آموزش نصب جوملا در cPanel در طراحی سایت لیموترش بخش ۲
27/11/2016
طراحی سایت
وب سایت ها چه مزایایی دارند – بخش دوم
27/11/2016
نمایش همه

آموزش نصب جوملا در cPanel در طراحی سایت لیموترش بخش ۳

 

امیدواریم تا به اینجا از دو مقاله گذشته موجود در طراحی سایت لیموترش نهایت استفاده را نموده باشید . به ادامه مبحث آموزش نصب جوملا در سی پنل خواهیم پرداخت .

پس از انجام آخرین مرحله ذکر شده در بخش ۲ با پیغام زیر رو به رو خواهید شد .

طراحی سایت

 

نام کاربری که در تصویر بالا مشخص شده را در مکانی امن ذخیره کنید و با عنوان اسم user دیتابیس آن را ذخیره کنید . گزینه Go Back را انتخاب نمایید و به صفحه قبل بازگردید. در بخش آخر می بایست user ساخته شده را به database ساخته شده متصل کنید . این بخش یکی از مهم ترین مراحل می باشد و بسیاری از مشکلات موجود در نصب جوملا ناشی از عدم انجام این بخش می باشد . برای برقراری این اتصال در قسمت Add User To Database در گزینه user ، یوزر که ساخته اید و در قسمت database ، دیتابیس ساخته شده را انتخاب نمایید و روی گزینه add کلیک فرمایید .

 

 

طراحی سایت

 

در پنجره باز شده گزینه ALL PRIVILEGES را انتخاب نمایید و تیک همه موارد را بزنید و در آخر کلید Make Changes را بفشارید .

 

طراحی سایت

در نهایت با پیغام زیر مواجه خواهید شد که نشان دهنده موفقیت آمیز بودن برقراری اتصال می باشد .

 

طراحی سایت

 

با به پایان رسیدن این بخش اگر تمامی مراحل را به درستی طی نموده باشید می بایست نام دیتابیس ، رمز عبور دیتابیس و یوزرنیم دیتابیس را در دست داشته باشید .

پس از طی نمودن تمامی مراحل ذکر شده وارد مراحل نصب جوملا خواهید شد که در لینک  ” آموزش نصب جوملا ” به طور کامل به توضیح آن پرداخته ایم. امیدواریم این مقاله در طراحی سایت لیموترش مورد استفاده شما قرار گرفته باشد .