اصطلاحات طراحی سایت
معیار های انتخاب شرکت طراحی سایت
26/03/2019
طراحی سایت با زبان کد نویسی XML
طراحی سایت آشنایی با گیاهان دارویی
27/03/2019
نمایش همه

آیکون های طراحی سایت مجدد

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران 

آیکون های طراحی سایت مجدد واقعا نیاز به یک نگاه جدید تازه، که نه تنها خالص شبکیه خود را، اما به شما می دهد احساس فضای و آرایش، بیش از حد. آیکون های خود را، سخت نیست و ارزش تلاش در طراحی سایت دارد. من لبه های تیز را دوست دارم، مخصوصا وقتی که با دایره های کامل ترکیب شده. در طرح های اولیه، من از تمام لبه های گرد در طراحی سایت استفاده می کردم، اما بعد متوجه شدم که این برنامه یک نگاه کاملا متفاوت از آنچه که من در ابتدا خواستم، بود. من می خواستم آسان به استفاده از احساس به سازنده بنر، اما من نمی خواهم یک کودکانه، خیلی آسان نگاه  در طراحی سایت. من متوجه شدم که لبه های تیز ظاهر حرفه ایتری دارند، بنابراین من فقط یک پیکسل یا دو لبه گرد را در مکان هایی مانند کارت ها، پنجره ها، پنجره ها و دکمه ها در طراحی سایت استفاده کردم. تمام آیکون ها بر روی پیکسل کامل شبکه به عنوان ساخته شده است. اثر نهایی بر روی هر صفحه نمایش در طراحی سایت خیره کننده است، مهم نیست که آیا شبکیه است.

 

استفاده از سایه در طراحی سایت

زمانی که را معرفی کرد، فکر کردم سایه ها را نمی ریزم، دوباره من ایده جداسازی لایه را در طراحی سایت دوست دارم و از نظر بصری جدا کردن عناصر همپوشانی، اما من استفاده گسترده ای از سایه افتاده را بر روی دکمه ها ندیدم و بیش از هر حلقه کوچک، مستطیل، و جزئیات آن چیزهایی که در فلسفه طراحی سایت شخصی من زیاد تغییر نکرده بودند، بنابراین طراحی را به دنبال و نه واقعا رابط بصری سفارشی طراحی سایت کردم. عناصر کنتراست پاک و دارای کنتراست بالا، همراه با دانه های آبی رنگ و اشاره به سایه بر لایه، بنابراین شما می توانید ببینید چه چیزی در بالا و چه چیزی نیست. با توجه به احترام به طراحان در گوگل، من هنوز هم فکر می کنم طراحی مواد در سایه ها بسیار سنگین است.

یک راهنمای سبک اولیه در طراحی سایت ایجاد کنید، اما آماده باشید که آن را تغییر دهید. من واقعا یک پسر بچه نیستم. البته، قبل از شروع کار بر روی جدید، مجبور بودم چند روز طراحی سایت کنم، سپس طرح اصلی را با ، اما من معمولا دوست دارم به کار و سازگاری. با ایجاد سواالت مختلف و مقایسه آنها در پرواز، من با مسائل مختلف، با سعی کردن سناریوها، رنگها و طرح های مختلف، طراحی سایت می کنم. معیارهای انتخاب شرکت طراحی سایت که از جدید ترین و کاربردی ترین مقالات وب سایت لیموترش می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

طراحی سایت

طرح بندی در طراحی سایت زمان گیر و دقیق نیست

از سوی دیگر، شروع به طراحی سایت بدون برخی طرح ها مانند رفتن به مقصد ناشناخته بدون یک نقشه راه است. من معمولا به نقطهای اشاره میکنم که در آن میتوانم یک ایده اساسی از آنچه که میخواهم در طراحی سایت داشته باشم اما بدون اینکه همه اطلاعات را به نقشه اضافه کنم. تا زمانی که عمق فرآیند طراحی را نبینید، قادر به کشف مشکلات واقعی در ایده های طراحی سایت خود نخواهید بود. این همان چیزی است که با راهنمایی اولیه من که بعد از پایان طرح انجام شد، اتفاق افتاد. من گفتم، صبر کنید، من نیاز به راهنمای سبک برای گرفتن همه چیز به یک استاندارد، استفاده از همان رنگ، اندازه دکمه ها و غیره، من می خواهم آن را طرفدار، مرد خوب، من یک راهنمای سبک اولیه را در طراحی سایت ایجاد کردم.

اما این واقعا راهنمای سبک نبود، بیشتر شبیه به یک واژه نامه از رنگ ها و تنظیمات بود که من مجبور بودم هر روز را به روز رسانی کنم، زیرا در طول فرآیند طراحی سایت، رنگ ها تقریبا بر روی به طور روزانه، اندازه فونت اصلاح شد، اندازه و سبک دکمه حداقل چهار بار تغییر کرد تا من به نسخه نهایی دست پیدا کردم. البته، در نهایت، من یک راهنمای سبک دقیق داشتم، اما در طول راه آن واقعا خسته کننده بود تا آن را به روز نگه دارید. من مطمئن هستم که دفعه بعد من یک راهنمای سبک را فقط زمانی که تقریبا با فرایند طراحی سایت انجام می شود، ایجاد می کنم.

 

طراحی سایت

بعضی از کد های تازه در طراحی سایت

پس از مدتها کار بیش از سه هفته فقط در طراحی سایت، که شامل طرح اولیه، جریان کاربر، راهنمای سبک، مدل ها، آیکون ها و تمام جزئیات بود، در نهایت زمان شروع فرایند در حال توسعه و کار تمام است. بخشی از توسعه جدید ما فوق العاده سخت بود تیم با تمام جزئیات جدید، ویژگی ها، ایده های دیوانه، انیمیشن ها، انتقال ها، بارگذاری ها و آیکون هایی که من رویای آن را در طراحی سایت داشتم غرق شد. ما صبح و شام سخت کار کردیم، اضافه کاری، شنبه ها و این بیشتر جذاب در مورد آن بود من خیلی از آنها آموختم و از قدرت و دانش شگفت انگیز تیمم منحرف شدم من اصرار داشتم که با همکاری تمام تیم ها در همکاری و همکاری نزدیک باشم تا اطمینان حاصل شود.

جزئیات در محل طراحی سایت قرار دارد، هر انیمیشن زمان مناسب دارد و سعی کردم با هر سوال که داشتم، بدون توجه به و سایر پرسش های مربوط به محصول مرتبط بود. ما فقط هفته تمام برنامه بنر ساز ما را با تمام ویژگی ها و رفع اشکال در طراحی سایت بازسازی کردیم. شگفت انگیز اگر پیش از شروع به من از من پرسیدی، می توانم بگویم این غیرممکن است. من فکر می کنم موفقیت از کار گروهی حماسی و عالی بود بدون توجه به همکاری سبک ما تا به حال هر دو کد جدید و طراحی سایت باید تمیز باشند، بدون توجه به آنچه قرار دادن طراح در نزد توسعه دهندگان از نظر من ضروری است و در نهایت ما همه چیز را یاد گرفتیم و تیم را قوی تر ساختیم.

 

طراحی سایت

فرآیند ساده سازی در طراحی سایت

من یک محقق عظیم در طراحی سایت حداقل هستم، مهم نیست که ما در مورد ساعت یا نرم افزار، آرم یا کارت های کسب و کار صحبت می کنیم. من فکر می کنم بزرگترین طرح ها ساده ترین ها هستند، اما گاهی اشتباهات خود را در موجی از خود به چالش می کشد تا چیزی قدیمی را در چیزی تازه و تمیز در طراحی سایت تغییر دهید، بدون این که متوجه شوید که حتی نیاز به طراحی سایت مجدد ندارید، فقط آن را پرتاب کنید یا نگه دارید آن را به عنوان آن است. این اتفاق زمانی رخ داد که ما برای دو روز در نوار کناری کار می کردیم، زمانی که متوجه شدم که همه چیز خیلی بی فایده است.

نوار کناری به شدت مورد استفاده قرار نگرفت و پر از پیوندهای بی اهمیت بود که می توان آن را در جای دیگری در طراحی سایت پنهان کرد. شما باید قادر به فکر کردن به طور کامل از جعبه و متوجه شوید که برخی از عناصر و یا ویژگی های شما دیگر لازم نیست. مهاجرت اشتباهات قدیمی به طراحی سایت جدید آسان است اگر شما به اندازه کافی عمیق به جزئیات و ساختار هسته ای محصول خود شیرجه رفتن نیست.

 

پروسه ی تحویل طراحی سایت

سه هفته در طراحی سایت، چهار هفته در توسعه و بنر جدید ما با نام تجاری جدید آماده شد تا تحت فشار قرار دادن زندگی می کنند. ما چند گروه تمرکز داشتیم و برنامه را نیز در داخل شرکت تست کردیم. راه اندازی یک به روز رسانی عظیم مانند این تلاش های ضروری تیم بازاریابی ما. ما همه چیز را از صفحه فرود به و کمپین های پیشگامانه، از انتشارات مطبوعاتی به ایمیل ها، همه به صورت صحیح، آماده برای نشان دادن در طراحی سایت آماده می کنیم. ارائه تیم ما نتایج راضی بود، اما اغلب در طول روند توسعه، شما در خلق و خوی که هیجان انگیز و مشکوک است، به پایان می رسد.

ما در مورد بازخورد از کاربران ما فوق العاده در طراحی سایت کنجکاو بودیم. رضایت در طراحی سایت بازخورد مشتری خیلی سریع و با مقدار زیاد در طراحی سایت وارد شد. در روزهای اول پس از راه اندازی، ما هیچ کاری به جز بازخورد خواندن، صحبت کردن در مورد لحظات کاربر ناامیدی و شادی انجام ندادیم.

 

طراحی سایت

تقسیم بندی پایگاه کاربری در رابطه با بازخورد طراحی سایت

گروه کوچکتر، کاربران قدرت ما که بیشتر تحت تأثیر قرار گرفتند و گروه بزرگتر کاربران رایگان و جدید ما در طراحی سایت بودند. اولین موج بازخورد از کاربران قدرت بود و آنها آنقدر خوشحال نبودند. من می دانستم که آنها نخواهند بود زیرا ما همه چیز را در یک ابزار که هر روزه آنها را در طراحی سایت استفاده می کنیم تغییر دادیم. مثل این است که اپل در طول شب در iOS تغییر خواهد کرد و شما باید با آن زندگی کنید و سعی کنید آن را انطباق دهید. ناراحت کننده حتی اگر شما عمیق می دانید که آن را بهتر ساخته است. اما ما این را از ابتدا در طراحی سایت فرض کردیم.

 

فروش خود را در طراحی سایت افزایش دهید

دلیل اصلی طراحی سایت مجدد این بود که به کاربران جدید کمک کند تا در هیئت مدیره قرار بگیرند و ما فوق العاده بودیم. اکثر مشتریان ما تکنیکی نیستند، به طوری که با قدیمی و گردش کار از دست می دهند. UI جدید به راحتی درک و تجربه بسیار بهتر برای کار با آن در طراحی سایت است. همچنین به منظور جبران توان مصرف کنندگان که مجبور به انطباق با جدید و گردش کار جدید بودند، به روز رسانی عمده و محتوای محتوا به منظور حفظ آنها در مسیر، با بهره گیری از به طور کامل معرفی شد.

بعد از ماه اول، اعداد تکان دهنده بودند. نرخ تبدیل کاربران رایگان به کاربران بیش از دو برابر شده است. کاربران ما ارزش را در برنامه ما بسیار ساده تر یافتند، زیرا آنها برنامه را با استفاده از راحت تر به کار می برد، نه به ذکر همه محتوای لوتا که در آن در طراحی سایت یافت می شود. تعداد آگهی ها افزایش یافت و زمان صرف شده برای ساخت بنر تقریبا درصد کاهش یافت. ما در حال حاضر با سازنده بنر ما روبرو هستیم و طی چند ماه آینده موارد بسیار جذابتری را در طراحی سایت معرفی خواهیم کرد و روند رو به بالا را ادامه خواهیم داد.