طراحی سایت
بهبود سئو طراحی سایت با گوگل پلاس
15/05/2019
طراحی سایت
بررسی بهترین آیکون های طراحی سایت
16/05/2019
نمایش همه

ارزش محتوا در سئو طراحی سایت

طراحی-سایت-تهران

طراحی سایت تهران

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

ارزش محتوا در سئو طراحی سایت امروزه محتوا صرفا به متن اطلاق نمی شود. شما عملا برای افزایش جذابیت به محتوای طراحی سایت  خود باید از تصاویر و ویدیو ها استفاده کنید عنصر تصویر علاوه بر اینکه به افزایش ماندگاری مخاطب کمک می کند خود می تواند با کمک روش های بهینه سازی تصاویر به ارتقاء رتبه طراحی سایت در گوگل بیانجامد. شما می توانید از اینفو گرافی (تصاویری که موضوعی را توضیح می دهد ) استفاده کنید اینفوگرافی ها به ویرال شدن محتوا در طراحی سایت کمک می کنند .یک محتوای با کیفیت معمولا باید طول مناسبی هم داشته باشد. برای طول محتوا در طراحی سایت اختلافات زیادی بین متخصصان وجود دارد از حداقل ۳۰۰کلمه کلیدی تا حداقل ۸۰۰ کلمه تعداد مقاله با کلمه کلیدی اصلی آن صفحه ارتباط تنگاتنگی دارد.

یعنی آنکه شما نمی توانید یک کلمه کلیدی اصلی و مهم در صنعت طراحی سایت خود را هدف قرار داده و محتوای صفحه شما تنها ۸۰۰کلمه باشد. قطعا اگر شما حرف مهمی در صنعت خود برای گفتن دارید این حرف مهم بیش از ۸۰۰ کلمه باید باشد. برای دستیابی به رتبه بالا یک محتوای جذاب وکاربر پسند را درطراحی سایت با  ۲۰۰۰ کلمه ایجاد کنید. محتوای طولانی تر مطالب بیشتر را به مخاطب ارائه می کند طراحی سایت شما قطعا از انتشار مقالات بی هدف وکوتاه غیر جذاب  آسیب خواهد دید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

برخی از موارد که باید هنگام تولید محتوا طراحی سایت به یاد داشته باشید

  • تمام یا قسمتی از محتوای یک طراحی سایت را در صفحات خود کپی نکنید.
  • از کلمات مترادف به جای تکرار بیش از حد یک کلمه در محتوای طراحی سایت خود بهره بگیرید.
  • از موضوع اصلی مقاله خود خارج نشوید و مسائل غیر مرتبط را وارد مقاله طراحی سایت خود نکنید.
  • مقاله طراحی سایت خود را از زبان یک متخصص بنویسید.
  • بهینه سازی تضمینی سایت را نیز مطالعه نمایید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

سئو داخلی در طراحی سایت

یکی از متدهای افزایش اعتبار دامنه طراحی سایت سئو داخلی است .سئو داخلی بازیگر اصلی در ارتقاء اعتبار طراحی سایت شما خواهد بود. سئو داخلی شامل تکنیک هایی مانند بهینه سازی عناوین و تحقیقات کلمات کلیدی به کارگیری اصولی کلمات در محتوا وطراحی سایت می شود چک لیست زیر به شما نحوه اجرای سئو داخلی را نشان می دهد.

  • حجم کلمات کلیدی : از به کار گیری بیش از حد کلمات کلیدی در محتوا طراحی سایت بپرهیزید بهتر است که تعداد کلمات کلیدی در محتوا بین یک ونیم تا پنج درصد باشد. محتوای کوتاه دست شما را برای به کار گیری کلمات کلیدی به صورت مناسب خواهد بست.
  • تگ ها هدینگ: سر تیترها از H1-H6بخش های از محتوا را برای مخاطب در طراحی سایت جستجو برجسته می کند از آنها برای افزایش جذب مخاطب و افزایش تعامل با گوگل بهره بگیرید .پیشنهاد می شود که کلمه کلیدی حداقل یک بار در یکی از این سر تیترها در طراحی سایت به کار گرفته شود.