طراحی سایت با زبان کد نویسی XML
طراحی سایت برای کسب و کارهای کوچک
24/02/2019
طراحی سایت
نقش ابرجستجوگر یا متاسرچ در طراحی سایت
24/02/2019
نمایش همه

آیکن ها در طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران 

آیکن ها در طراحی سایت یکی از اهداف اصلی طراحی سایت جذب مخاطب است و برای رسیدن به این هدف عوامل زیادی تاثیر گذار هستند. هنگامی که کاربر به طراحی سایت شما وارد می شود قبل از مطالعه مطالب و خدمات شما به طور کلی به گرافیک و طراحی صفحات وب سایت نظر می کند و از آن جایی که استفاده از آیکن ها بسیار رواج پیدا کرده است می توانید با کمک آیکن های متنوع نظر کاربران را جلب کنید و از لحاظ بصری مخاطب جذب کنید. طراحی سایت برای کسب و کارهای کوچک که جدید ترین مقاله ی وب سایت نونگار پردازش می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

طراحی سایت

استفاده از آیکن ها در طراحی سایت

این ویژگی که به تازگی بسیار متداول شده است اگر به درستی از آن استفاده شود تاثیر به سزایی در افزایش ترافیک سایت دارد. آیکن ها زیبایی و جذابیت طراحی سایت را چندین برابر بیشتر می کنند و مخاطبان به راحتی با آیکن ها ارتباط بر قرار می کنند. به این صورت که کاربر در نگاه اول از با استفاده از قدرت بینایی از لحاظ ظاهری و گرافیکی طراحی سایت شما را بررسی می کند در این مرحله تصاویر و به خصوص آیکن ها کمک شایانی به شما می کنند چرا که آیکن ها به دلیل کم بودن حجم سرعت لود شدن صفحات را کم نمی کند.

اگر مخاطب با آیکن های طراحی سایت شما ارتباط بر قرار کند و نتوانید در این مرحله بازدید کننده را جذب کنید به سرعت طراحی سایت شما را ترک می کند و شما امکان معرفی سایت و خدمات و امکانات خود را ندارید پس دقت لازم و انتخاب صحیح در این مرحله ضروری می باشد و برای کسب نتیجه بهتر می توانید از افراد گرافیست حرفه ای و باتجربه کمک بگیرید.

 

طراحی سایت تهران

ویژگی های استفاده از آیکن در طراحی سایت عبارتند از:

  • افزایش زیبایی طراحی سایت
  • افزایش جذب بازدید کنندگان طراحی سایت
  • افزایش میزان بر قراری ارتباط مخاطب طراحی سایت
  • قرار دادن صحیح آیکن در محل مناسب در طراحی سایت
  • استفاده از آیکن مناسب و مرتبط در طراحی سایت
  • انتخاب خلاقانه ایکن در طراحی سایت

برای استفاده آیکن ها در طراحی سایت چه مواردی را باید رعایت کنیم؟ به منظور این که تلاش شما بی ثمر نماند و آیکن ها بیشترین تاثیر را در ذهن مخاطب به جا گذارد مواردی متعددی نقش دارند که شامل موارد زیر می شوند.

 

طراحی سایت

انواع آیکن های قابل استفاده در طراحی سایت عبارتند از:

  • آیکن های فونتی

این آیکن ها به دلیل کم حجم بودن و قابلیت لود در همه سیستم ها بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. به علاوه کیفیت این آیکن ها در سیستم های مختلف تغییر نمی کند و به دلیل حجم پایینی که دارند باعث افت سرعت بارگذاری صفحات طراحی سایت نمی شوند.

  • آیکن های عکسی

این آیکن ها به صورت تصویری می باشند و در فرمت های عکسی و تصویری ارائه می شوند.

  • آیکن های css

این آیکن ها ظاهر زیبایی دارند اما به علت حجم بالایی که دارند نمی توانید به تعداد زیاد از آن ها در طراحی سایت خود اسنتفاده کنید و همچنین امکان تغییر شکل در سایر سیستم ها را دارند.