راهبرد های طلایی در تولید صفحات خدمات بهتر
25/12/2016
آشنایی با انواع راه های تبلیغات اینترنتی
26/12/2016
نمایش همه

آنچه در طراحی سایت UX باید بدانید

طراحی سایت ux

 

آنچه در طرحی سایت UX باید بدانید : همانطور که می دانید امروزه در دنیای طراحی سایت ، مبحث طراحی سایت UX یا User Experience Design از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است . همیشه در طراحی سایت UX هدف اصلی افزایش کیفیت کار و در نهایت رضایت مشتری می باشد . از این رو تصمیم گرفتیم در این مقاله با دو مورد از نکات کاربردی در این زمینه به طور کامل آشنا شویم .

خدمات طراحی سایت UX :

یک وب سایت موفق به طور کلی می بایست علاوه بر در دست داشتن صفحات گوناگون ارائه دهنده ی خدمات مورد نیاز کاربران نیز باشد . در این مواقع فرآیند طراحی سایت می بایست به شکلی انجام شود که برای مخاطبین سایت زمینه ای ذهنی از دیگر وب سایت های مشابه به وجود بیاورد .

علت پر طرفدار بودن طراحی سایت UX :

یکی از مهم ترین علل جذاب بودن این نوع از طراحی سایت ، قالب های متعدد آن می باشد . در طراحی سایت UX امکان استفاده از قالب های با کیفیت هم چون Word Press و انواع فریم ورک ها موجود می باشد .

طراحی سایت ux

دلیل دیگر اهمیت این نوع از طراحی سایت کاربرد آسان آن می باشد . هم چنین الگوهای UI Design از اطمینان بالایی برخوردار می باشد از این رو فضای بیشتری برای استفاده از UX به وجود می آید .

راهبرد های مهم در طراحی سایت  UX :

  1. کاهش کاراکتر های غیر ضروری وب سایت
  2. مرور مدل طراحی شده
  3. انجام فرآیند طراحی سایت به صورت تیمی

Personalisation یا شخصی سازی طراحی سایت :

یکی دیگر از مهم ترین تکنیک های موجود در طراحی سایت UX ، شخصی سازی می باشد . در تکنیک شخصی سازی هدف اصلی ارائه بهترین خدمات به کاربران می باشد .

طراحی سایت ux

راهبردی مهم در فرآیند شخصی سازی :

در پروسه شخصی سازی اولین گام شناخت مخاطبین وب سایت می باشد . برای این منظور نیز می توانید از انواع پرسشنامه ها استفاده کنید . با انجام این امر می توانید وب سایت طراحی کنید که به طور کامل با سلیقه ی کاربران متناسب باشد .