طراحی سایت
بالا آوردن سایت در گوگل
04/02/2019
طراحی سایت ساده
آشنایی با راه های تبلیغاتی در طراحی سایت
04/02/2019
نمایش همه

آنالیز سایت رقبا

حداقل زمان لازم برای طراحی سایت

طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

شرکت ها و  مالکان سایت علاوه بر تحقیق و بررسی طراحی سایت خود باید به آنالیز و بررسی سایت رقیب نیز  بپردازند. طراحی سایت، برای صاحبان مشاغلی که به گسترش کسب و کار خود می اندیشند و به رصد رقبای خود می پردازند امکان پیشی گرفتن از رقبا را در اختیارشان قرار می دهد.طراحی سایت آنالیز سایت رقبا به صاحبان مشاغل در کسب و کار خود دید باز تر و جامع تری خواهد داد.

 

طراحی-سایت-تهران

طراحی سایت تهران

اقدامات اولیه برای آنالیز رقبا

در ابتدا باید لیست شرکتهای که در زمینه کاری شما رقیب  محسوب می شوند تهیه کنید. اقدام بعدی در آنالیز سایت رقبا، دسته بندی رقبا کاری است که معمولا به سه دسته تقسیم می شوند.رقبای که مستقیم با کسب و کار شما مرتبط هستند. رقبایی که مستقیم با مشتریان شما در ارتباط هستند رقبایی که مشترک هستند. اقدام بعدی در آنالیزسایت رقبا ،تقسیم بندی به بزرگ و کوچک بودن رقبا.

اقدام بعدی در آنالیزسایت رقبا از خدمات رقبا لیست تهیه کنید .ممکن است رقبا شما در کسب و کار به سوی شریک های تجاری جدید رفته باشند که شما کاملا بی اطلاع باشید. اقدام بعدی در آنالیزسایت  رقبا ، پیدا کردن استراتژی رقبا درچگونه جلو زدن از شما در کسب و کار است. اقدام بعدی در آنالیزسایت  رقبا، پیدا کردن رقبا ی جدید در بازار است. اقدام بعدی در آنالیز سایت رقبا، تهیه لیست از محصولات و خدمات رقبا است و همچنین تهیه لیست از خدمات و محصولات خود وبرسی ومقایسه با هم که این کار باعث می شود به میزان ارزش کالای خود در بازار نسبت به سایر رقبا پی ببرید.

 

طراحی سایت

اقدامات اساسی در آنالیز سایت رقبا

اقدام بعدی در آنالیز سایت رقبا ،تهیه لیست قیمت محصولات خود با رقبا که به برتری محصول خود نسبت به سایر رقبا پی خواهید برد. ومتوجه خواهید شد که مشتریان علاوه بر کیفیت به قیمت مناسب نیز اهمیت می دهند . اقدام بعدی درآنالیز سایت رقبا ،که بسیار مهم است عضویت در شبکه های اجتماعی رقبا که باعث می شود شما از نحوه تبلیغ رقیب خود و نحوه ارتباط با مشتریان آنها آشنا شوید . اقدام بعدی در آنالیز سایت رقبا ،رصد سئو رقبا است که نشان می دهد رقبا از  چه کلمات کلیدی بیشتر استفاده می کنند. اقدام بعدی در آنالیز سایت رقبا ،دست یابی به این موضوع که رقبا بیشتر از چه روشی در تبلیغ سایت خود استفاده می کنند بالا آوردن سایت در گوگل ترفند های گوناگونی دارد که در مقاله ای به صورت جداگانه به آن پرداخته ایم.