طراحی سایت چند زبانه
طراحی سایت چند زبانه
28/05/2017
طراحی سایت مدرسه
طراحی سایت مدرسه
29/05/2017
نمایش همه

آنچه در طراحی سایت حرفه ای باید دانست

طراحی سایت نکات

آنچه در طراحی سایت حرفه ای باید دانست

 

 

 

آنچه در طراحی سایت حرفه ای باید دانست : در حوزه ی طراحی وب سایت آن هم به صورت حرفه ای یکی از مباحث داغ امروز ، مبحث امنیت طراحی سایت ها می باشد . در تجارت آنلاین سطح امنیت وب سایت ها از اهمیت بالایی برخوردار می باشد . امنیت سایت ها مسئله ای چالش بر انگیز برای توسعه دهندگان وب سایت ها می باشد . در این مقاله قصد داریم شما کاربران عزیز را با روش هایی آشنا نماییم که به کمک آن ها بتوانید این موضوع را تحت کنترل خود داشته باشید لذا با ما همراه باشید .

 

 

 

طراحی سایت و استفاده از کد های SQL :

طراحی سایت املاک

در یک فرآیند طراحی سایت ، یکی از مباحث با اهمیت در ، موضوع کد های تخریب گر SQL می باشد . در طراحی یک وب سایت به هیچ عنوان به فرم ها اعتماد نکنید و با دقتی بالا آن ها را مورد بررسی قرار دهید .

 

XSS در طراحی سایت :

 

درصد بالایی از حمله هایی که به یک وب سایت می شود مربوط به کد های مخرب تزریق شده به وب سایت می باشد . این دسته از مشکلات در سیستم های مدیریت محتوا نظیر جوملا و وردپرس رخ می دهد اما در فریم ورک های لاراول این کد ها کمتر مشاهده شده اند .

 

طراحی سایت و بارگذاری فایل های تخریب گر :

 

هر بخش از وب سایت تان که در آن امکان بارگذاری یک فایل موجود می باشد را به صورت دقیق مورد بررسی قرار دهید و پسوند های آن ها را مشاهده نمایید تا دقیقا مطابق با فرمت فایل های مد نظر شما باشد . غیر قابل اجرا نبودن فایل ها از اهمیت بسیار بالایی بر خوردار می باشد .

 

طراحی وب سایت و فرستادن ایمیل های تخریب گر :

 

این نوع حمله کمتر مورد توجه شرکت های حوزه ی طراحی وب سایت می شود اما لازم به ذکر است بدانید بسیار با اهمیت هستند . بسیاری از هکرها از طریق ارسال ایمیل های مخرب اقدام به انتشار ویروس می نمایند . در این مواقع می بایست از هاست های معتبر استفاده نمایید.