طراحی سایت
فرایند طراحی سایت -خودم یا دیگران بخش اول
28/11/2016
طراحی سایت
آموزش notepad++ در طراحی سایت نونگار-بخش اول
28/11/2016
نمایش همه

آموزش طراحی قالب در طراحی سایت لیموترش

طراحی سایت

طراحی سایت

 

در این مقاله از سری مقالات آموزشی طراحی سایت لیموترش می خواهیم شما را با مراحل طراحی سایت و طراحی یک قالب سایت آشنا کنیم .

گرافیک وب سایت :

در اولین مرحله طراح وب سایت به کمک نرم افزار فتوشاپ ، نمایی کلی از وب سایت را طراحی می نماید و دیدی کلی نسبت به وب سایت به برنامه نویس می دهد .

طراحی و تولید رابط کاربری :

در این بخش از طراحی سایت ، می بایست توسط زبان های برنامه نویسی HTML5 ، JQuery و CSS3 رابط کاربری وب سایت را طراحی نمایید . در واقع رابط کاربری یا UI به قسمت های مختلف وب سایت ، چیدمان و رنگ بندی ها تعلق می گیرد . طراحی اصولی رابط کاربری می تواند تاثیر مستقیمی روی کاربر به جای بگذارد .

برنامه نویسی و کد نویسی سایت :

برنامه نویسی سایت یکی از تخصصی ترین و مهم ترین بخش های یک طراحی وب سایت می باشد . در اصل در این قسمت ، وب سایتی که در مرحله دوم ساخته بودیم را به وب سایتی پویا تبدیل می کنیم . در این بخش وب سایت داینامیک می شود و قابلیت های وب سایت طراحی می شود . پر طرفدار ترین زبان برنامه نویسی در این مرحله ، زبان سمت سرور PHP می باشد .

تهیه هاست و دامنه برای سایت :

پس از به پایان رسیدن مراحل ذکر شده ، می بایست اقدام به خرید هاست و دامنه نمایید .

هاست چیست ؟

هاست در واقع مکانی برای نگهداری اطلاعات یک سایت محسوب می شود که می بایست به شکل سالیانه یا ماهانه آن را خریداری نمود .

دامنه چیست ؟

دامنه وب سایت در اصل همان آدرس اینترنتی وب سایت می باشد . برای مثال دامنه وب سایت لیموترش limotorsh.com می باشد . پس از اینکه دامنه و هاست تان را خریداری نمودید ، وب سایت تان به هاست انتقال می یابد و دامنه تان نیز به هاست اتصال می یابد . در انتها وب سایت تان آماده است و به کمک آدرس اینترنتی سایت قابل مشاهده می باشد .

سئو وب سایت برای موتور های جستجوگر :

پس از انجام مراحل طراحی سایت برای دست یابی به موفقیت ، وب سایت شما به معرفی و دیده شدن نیاز دارد . یکی از موثر ترین روش ها برای دیده شدن یک وب سایت استفاده از موتور های جستجوگر است . برای این منظور نیز می بایست وب سایت تان برای موتور های جستجو بهینه شود . این فرآیند را سئو سایت می نامند .