر است. اس وی جی یک قالب گرافیکی با رزولوشن جداگانه است که به این معنی نیست که شما مجبور نیستید چندین نسخه گرافیکی داده شده را به تمام صفحه های مختلف در طراحی سایت بفرستید. و این یک صرفه جویی در زمان بزرگ است. از آنجا که اس وی جی اخیرا توسط تمام مرورگرهای بزرگ و مدرن پشتیبانی می شود، مردم جهان اس وی جی را کشف می کنند و شروع به استفاده از آن برای آثار هنری بیشتری در طراحی سایت خواهند کرد.

اس وی جی یک استاندارد باز دبل سی است و اس وی جی اجازه می دهد تا سه نوع از اشیاء گرافیکی اشکال گرافیکی بردار، تصاویر و متن در طراحی سایت می باشد. برای هدف این اس وی جی، موضوع رشد جمعیت در این سیاره را انتخاب می کنم. من داده های خود را از ویکی پدیا جمع آوری کردم و لینک را در پایین صفحه نمایش در طراحی وب سایت من به اشتراک گذاشتم. برای اینکه شما را با این سند کار کنید، توصیه میکنم این وبلاگ را به خوبی بخوانید مقدمه ای بر اچ تی ام الدر طراحی سایت می باشد.

 

طراحی-سایت-تهران

طراحی سایت تهران

ترکیبی در طراحی سایت

هنگامی که شما تصمیم گرفتید که کدام روش را برای انجام وظیفه خود استفاده کنید، من توصیه می کنم خواندن و پیدا کردن منابع آنلاین در مورد آن، برای این آموزش خاص، من با یک راهنمای جیبی و کتاب الکترونیکی نوشته شده توسط وال هد و توسط پنج مرحله ساده منتشر شده در طراحی سایت. من می خواهم انیمیشن ها را ساده نگه دارم و سعی کردم تا با سی اس اس به همان اندازه که ممکن است در طراحی سایت کد شود.

در این کتاب جیبی، انیمیشن های سی اس اس در یک روش فوق العاده جامع و با تمام مثال های موجود به عنوان کدنویسی توضیح داده شده است. علاوه بر خواندن این کتاب، من می توانم ارائه سارا سوئیدان را در انیمیشن اس وی جی با سی اس اس در طراحی سایت توصیه کنم. آماده سازی سند در طراحی سایت به منظور این آموزش، من توصیه می کنم دانلود اچ تی ام ال این سند حاوی هر بیتی از کد است که پروژه طراحی سایت تهران شما را به طور هماهنگ در تمام مرورگرهای بزرگ و مدرن اجرا می کند.

 

مراحل ایجاد اینفوگرافیک در طراحی سایت

مرحله همه بخش ها را در طراحی سایت ایجاد کنید. در مورد من، با در نظر گرفتن تمام بخش هایی که ساختار اینفوگرافیک را ایجاد می کنند، در قسمت مورد نظر من بخش با هر رنگ پس زمینه ای وجود دارد، من یو آی در طراحی سایت تخت برای پالتم را انتخاب کردم. اطمینان حاصل کنید که هر قسمت یک کلاس را با رنگ پس زمینه اعلام شده در آن بدهید. عناوین را برای هر بخش در طراحی سایت ایجاد کنید. بهترین سرور مجازی در شرکت طراحی سایت نونگار پردازش و در وب سایت لیموترش ارائه می شود.

پس از آماده سازی بخش ها، با دادن هر بخش به یک عنوان و قالب بندی عنوان، با استفاده از فونت گوگل در طراحی سایت شروع به کار کردم اسوالد برای عناوین و اپن سانس برای متن ایجاد اس وی جی در طراحی سایت قبل از ایجاد گرافیک، اطمینان حاصل کنید که نرم افزار بردار مبتنی بر بروشور مانند ادوبی را برای آماده سازی کارهای هنری مبتنی بر بردار خود و صادرات آن به اس وی جی در طراحی سایت مطمئن شوید.

 

طراحی نرم افزار

طراحی سایت

وبلاگ طراحی سایت

یک بلاگ پست خوب در مورد چگونگی انجام این کار، من توصیه می کنم خواندن گردش کار اس وی جی برای طراحان در طراحی سایت می باشد. شما می توانید عناصر را از نرم افزار صادرات کنید و آن را به عنوان اس وی جی در طراحی سایت ذخیره کنید. در صورتی که کد پاک نباشد، از پیتر کالینگریج، خوش آمدید به اس وی جی آنلاین، برای پاک کردن کد خود قبل از قرار دادن آن در اچ تی ام ال در طراحی سایت استفاده کنید.

اطمینان حاصل کنید که کد اس وی جی خود را داخل یک عنصر سطح بلوک مانند دی آی وی در طراحی سایت قرار دهید. در صورتی که می خواهید مقیاس پذیر اس وی جی خود را ایجاد کنید، مهم است که کد را درون یک برچسب دی آی وی قرار دهید تا بتوانید اس وی جی را داخل این بلوک در طراحی سایت قرار دهید. من یک مجموعه در کد پستی ایجاد کردم. یک مقیاس پذیر اس وی جی با یک قطعه از آفتاب چرخش و سایر قطعه ها برای ایجاد کد دسترسی به اس وی جی بهتر است،

 

ابرهای رانش در طراحی سایت

برای ابرهای روحانی، گرافیک ابر را به عنوان اس وی جی در طراحی سایت صادر کردم و نمونه از ابر را به عنوان اس وی جی قرار دادم من توصیه می کنم خواندن این نکات در طراحی سایت نکاتی برای ایجاد اس وی جی قابل دسترس توسط لئونی واتسون به زودی توضیح دادم من نمونه از ابر یکپارچه اس وی جی ایجاد کرده ام و یک ظرف در اطراف اس وی جی قرار داده ام تا بتوانم مقادیر آن را اندازه گیری کنم.

هر ابر دارای کلاس خاص در طراحی سایت خود است و کاملا به سمت ظرف قرار دارد. تعریف موقعیت چپ و بالا را برای شروع ابر و شاخص به منظور اطمینان از آن آنها بالا بالا از آفتاب ظاهر می شود. بعد انیمیشن را به نام دریفت تعریف کنید و تبدیل را برای ترجمه یا مختصات در طراحی سایت تعریف کنید. برای اطمینان از اینکه ابرها از ابتدا به سمت لبه رانده می شوند، مقدار شروع را به مقدار پیکسل منفی و نسبت به انتهای آن در طراحی سایت تنظیم می کنم.

 

طراحی سایت

کد را در طراحی سایت مشاهده کنید

برای همه این نمونه ها، من از پیشوند مرورگر استفاده می کردم، اما شما می توانید آن را در حالی که با استفاده از یک اسکریپت دستی مانند پیش فای رایگان در طراحی سایت رها کنید. در کدپستی شما می توانید آن پیشوند را نیز رها کنید و آنها را در تنظیمات پروفایل در طراحی سایت ترکیب کنید. انیمیشن ها در طراحی سایت برای مردم در سراسر جهان، من برای اولین بار جهان و مرد در اس وی جی در طراحی سایت ایجاد شد.

من نمونه از مرد را ساختم و آنها را در سراسر جهان چرخاندم. من هر مرد را متحیر کرد و چرخش را با همان عملکرد انیمیشن اسپین در طراحی سایت چرخان کرد. برای این انیمیشن، من یک الگو اس وی جی برای به دست آوردن اثر موج استفاده کردم. من می خواستم یک دریا را با شنا ماهی در آن احساس کنم. من یک ماهی اس وی جی جداگانه ایجاد کرده ام.

که در امواج در طراحی سایت حرکت می کند در اینجا انیمیشنی است که من برای تحقق این اثر در طراحی سایت استفاده کردم. نمودار دونات متحرک در طراحی سایت برای انیمیشن نمودار شیرینی پزی، کد کد موجودی کدپستی را اعمال کردم که می توانید اینجا را مشاهده کنید. مهم است که توجه داشته باشید که برای این انیمیشن برای کار، شما باید کتابخانه جی کوئری را در طراحی سایت اضافه کنید.