طراحی سایت فروشگاهی
باید ها و نباید ها برای موفقیت در طراحی سایت فروشگاهی
22/12/2016
سرمایه گذاری آنلاین
چرا طراحی سایت نوعی سرمایه گذاری آنلاین محسوب می شود
24/12/2016
نمایش همه

آنچه باید در طراحی سایت فروشگاه بدانید

 

آنچه باید در طراحی سایت فروشگاه بدانید : امروزه بازار رقابتی طراحی سایت های فروشگاهی به صورت چشم گیری گسترش یافته است از این رو برای رسیدن به موفقیت در این راستا می بایست اقدام به رعایت برخی نکات کاربردی نمایید . ما در این مقاله قصد داریم در ادامه مقاله ” باید ها و نباید ها برای موفقیت در طراحی سایت فروشگاهی ” به بررسی این نکات مهم بپردازیم .

ارائه اطلاعات برای محصولات :

اگر در طراحی سایت تان راجع به تمامی ویژگی های کالا ها اطلاعات و توضیحات کافی وجود نداشته باشد ، همانند این است که مشتریان یک مغازه تنها از پشت ویترین مغازه کالاهای داخل را مشاهده کنند . اطلاعاتی که در رابطه با هر یک از محصولات موجود در طراحی سایت فروشگاهی قرار می دهید ، می بایست همانند یک فروشنده در مغازه ای واقعی عمل کند .

استفاده از breadcrumb در طراحی سایت فروشگاهی :

برای اینکه بازدیدکنندگان وب سایت بدانند دقیقا در کدام بخش از طراحی سایت قرار دارند ، استفاده از bread crumb در طراحی سایت فروشگاهی الزامی می باشد . استفاده از این عنصر در بهینه سازی سایت و کسب رتبه های بالاتر در نتایج موتور های جستجوگر نیز بسیار تاثیر گذار است .

طراحی سایت فروشگاه

ارائه محصولات مشابه در کنار یکدیگر :

اگر در وب سایت تان کالاهایی وجود دارد که به یکدیگر مرتبط می باشند ، سعی کنید آن ها را در کنار یکدیگر نمایش دهید تا انتخاب های متنوعی را در اختیار مخاطبین وب سایت تان قرار دهید . با انجام این امر کاربران به خرید از سایت تان ترقیب می شوند و در نهایت میزان درآمد شما از طراحی سایت فروشگاهی افزایش می یابد .

پاسخ گویی و پشتیبانی :

در فرآیند فروش یک طراحی سایت ، پاسخگویی سریع به کاربران بسیار مهم می باشد زیرا زمانی که برای کاربران در خرید محصول سوال هایی به وجود می آید ، وجود پشتیبانی و پاسخگویی سریع موجب خرید مجدد مشتری از وب سایت شما خواهد شد .

نحوه ی ارسال و هزینه محصولات :

حتما در صفحه محصول تان زمان تحویل کالا ، هزینه ارسال و نحوه ارسال را به طور کامل توضیح دهید تا مشتریان وب سایت از ابتدا بدانند که در چه زمانی محصول مورد نظر به دستشان می رسد .