طراحی سایت آموزشگاه رانندگی
طراحی سایت آموزشگاه رانندگی
07/06/2017
طراحی سایت تجهیزات پزشکی
طراحی سایت تجهیزات پزشکی
09/06/2017
نمایش همه

استاندارد سازی طراحی وب سایت

طراحی سایت موزه

طراحی سایت

استاندارد سازی طراحی وب سایت

 

 

استاندارد سازی طراحی وب سایت : در دنیای بهینه سازی وب سایت ها یا سئو هیچ قانون مشخصی موجود نمی باشد و به طور مداوم راهکار ها و ترفند های موجود در این زمینه در حال تغییر می باشند چرا که استفاده از هر یک از آن ها در هر طراحی سایت نتایج مختلفی را به همراه خواهد داشت . مقاله ای که امروز برای شما در نظر گرفته این در رابطه با راهکار های استاندارد سازی یک طراحی وب سایت می باشد از این رو تا پایان این مبحث با ما همراه باشید .

 

امکان این که یک وب سایت که در حوزه ی رقابتی خاصی در حال فعالیت نمی باشد را بتوانید به سرعت به نتایج بالای موتور های جستجو گر بیاوردید اما هیچ گاه نباید این را امری همیشگی بدانید . به طور سالیانه استاندارد های حوزه ی سئو وب سایت در حال تغییر می باشد . بر همین اساس اگر می خواهید وب سایت تان جایگاه مناسبی در موتور های جستجو گر پر طرفدار همانند موتور جستجو گر گوگل و موتور جستجو گر بینگ داشته باشید بهتر است این استاندارد ها را در مراحل طراحی سایت تان لحاظ نمایید .

 

 

سئو داخلی طراحی سایت :

 

بهینه سازی یا سئو داخلی یک طراحی وب سایت در بر دارنده ی عناصر مختلفی می باشد . از جمله این عناصر می توان به استفاده از آدرس ها یا لینک های درونی ، لینک های خروجی یا بیرونی ، سئو عناوین و تیتر های محتوای وب سایت ، سئو تصاویر به کار رفته در سایت و مواردی از این قبیل اشاره داشت .

 

 

استاندارد سازی لینک ها :

 

رعایت این امر می تواند تاثیر چشم گیری در رتبه بندی وب سایت تان داشته باشد . به بیان کلی اگر لینک هایی که از وب سایت های دیگر وارد وب سایت تان می شوند از وب سایت های نامناسبی بوده باشند ممکن است در بهینه سازی وب سایت تان تاثیر عکس داشته باشند . در واقع وب سایتی در این زمینه به موفقیت دست خواهد یافت که از وب سایت هایی با موضوعی مرتبط با خود انواع لینک ها را دریافت نموده باشد .