طراحی سایت
آموزش طراحی قالب در طراحی سایت لیموترش
28/11/2016
طراحی سایت
آموزش notepad++ در طراحی سایت نونگار-بخش دوم
29/11/2016
نمایش همه

آموزش notepad++ در طراحی سایت نونگار-بخش اول

طراحی سایت

طراحی سایت

 

مقدمه :

ممکن است این سوال برای شما به وجود آمده باشد که کاربرد اصلی نرم افزار notepad ++ چیست . این نرم افزار در واقع برای افرادی که می خواهند برای تولید برنامه های کامپیوتری برنامه نویسی کنند مناسب می باشد . البته نا گفته نماند نرم افزار های بسیاری در این زمینه وجود دارند اما نرم افزار notepad++ دارای مزایایی می باشد که توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب نموده است ، از این رو به بررسی این نرم افزار در بخش مقالات طراحی سایت لیموترش می پردازیم .

طراحی سایت

مراحل طراحی سایت :

طراحی یک وب سایت در بر دارنده مراحل گوناگونی می باشد. مراحل ابتدایی عبارت اند از شناخت محیط ، طرح ریزی و برنامه ریزی های قبل از شروع مرحله اجرا . برای رسیدن به نتیجه ای مطلوب می بایست مراحل ذکر شده در روند طراحی سایت  به درستی انجام شوند . پس از طی نمودن مراحل اولیه می بایست مراحل اجرایی را نیز به طور کامل انجام دهید . بخشی از پروسه طراحی سایت مربوط به برنامه نویسی یا کد نویسی می باشد . کد نویسی یک وب سایت به منزله اسکلت یک سایت می ماند ، از این رو از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد . فرآیند کد نویسی می بایست در محیطی انجام گیرد که بعد از آن باعث تولید برنامه های تحت وب به نظور برپاسازی سایت گردد .

کاربرد notepad++ :

نرم افزار notepad++ نرم افزاریست که موجب سهولت در طراحی صفحات سایت می گردد . در نرم افزار notepad++ کدنویسی ، به زبان های برنامه نویسی هم چون C ، C# انجام می شود از این رو یکی از مشهور ترین نرم افزار ها در این حوزه می باشد. یکی از مهم ترین مزایای این نرم افزار ، رایگان بودن آن است . لذا هر فردی می تواند با دانلود این نرم افزار از آن استفاده نماید . در تصویر زیر نمایی کلی از نرم افزار notepad++ را مشاهده می نمایید .

طراحی سایت