طراحی-سایت-تهران
هدف از داشتن طراحی سایت
04/07/2019
طراحی سایت
بهینه سازی سرعت طراحی سایت
06/07/2019
نمایش همه

ابزارهای برنامه نویسی در طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

ابزارهای برنامه نویسی در طراحی سایت در حوزه ما مهم است بدانیم چگونه می توانیم وظایف خاصی را انجام دهیم و از خلاقیت برای دستیابی به اهدافمان در طراحی سایت استفاده کنیم، با این وجود لازم است ابزارهای مناسب برای به دست آوردن اهدافمان در یک راه کارآمدتر داشته باشیم. در اینجا چندین ابزار برای مراحل مختلف در کار روزانه ما، از ابتدا تا به حال در طراحی سایت تولید می کنید ابزارموک فلو در طراحی سایت یک برنامه کاربردی مبتنی بر فلش است.

که به شما اجازه می دهد یک قاب با عناصر ساده برای ایجاد یک نمونه اولیه در طراحی سایت ایجاد کنید تا بتوانید مفاهیم خود را به همکاران و مشتریان خود نشان دهید. نقاط به نفع این سرویس یک ابزار سرعتی سریع و هدف مشترک آن در طراحی سایت است. فرم باکس یک برنامه کشیدن و رها کردن است که به راحتی با استفاده از فریم های سریع با استفاده از عناصر یو آی، آنها را تغییر اندازه می دهد

نموه کد طراحی سایت

طراحی سایت

قاببکس در طراحی سایت

و حتی می توانید عرض طرح را برای ساخت نمونه های کم کیفیت برای طراحی سایت پاسخگو تنظیم کنید. شما می توانید طرح های خود را با رسانه های اجتماعی یا پست الکترونیکی را در طراحی سایت به اشتراک بگذارید. ساده و کارآمد. آیکون ها در طراحی سایت این طراحی سایت دارای مجموعه ای از آیکون ها است که در نوار جستجو تایپ می کنید و سپس نتیجه را بازیابی می کند. چیزهای بسیار زیادی که ما می توانیم پیدا کنیم، اما چیزی اضافی وجود دارد.

پس از انتخاب آیکون مورد نظر، شما می توانید آن را شخصی سازی کنید بنابراین می توانید پس زمینه، زاویه تصویر، رنگ پیش زمینه و غیره را در طراحی سایت تغییر دهید. با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید! شامل بیش از جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریعتر از همیشه قبل از اکنون سعی کنید.

 

 

فونت آیکون در طراحی سایت

این طراحی سایت فونت های آیکن را برای استفاده به عنوان آیکون های ساده استفاده می کند. شما باید فونت مورد علاقه خود را به مجموعه خود اضافه کنید ایمپورت به سی اس اس خود را با آدرس، سپس یک کلاس را به آن مرتبط کنید و سپس آن را در جایی که مناسب می بینید در طراحی سایت اعمال کنید. در اینجا شما یک مثال دارید به صورت رایگان! این مکان مناسب برای کسی است که به دنبال آیکن های حداقلی است.

اشکال را می توان در پی ان جی یا در قالب اس وی جی را در طراحی سایت دانلود کرد بافت کینگ در طراحی سایت بافت کینگ دسته های مختلف مربوط به بافت را نشان می دهد و درون آنها می توانید گزینه های بسیاری برای دانلود در طراحی سایت دریافت کنید. یکی دیگر از مجموعه های بافت عالی که در مورد این طراحی سایت قابل توجه است، دسته های عالی آن است که انواع متنوعی از بافت مانند چراغ و برگ گیاهان را پوشش می دهد.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

تصاویر سهام در طراحی سایت

پی اس دی اس رسمی یک سایت عالی برای جستجو در منابع پی اس دی است، مجموعه آن واقعا بزرگ است، به علاوه آموزش واقعا خوب و جامعه ای که شما می توانید با دیگر کاربران فتوشاپ در طراحی سایت ارتباط برقرار کنید که شما هیچ جای دیگر نمی توانید پیدا کنید در طراحی سایت ساده و پر از گزینه ها، همچنین جای مناسب برای جستجوی یک تصویر خاص در طراحی سایت است. فری پیک در طراحی سایت یک منبع فوق العاده است.

زیرا در آن شما می توانید بردارها، عکس ها و پی اس دی را در طراحی سایت پیدا کنید بسیار ساده و بسیار مفید است فونت ها در طراحی سایت دافون مقدار زیادی فونت را ارائه می دهد، بیشتر آنها برای اهداف تجاری و شخصی آزاد هستند. این ابزار فوق العاده ای است برای پیش نمایش نحوه نمایش متن در طراحی سایت است. دسته های زیادی برای جستجو وجود دارد و ارزش دیدن آنها را دارد، شاید بتوانید الهاماتی برای پروژه طراحی سایت بعدی خود داشته باشید.

 

 

فونت اسکوئریال در طراحی سایت

دارای گالری های فونت رایگان برای استفاده تجاری است، به علاوه یک ژنراتور که فونت را می توان در فرمت های مختلف فونت تنظیم کرد تا یک تجربه متقابل مرورگر در طراحی سایت سازگار باشد. لطفا این آموزش را از پل ایرلندی بخوانید که در آن او توضیح می دهد چگونه این کار را انجام می دهد. لازم به ذکر است که فونت هایی که می توانید آنها را تبدیل کنید باید به طور قانونی برای جاسازی طراحی سایت مناسب باشند. هدف از داشتن طراحی سایت که از جدید ترین و بروز ترین مقالات وب سایت لیموترش می باشد را نیز مطالعه نمایید.

آیا شما در مورد استفاده از ژنراتور فونت چهره کمی تنبل هستید نگران نباشید کیت های زیادی در حال حاضر برای استفاده در کیت های فونت فیس در طراحی سایت وجود دارد. شناسایی در طراحی سایت دارای فونت های رایگان است، یک بخش به نام فونتس که در آن شما می توانید قلم های مورد علاقه خود را علامت گذاری کنید، اما یکی از ویژگی های قابل توجه آن مربوط به شناسایی فونت ها در طراحی سایت است. پس فقط پس از ایجاد طراحی سایت کامل خود را متوقف کنید، کمی بیشتر بروید و سریعتر انجام دهید.

 

طراحی نرم افزار

طراحی سایت

فونت های گوگل در طراحی سایت

فونت گوگل یک سرویس است که شما می توانید انواع مختلف فونت را انتخاب کنید، سپس پس از دانلود یا جاسازی در طراحی سایت خود از طریق سی اس اس، ایمپورت یا از طریق جاوا اسکریپت چند بار شما برای یک فونت در یک طراحی سایت شگفت زده شده اید و شما چگونگی ردیابی آن را ندارید.  چه نوع فونت به شما اجازه می دهد فونت خاصی را با استفاده از یک عکس از آن شناسایی کنید، علاوه بر آن فونت های زیادی برای دانلود در طراحی سایت وجود دارد.

درخواستهای بانک اطلاعاتی گران هستند اگر طراحی سایت شما به یک پایگاه داده مانند یک وبسایت مبتنی بر وردپرس متکی است، سپس روش هایی را برای کاهش درخواستها بوسیله ترکیب درخواستها یا اضافه کردن محتوا به طور مستقیم در فایل های در طراحی سایت پیدا کنید. اگر شما یک طراحی سایت دینامیک توسعه یافته سفارشی داشته باشید. فقط درخواست محتوای لازم را داشته باشید و حداکثر اطلاعات مربوط به پایگاه داده خود را ترکیب کنید.

 

 

کاهش درخواست پایگاه داده در طراحی سایت

این نه تنها کمک می کند اطلاعات بازیابی و نمایش سریعتر داشته باشد، بلکه همچنین باعث کاهش بار سرور در طراحی سایت خواهد شد. ترکیب تصاویر در طراحی سایت ابزار ویرایش عکس مانند فتوشاپ و آتش بازی گزینه های زیادی برای فشرده سازی تصویر را در طراحی سایت فراهم می کند اما هنوز کامل نیستند. بسیاری از ابزارهای رایگان به صورت آنلاین در دسترس برای فشرده سازی تصاویر در طراحی سایت بهینه هستند. برای کسی که با یک وب سایت تجارت الکترونیک است، وب سایت های سریع تر اغلب به معنی فروش بیشتر است.

از اچ تی ام ال برای مقیاس یا کاهش اندازه استفاده نکنید. از تصاویر با اندازه های مختلف استفاده کنید. اگر زمان زیادی را پیدا کنید، از اسکریپت های رایگان در طراحی سایت استفاده کنید تا تصاویر مختلفی را در پرواز ایجاد کنید. از امکان استفاده از نقشه های تصویری و سی اس اس برای ترکیب تصاویر استفاده کنید. بهینه سازی اندازه یک تصویر یک راه است، اما ترکیب تصاویر مانند نمادها، عناصر رابط کاربر و غیره نتایج یک درخواست واحد به سرور است.

 

طراحی-سایت-تهران

طراحی سایت تهران

فشرده سازی فایل ها در طراحی سایت

حذف کردن به معنای حذف فضاهای اضافی و شکست خط در یک فایل است. اگر طراحی سایت شما استاتیک است، این به معنای حفظ نسخه از هر فایل، یکی برای توسعه و دیگر برای استقرار زنده است. با این حال، جوانب مثبت بیش از منافع است. برای طراحی سایت های پویا مانند وردپرس پلاگین های زیادی وجود دارد که نه تنها اجازه می دهد تا حداقل فایل های سی اس اس و جاوااسکریپت را محدود کنند، بلکه آنها همچنین امکان ترکیب چندین فایل سی اس اس را در طراحی سایت می دهند.

ترکیب فایل های مشابه مانند تمام فایل های علاوه بر کمک به کاهش تعداد درخواست های کمک می کند فشرده سازی بیشتر فایل ها با استفاده از زیپ همچنین می تواند به کاهش بیشتر حجم فایل کمک کند و سرعت کلی را در طراحی سایت افزایش دهد که در نهایت زمان بارگیری را در طراحی سایت کاهش می دهد. بهینه سازی طراحی سایت شما هرگز کسب و کار شما را نمی کشد اما اگر قبلا ساعت ها فکر کرده اید و یک طراحی سایت کامل ایجاد کرده اید.

 

 

بارگذاری محتوا در طراحی سایت

یک رویکرد بسیار نوآورانه که توسط وبلاگهای بزرگ که در چند سال اخیر دیده می شد، مورد استفاده قرار گرفت، در صورت لزوم بارگیری محتویات را در طراحی سایت انجام داد. یک بازدید کننده طراحی سایت ممکن است همیشه از طریق تمام محتوای شما پیمایش نکند و بر روی تمام دکمه ها کلیک کنید. اگر صفحه ای طولانی با تعداد زیادی تصاویر داشته باشید، اگر همه چیز را بارگذاری می کنید، اگر از کاربر نهایی در واقع به همه چیز نگاه نکنید.

پهنای باند در طراحی سایت هدر خواهد رفت تکنیک های مختلف مانند بارگذاری تنبل و غیره امکان بارگیری غیر همزمان از تصاویر را بر اساس مجموعه های مختلفی مانند پیمایش می کند. این باعث بارگذاری سریع صفحه می شود و کاربر مجبور نیست منتظر بماند تا همه چیز در طراحی سایت بارگیری شود. نتیجه گیری تعداد کمی صرف وقت برای بهینه سازی، صدمه ای نخواهند داشت، اما تنها به کاربر اجازه می دهد سریعتر طراحی سایت های افسانه خود را تجربه کند.