طراحی سایت
تاثیر جستجوی معنایی در سئو سایت
03/03/2018
چگونه یک طراح وب موفق باشیم
06/03/2018
نمایش همه

اجتناب از چند ویژگی در طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

اجتناب از چند ویژگی در طراحی سایت

 

طراحی سایت بسیاری از افراد در زمان طراحی سایت به برخی از مسائل با اهمیت توجهی ندارند در صورتی که دقت داشتن به این نکات باعث بهبود کیفیت و کارایی وب سایت شما خواهد شد. در ادامه به ۱۴ مورد از نکاتی که باید در طراحی سایت از انها  اجتناب و دوری کنید اشاره میکنیم و امیدواریم که مورد توجه تان قرار بگیرد.

 

 

طراحی سایت و تصویر خود را در صفحه خانگی تان قرار ندهید

 

سایت شما باید به طور کلی در خصوص بازدیدکنندگان باشد و نباید فضایی باشد که  شما در ان به ارائه و نمایش خود بپردازید. اینکار باعث کاهش بازدید کنندگان سایت شما خواهد شد . باید در سایت تان تنها به مسائل مورد توجه مخاطبانتان بپردازید.

 

طراحی سایت و از ایجاد الودگی های صوتی و تصویری دوری کنید

 

این مورد شامل تمامی قسمت های سایت شما خواهد شد . از قرار دادن تصاویر متحرک که باعث خستگی و ازار بیننده می شود به شدت دوری کنید . از پخش موزیک در سایت تان که به بیننده اجازه ی قطع و توقف پخش را نیز نمی دهد به شدت دوری نمایید . بسیاری از بازدید کنندگان با مواجه شدن با چنین مواردی دیگر به سایت شما باز نمی گردند و همین موضوع باعث کاهش بازدید سایت شما و در ادامه به کاهش رتبه سایت تان منجر خواهد شد.

 

طراحی سایت

طراحی سایت و تا حد امکان کمتر سوال کنید

 

در برخی موارد ممکن است شما به عنوان دارنده ی سایت از بازدید کننده سوالاتی بپرسید اما باید در این مورد دقت کافی داشته باشید تا از سوالات زیاد و حتی تکراری اجتناب کنید . این کار باعث سردرگمی مخاطبانتان خواهد شد و چه بسا باعث شود تا دیگر به سایت تان مراجعه دیگری نداشته باشند.

 

طراحی سایت و به حریم شخصی اسیب نزنید

 

تا حد امکان از انتشار مسائل امنیتی در حوزه ی کاری شرکت اجتناب کنید همچنین در مورد امنیت وب سایت تان نیز بسیار با دقت باشید تا مورد سوءاستفاده هکرها قرار نگیرید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت و از سخنان نامفهوم استفاده نکنید

 

هدف وب سایت شما اگاه ساختن مخاطبان و مشتریان در مورد یک محصول است بنابراین باید مطالب تان شفاف و دقیق باشد و محتوای نا مفهوم علاوه بر سردرگمی مخاطبانتان باعث کاهش رغبت انها برای خرید از سایت شما خواهد شد .

از امکانات طراحی سایت تان به درستی استفاده کنید

 

وب سایت تان را از تبلیغات بی رویه پر نکنید وب سایت تان باید مکانی امن و ارام برای اگاهی رساندن به مخاطبانتان باشد. و در حقیقت باید یک فضا برای مکالمه دو طرفه بین شما و مخاطبانتان باشد .

 

قرار دادن امکانات گفتگو با حضور ناظر در طراحی سایت

 

می توانید قابلیت گفتگو را به سایت تان اضافه کنید و برای جلوگیری از مشکلاتی مانند حریم امنیتی و جلوگیری از هرزنامه و سایر موارد از حظور یک ناظر برای گفتگو ها کمک بگیرید . اینکار باعث ارتباط بیشتر مخاطبان با سایت شما خواهد شد .

 

طراحی سایت و مطالب تان را به طور مرتب به روز رسانی کنید

 

به طور مرتب مطالب سایت تان را به روز رسانی کنید و  لینک هایی که دچار مشکل هستند را اصلاح کنید

 

 

طراحی سایت و در مورد لینک ها بسیار با دقت عمل کنید

 

در مورد اینکه از چه سایت هایی لینک دریافت کرده اید و یا می خواهید به چه سایت هایی لینک دهید بسیار فکر کنید و با دقت عمل کنید . سایت هایی که دارای کیفیت و رتبه بالایی هستند می توانند سایت شمارا به خوبی انعکاس دهند.

 

طراحی سایت و از محتوا و سخنان بی معنی و دست و پا شکسته دوری کنید

 

مخاطب خود را با کلمات تخصصی و اصطلاحات کاربردی و یا لغات نا مفهوم و یا پیچیده مورد بمباران قرار ندهید . با مخاطبان خود ارتباط نزدیکی داشته باشید و به انها به روشنی بگویی که چه کارها و  خدماتی ارائه می دهید . این راه بهترین روش برای داشتن یک رابطه صادقانه و بهترین شیوه برای حفظ مخاطبانتان است .