طراحی سایت نمایشگاه ماشین
تبلیغات اینترنتی برای طراحی سایت شما
19/08/2018
طراحی سایت
طراحی سایت آهنگری و سازه های فلزی
20/08/2018
نمایش همه

استایل طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت

طراحی سایت

استایل طراحی سایت حرفه ای

 

طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی سایت تهران ایجاد طراحی سایت ها بیشتر و پیچیده تر است و معمولا یک کار شخصی نیست. مهم است که اطمینان حاصل شود که طراحی سازگار و بهینه شده برای رسیدن به اهداف تجاری و ایجاد تجربه های لذت بخش برای کاربران است. یکی از راه هایی برای اطمینان از این که تیم در همان صفحه در هنگام طراحی بخش های جداگانه طراحی سایت یا صرفه جویی در طراحی از سوی توسعه دهندگان است، ایجاد مستندات طراحی یا راهنمای سبک طراحی سایت است.

طراحی سایت

طراحی سایت

استایل حرفه ای در طراحی سایت

 

مفید است که یک راهنمای سبک داشته باشید تا تجربه ی یکپارچه در میان صفحات مختلف ایجاد کنید. همچنین کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که توسعه آینده یا تولید شخص ثالث از دستورالعمل های برند پیروی می کند و به عنوان بخشی از برند کلی شناخته می شود. سطوح استفاده از راهنماهای سبک را به عنوان اولین گام در طراحی سایت در سال گذشته لمس کرده است و می خواهم نگاه دقیقتری به چگونگی ایجاد یک راهنمای سبک طراحی سایت برای پروژه های شما داشته باشم.راهنمای سبک مجموعه ای از عناصر طراحی شده، گرافیک و قوانین است که طراحان و یا توسعه دهندگان باید اطمینان حاصل کنند که قطعات جداگانه طراحی سایت سازگار هستند و در نهایت تجربه یکپارچه ایجاد خواهند کرد.

 

این بسیار مهم است که طراحان چندگانه بر روی طراحی سایت یا برنامه وب کار می کنند تا اطمینان حاصل شود که آنها بیش از حد تفسیر نمی کنند و سبک ها را بر اساس اولویت شخصی تغییر نمی دهند یا اصلاح نمی کنند. در توسعه، با تعریف عناصر طراحی سایت، توسعه دهندگان برای استفاده مجدد از این عناصر آسان هستند. علاوه بر این، می تواند آن را ساده تر کند، زیرا آنها عناصری را که باید کد گذاری می کنند، دریافت می کنند و دقیقا همانطور که از ابتدا باید نگاه می کنند. مخاطبان خود را با طراحی سایت های متحرک و ارائه های طراحی سایت تحت تاثیر قرار دهید. برای اینکه برنامه نویسان زندگی راحتی کنند، وظیفه طراح این است که تمام تومورهای احتمالی مانند شناور، کلیک، بازدید و سایر حالتها را برای دکمه ها، عناوین، لینک ها و غیره شامل شود.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

 

نام تجاری طراحی سایت را تبلیغات نمایید

 

اول، شما باید نام تجاری طراحی سایت را مطالعه کنید تا بدانید که چه چیزی برای آن تعریف می شود. مطلع شدن از داستان در پشت نام تجاری، مشاهده تیم و دید، ماموریت و ارزش های شرکت. مهم است که به نام تجاری طراحی سایت بپردازید تا راهنمای سبکی که تولید می کنید بصری و احساسی از سازمان نمایندگی نماید. اگر شما یک طراح هستید که نمی تواند کد گذاری کند، به سادگی فتوشاپ را باز کنید و سند خود را یک عنوان و یک توضیح کوتاه از آنچه که سند است و برای آن چه باشد. اگر شما می توانید کد، بهتر است یک سند HTML با دارایی های پیش رمزگذاری ایجاد کنید تا بتوان آنها را به راحتی استفاده مجدد کرد.

 

 

 

تایپوگرافی را در طراحی سایت خود به انجام رسانید

طراحی سایت تشریفات مجالس عروسی

طراحی سایت

 

شما باید تایپوگرافی درست کنید زیرا این یکی از مهمترین ابزار ارتباطی بین بازدیدکنندگان و طراحی سایت شماست. تعیین سلسله مراتب و شناسایی آن. انواع سرفصل وجود دارد: h1، h2، h3، h4، h5 و h6. سپس کپی بدن، تغییرات جسورانه و کلاسیک. در مورد کپی سفارشی که برای لینک های کوچکتر، متن مقدم و غیره استفاده می شود فکر کنید.

 

 

برای طراحی سایت رنگ بندی انتخاب نمایید

 

این باور نکردنی است که چگونه انسان رنگ و رنگ های مرتبط با مارک های معروف را درک می کند. فکر می کنم کوکا کولا، من شرط می بندم که شما الان ببینید که قرمز است. با تنظیم رنگ های اولیه برای راهنمای سبک خود که در طراحی سایت شما تسلط دارید، رنگ های غالب باید شامل بیش از سه سایه باشد. با این حال، در برخی موارد، به منظور نشان دادن رابط کاربر خود نیاز به رنگ های ثانویه و حتی گرمی دارید، همچنین مطمئن شوید که آنها را نیز تعریف می کنید. همچنین رنگ های خنثی مثل سفید، خاکستری و سیاه را برای رنگ های اصلی نام تجاری طراحی سایت برای برجسته سازی انتخاب کنید.

 

طراحی سایت خود را حرفه ای و مورد توجه کاربر قرار دهید

طراحی سایت سوپرمارکت

طراحی سایت

صدایی که به آن اشاره میکنم نسخه واقعی است. قبل از شروع راهنمای سبک، نام تجاری طراحی سایت را مطالعه کرده اید و متوجه شده اید که نام تجاری طراحی سایت جوان و مرسوم است. اگر جهت صدای کپی وجود نداشته باشد، باید آن را تعریف کنید. این می تواند یک مثال ساده با توجه به نشان دادن صدای حرفه ای است، اما خنده دار و استقبال. به جای اعلام “شما ۴۰۴ خطا” می توانید بگویید “اوه پسر، شما لینک خراب شده که جنبه شوخی را داشته باشد.

Icons برای هزاران سال وجود داشته و بزرگتر از متن و کلمات هستند. از استفاده از آیکون ها در پروژه های خود استفاده کنید زیرا آنها یک بازدید فوری برای بازدیدکنندگان ارائه می دهند که چه اتفاقی می افتد و چه اتفاقی خواهد افتاد. انتخاب آیکون های مناسب، محتوای بیشتری نسبت به پالت رنگ، کپی یا گرافیک را ارائه می دهد. هنگام استفاده از آیکون، اطمینان حاصل کنید که در مورد مخاطب هدف، مذهب، تاریخ فکر کنید، بنابراین از تصورات غلط و سوء تفاهم جلوگیری کنید. یکی دیگر از موارد ذکر شده، در مورد نام تجاری طراحی سایت و ارزش آن فکر کنید، بنابراین از آیکون دست کشیده شده در یک طراحی سایت بانکداری بزرگ استفاده نمی کنید.

 

 

تصاویر در طراحی سایت خود را حرفه ای نمایید

محاسبه تعرفه طراحی سایت

طراحی سایت

تصاویر هزاران کلمه را بیان می کنند. اطمینان حاصل کنید که شامل تصاویری باشد که سبک و جهت تصاویری را که طراحی سایت باید استفاده کند تعریف می کند. بار دیگر، در مورد ارزش های نام تجاری طراحی سایت و ماموریت آن فکر کنید. به عنوان مثال، یک سازمان خیریه آب از تصاویر قابل توجهی برخوردار است که دارای احساسات قوی، علت خوبی و تماس با احساسات انسانی است تا آنها بتوانند کالاهای ضروری زندگی مانند آب، غذا، برق و آموزش و پرورش را خوشبخت کنند.

 

 

فرم را در طراحی سایت خود فراهم نمایید

 

فرمها چه چیزی طراحی سایت یا برنامه وب را تعاملی و پویا می کنند تا کاربر بتواند داده ها را وارد کند و بعد می توانید آن را دستکاری کنید و کار را انجام دهید. اطمینان حاصل کنید که یک سلسله مراتب را ایجاد کنید و شامل بازخورد احتمالی از فرمها باشد – فعال، شناور، خطا، پیام های هشدار دهنده و پیام موفقیت آمیز، از جمله مواردی نظیر رمز عبور بسیار ضعیف، ایمیل معتبر و پیغام های موفقیت ساده مانند “ایمیل فرستاده شد.”

 

 

دکمه ها ار در طراحی سایت خود یک شکل طراحی نمایید

طراحی سایت را از کجا شروع کنیم ؟

طراحی سایت

دکمه ها ترکیبی از پالت رنگ، فرم ها و صدا است. با استفاده از این دارایی های قبلا ایجاد شده برای ایجاد دکمه های ثابت و کاربردی با طرح های مختلف اعلام شده. چگونه می توان فاصله را در راهنمای سبک قرار داد؟ بسیار مهم است که فاصله را ذکر کنید. این می تواند به صورت یک شبکه برای طرح استفاده شود؛ می توان فاصله بین سرصفحه طراحی سایت، دکمه ها، تصاویر، فرم ها و عناصر دیگر را تعریف کرد. رسیدن به سمت راست مهم است زیرا باعث می شود اتاق های تنفسی بیشتری برای عناصر ایجاد شود و استفاده منظم باعث می شود کار شما ساختار یافته و حرفه ای باشد.