طراحی سایت با زبان کد نویسی XML
تئوری رنگ ها در طراحی سایت
26/05/2019
طراحی سایت
اهمیت استفاده از محتوا کاربردی در طراحی سایت
26/05/2019
نمایش همه

ارزیابی کلمات کلیدی در طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

ارزیابی کلمات کلیدی در طراحی سایت انتخاب کلید واژه مناسب در طراحی سایت یکی از ارکان اصلی در جهت بهینه سازی سایت است. و این عبارات تنها به محتوای داخلی طراحی سایت محدود نیست و در قسمت های مختلف از جمله لینک ها و URL ها و تگ ها و تصاویر و… نیز باید استفاده شود. به یاد داشته باشید که کلیدواژه ها در زمان های مختلف می بایست بررسی شوند و در صورت نیاز تغییرات و به روزرسانی های لازم را انجام دهید. البته ابزار های متعددی در این زمینه وجود دارند که به شما کمک می کنند تا بهترین عبارت کلیدی را پیدا کنید.

به عبارتی شما باید بررسی کنید که مخاطبانتان چگونه شما را در موتورهای جستجو سرچ می کنند به همین دلیل است که تهیه فهرستی از کلمات کلیدی مرتبط با حوزه طراحی سایت یکی از اولین اقدامات پس از طراحی سایت به شمار می رود. در این طی این پروسه با انجام آزمون و خطاهای متعدد به بهترین نتیجه خواهید رسید تا هنگام سرچ مخاطبان سایت شما بالا تر از سایت های رقبا نمایش داده شود.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

ابزارهای کاربردی برای انتخاب کلید واژه ها در طراحی سایت عبارتند از:

  • Google Keyword Planner
  • Google Suggest Expander
  • Ubersuggest
  • Wordtracker
  • Microsoft Bing Ads Intelligence
  • Google Adwords
  • Moz Keyword Explorer
  • KW finder

این ابزار به شما کمک می کنند تا کلمه کلیدی مناسب طراحی سایت خود را پیدا کنید. اما باید توجه داشته باشید که هر کلید واژه ای که انتخاب می کنید شما را وارد دنیای رقابتی می کند. هدف اصلی از استفاده این ابزار بررسی میزان رقابت و دشواری کلیدواژه ها است. علاوه بر این بررسی میزان ارتباط کلیدواژه با موضوع طراحی سایت شما می باشد. همچنین این ابزار حجم جستجو کلید واژه مورد نظرتان را نمایش می دهند. تئوری رنگ ها در طراحی سایت که یکی از بهترین و کاربردی ترین مقالات وب سایت لیموترش میباشد را نیز مطالعه نمایید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

اهمیت کلمات کلیدی در طراحی سایت

از آن جایی که امروزه استفاده از اینترنت در زندگی مردم بسیار گسترش یافته است طراحی سایت به عنوان یکی از ابزار های دسترسی به ارائه کنندگان خدمات و کالاها می باشد و مدیران وب سایت ها تبلیغات و بازاریابی های خود را از طریق فضای مجازی انجام می دهند. به همین منظور برای کسب بیشترین نرخ ترافیک و جلب کاربران به صفحات طراحی سایت خود می بایست از به روز ترین و اصولی ترین اقدامات سئو در طراحی سایت خود استفاده کنید و در تولید محتوای سایت کلید واژه هایی را که بیشترین امار سرچ توسط کاربران را دارند به کار ببرید.

در این صورت سایت شما به عنوان نتایج برتر برای کاربران نمایش داده می شود و علاوه بر این رتبه های برتر باعث بالا رفتن چند درصدی نرخ ترافیک طراحی سایت می شود که این تنها یکی از مزیت های قابل توجه رتبه برترگوگل به شمار می رود. در مقابل رتبه های پایین امکان دیده شدن سایت شما را کم می کند و آمار کلیک ها و نرخ ترافیک کاهش می یابد.