طراحی سایت
طراحی سایت آژانس تاکسی تهران
15/12/2018
طراحی سایت طراحی و الگوسازی لباس تهران
16/12/2018
نمایش همه

استراتژی انتخاب فونت در طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

استراتژی انتخاب فونت در طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

نحوه انتخاب بهترین فونت برای طراحی سایت شما و چگونگی جفت کردن فونت ها برای حداکثر قابلیت خواندن و مناسب بودن نام تجاری طراحی وب سایت بیش از فونت در و فونت دیگر در وجود دارد. به هر حال، شما باید برای سایت خود بهترین ها را انتخاب کنید و اطمینان حاصل کنید که آنها به خوبی جفت شده اند. کجا شروع میکنی با تمام فونت های موجود در طراحی سایت مشترک است که تجربه فلج تصمیم گیری را تجربه کرده و سپس به طور فوری به فونت مشابهی که همیشه استفاده می کنید پیش فرض باشد. اما اگر می خواهید طراحی سایت خود را مستحکم کنید، وقت آن است که در نهایت گزینه های تایپوگرافی جدید را کشف کنید. اگر وقت خود را برای یادگیری هنر انتخاب فونت در طراحی سایت انتخاب کنید، برای همیشه یک مهارت دارید که می تواند در بالاتر از دیگر طراحان طراحی سایت قرار گیرد. و یادگیری فوق العاده آسان است این بهترین بخش است. استراتژی های مفید بسیاری برای انتخاب فونت زیبا وجود دارد. با دانش زیر، متشکل از صدها فونت وب حرفه ای برای شما مناسب خواهد بود. استراتژی انتخاب فونت در طراحی سایت هنگامی که شما فونت را انتخاب می کنید، هدف نهایی شما این است که انتخاب کنید که با هدف طراحی سایت شما هماهنگ باشد و نه صرفا به نظر بهترین ها بیشتر محتوای طراحی سایت متن است.

طراحی سایت به این معناست که متن به عنوان وسیله اصلی برای انتقال ایده ها و احساسات یک طراحی سایت عمل می کند، بنابراین شما می خواهید روشی متناسب با تایپوگرافی را بیابید. تمرکز بر نحوه قرار دادن محتوای در صفحه و سپس شروع به طراحی سایت در اطراف خود کنید. به خاطر داشته باشید که استراتژی های زیر را بررسی می کنید. اندازه فونت را در نظر بگیرید قابلیت خوانایی بسیار مهم است اگر محتوای غیر قابل خواندن باشد، محتوای آن بی فایده است. خوانایی متن عمدتا تحت تأثیر اندازه فونت است، بنابراین همیشه فونت را در کوچکترین اندازه که در طراحی سایت شما استفاده می شود، تست کنید. اطمینان حاصل کنید که دستگاه های تلفن همراه را در نظر بگیرید. این زمانی است که شما همیشه باید هنگام آزمایش مناسب بودن فونت طراحی سایت شروع کنید. هنگامی که شما اندازه کوچک مناسب دارید، می توانید برای سرصفحه های مختلف طراحی سایت و موارد مشابه آن را افزایش دهید.

 

 

نحوه ی انتخاب فونت در طراحی سایت

کوچکترین اندازه مورد استفاده برای فونت طراحی سایت انتخاب شده باعث می شود ناوبری بالا برای خواندن سخت است. خوانندگان با اختلال بینایی به ویژه هنگامی که از راه خود برای از بین بردن محتوا طراحی سایت استفاده می کنند، قدردانی می کنند، اما برای کسانی که از طراحی سایت شما بازدید می کنند، سود می برد این یک پویایی دیگر را به ارمغان می آورد بعضی از کاربران می خواهند اندازه فونت را افزایش دهند، بنابراین طراحی خود را با اندازه های بزرگتر نیز آزمایش کنید. اگر طراحی سایت شما به نظر می رسد بد نیست که اندازه فونت به صورت دستی چندین امتیاز افزایش پیدا کند، در نظر بگیرید که فضای بیشتری برای طراحی سایت خود اضافه کنید دستگاه ها و محیط ها را در نظر بگیرید افراد محتوای وب سایت شما را بر روی انواع دستگاهها و تحت شرایط بسیاری مطالعه خواهند کرد. اطمینان حاصل کنید که فونت و وزن انتخاب شده شما بر روی صفحه نمایش طراحی سایت قابل خواندن است و حفظ وضوح و تعریف در میان سیستم عامل، از جمله ویندوز که همه آنها تمایل به ارائه فونت متفاوت می باشد.

 

 

اصول انتخاب فونت در طراحی سایت

همچنین فاقد ارزش است که فونت های طراحی سایت لزوما در مرورگرها یکسان نباشند و بسیار ممكن است فونت ای كه در یک مرورگر به نظر می رسد عالی باشد ممكن است فاصله یا مسائل وزن در مرورگر دیگری باشد. ظاهر فونت با مرورگرهای مختلف و دستگاه های طراحی سایت را آزمایش کنید. شما می توانید از یک ابزار مانند برای پیش نمایش نحوه طراحی سایت در میان مرورگرها و دستگاه های محبوب تر استفاده کنید. لحن محتوای طراحی سایت شما را در نظر بگیرید هر فونت یک پاسخ عاطفی خاص حیرت انگیز جدی و آموزنده و یا ترکیبی از احساسات را نشان می دهد با استفاده از یک فونت قوی برای انتقال یک لحن جدی است. بهترین روش برای تعیین اینکه آیا فونت متناسب با پاسخ مورد نظر شما است، آماده باشد برای خواندن متن محتوا طراحی سایت در فونت انتخاب شده. شما فقط باید آزمایش کنید زیرا مناسب بودن فونت کمتر از یک علم و بیشتر از یک هنر است. بنابراین، از طریق محتوای طراحی سایت خود را با فونت انتخاب شده یک یا دوبار بخوانید. سپس یک همکار به سرعت آن را بخوانید و بدون دادن هیچ گونه نکاتی از آنها از آنها بخواهید که لحن محتوا را توصیف کنند. سپس، محتوا طراحی سایت را در یک قلم مختلف چاپ می کند و پاسخ آنها را دوباره ارزیابی می کند. چند بار این کار را انجام دهید و یادداشت های دقیق خود را در مورد پاسخ های طراحی سایت خود بیابید.

 

طراحی سایت

تاثیر انتخاب فونت مناسب در طراحی سایت

شما ممکن است در نتایج شگفت زده شده باشید آنچه شما فکر می کنید فونت طراحی سایت می تواند به عنوان بچه ها به دیگران تبدیل شود. کلید این است که با تماشاگر همدردی کنید نه فقط انتخاب کنید که عالی به نظر می رسد. در اینجا یکی از فونت های طراحی سایت مورد علاقه من است یک وقتی فونت را در ابعاد بزرگ و بزرگ پنهان می بینم، نمی توانم کمک کنم اما فکر می کنم دوران است. نحوه جفت کردن فونت ها جنبه مهم انتخاب فونت، شناخت فونت های مختلف از یکدیگر است زیرا شما احتمالا می خواهید بیش از یک فونت در وب سایت خود داشته باشید. این فرصتی واقعا لذت بخش است که خلاقیت را به عنوان یک طراح بدست آورد. در حالی که برای طراحی سایت با فونت های مختلف تمرکز می کنید، با تنظیم هر بخش یا صفحه در فونت های طراحی سایت مختلف، بیش از حد فرار نکنید. یک قانون جفت شدن فونت برای زندگی کردن، محدود کردن تعداد فونت ها در طراحی سایت شما به حدود دو یا سه است تا سردرگمی را کاهش دهد و سازگاری را در طراحی شما حفظ کند مغز کاربران مغز را چندین مشغول یا جدید نکنید عناصر طراحی سایت ایجاد طراحی سایت می باشد.