طراحی سایت را از کجا شروع کنیم ؟
طراحی سایت را از کجا شروع کنیم ؟
19/06/2017
طراحی سایت تور
طراحی سایت تور
20/06/2017
نمایش همه

آنچه در طراحی وب سایت مرکز تجاری باید بدانید

طراحی وب سایت لوازم خانگی

طراحی وب سایت

آنچه در طراحی وب سایت مرکز تجاری باید بدانید

 

 

آنچه در طراحی وب سایت مرکز تجاری باید بدانید : در دنیای امرزو اگر می خواهید کسب و کارتان را در معرض دید عموم کاربران قرار بدهید می بایست اقدام به طراحی سایت نمایید . مرکز های تجاری نیز می توانند از این روش برای افزایش کاربران و مشتریان خود استفاده نمایند . امروزه افراد جامعه برای بسیاری از فعالیت های خود ابتدا در موتور های جستجو گر به search کردن می پردازند . بر همین اساس بسیاری از افراد برای یافتن یک مرکز تجاری خوب و مدرن به گشت و گذار و جستجو در فضای اینترنت می پردازند . در مقاله ی امروز می خواهیم شما کاربران عزیز را با ماهیت این نوع از وب سایت ها و ویژگی های آن ها آشنا نماییم از این رو تا انتهای این مبحث با ما همراه باشید .

 

 

 

اطاعاتی که می بایست در یک طراحی وب سایت مرکز تجاری وجود داشته باشند عبارت اند از شماره تماس ، محتوایی مرتبط با فروشگاه های موجود در مرکز تجاری ، محصولات موجود در مرکز تجاری و …

 

چگونگی تبلیغات طراحی سایت مرکز تجاری :

 

روش هایی که به طور معمول برای تبلیغات مراکز تجاری مورد استفاده قرار می گیرند انتشار تراکت یا تبلیغ بر روی بیلبورد های بزرگ در سطح شهر می باشد . یکی از مشکلاتی که در تبلیغات به این صورت وجود دارد این است که در این روش نمی توانید اطلاعاتی کامل از مرکز تجاری و فروشگاه های موجود در آن ، در اختیار مخاطبین و مشتریان قرار دهید . در واقع با در دست داشتن یک وب سایت می توانید تمامی محصولات و اطلاعات فروشگاه ها را در اختیار کاربران قرار دهید .

طراحی سایت فروش حیوانات

طراحی سایت

 

ویژگی های طراحی وب سایت مرکز تجاری :

 

  1. امکان درج اخبار جدید فروشگاه ها .
  2. معرفی کلیه امکانات موجود در مرکز تجاری نظیر داشتن اینترنت ، پله برقی و مواردی از این قبیل .
  3. اختصاص بخشی از طراحی سایت به گالری عکس ها .
  4. معرفی طبقات مرکز تجاری .
  5. امکان درج رویداد های مهم مرکز تجاری .
  6. درج اطلاعیه های مربوط به جشنواره های مرکز .
  7. بخش تماس با ما .
  8. درج آدرس مرکز تجاری .
  9. امکان جستجو در وب سایت .