طراحی سایت
سرعت طراحی سایت خود را افزایش دهید
26/08/2018
طراحی سایت آموزشگاه رانندگی
منابع ترافیکی طراحی سئو خود را شناسایی نمایید
27/08/2018
نمایش همه

استراتژی بک لینک برای سئو طراحی سایت

محاسبه تعرفه طراحی سایت

طراحی سایت

استراتژی بک لینک برای سئو طراحی سایت

 

طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی سایت تهران شما می توانید رتبه بندی جستجو بهتر، جستجوی ترافیک جستجوی صحیح تر را دریافت کنید، و به مشتری خاص خود کمک می کند. بسیاری از متخصصان به اصطلاح بهینه سازی جستجوگرها (SEO) در گذشته ایجاد شده اند که به عنوان شبکه های backlink در مزارع backlink با هدف تنها ایجاد لینک ها شناخته شده است. اگر چه این یک استراتژی مؤثر بود، برخی از زمان ها گوگل از آن زمان بسته شده است و اکنون مجرم سازان محتوا که سعی می کنند و سیستم را بازی می کنند.

 

 

تبادل بک لینک برای طراحی سایت خود اجرا ننمایید

 

طراحی سایت

طراحی سایت

 

لینک های ExchangeA backlink زمانی است که آدرس طراحی سایت شما در طراحی سایت شخص دیگری است و یک لینک قابل کلیک از طراحی سایت خود به طراحی سایت شما وجود دارد. یک Backlink قوی است زمانی که طراحی سایت که در آن backlink شما قرار دارد یک طراحی سایت خوب است، اما همچنین مربوط به محتوای طراحی سایت شما می باشد.

 

 

بک لینک با پیج رنکینگ بالاتر را برای سئو طراحی سایت خود انتخاب نمایید

 

سئو سایت فوری

طراحی سایت

انواع مختلفی از لینک های کیفیت وجود دارد و از PR1 تا PR10 متغیر هستند. PR به معنای Page Rank است. PR1 کمترین رتبه ممکن است و PR10 بالاترین رتبه ممکن است. برای بررسی رتبه صفحه یک طراحی سایت خاص، از صفحه رتبه بندی بازدید کنید. رتبه صفحه بیشتر، بیشتر احتمال دارد که آنها در نتایج موتور جستجو نشان می دهد که کسی در حال جستجو برای اطلاعات در مسیرهای پیاده روی است. وقتی نگاهی دقیق تر به مشخصات Backlink خود می بینید، می توانید ببینید که تعداد زیادی از لینک های خارجی، لینک های دامنه، لینک های .gov و .edu را مشاهده می کنید. اگر یک پیوند از یک سایت با یک PR2 دریافت کنید، آن را مانند گرفتن D- است. شما هنوز اعتبار چندانی ندارید اما این واقعا مفید نیست. ده پیوندهای جامد که از یک طراحی سایت معتبر به دست می آیند، بی نهایت بهتر از صدها لینک است که از یک طراحی سایت ناامید کننده یا یک منبع با کمی و نه قدرت برخوردار است.

 

بک لینک سازی را برای طراحی سایت خود به طور طبیعی فراهم نمایید

 

به عنوان مثال، اگر طراحی سایت شما در مورد پول آنلاین است و شما یک طراحی سایت در مورد کاهش وزن لینک به طراحی سایت خود را، آن را به هیچ یک از مشخصات خود را به عنوان لینک نیست، زیرا آن را در یک توطئه غیر مرتبط است.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

چرا بک لینک برای سئو طراحی سایت مهم می باشد

 

پیوندهای پشتیبان مانند رایانههای آنلاین هستند که به موتورهای جستجوی بزرگ مانند Google و Bing اجازه می دهد تا طراحی سایت شما اهمیت پیدا کند. بیشتر آرا به شما امتیاز می دهید. همانطور که قبلا گفته شد، تمام لینک ها برابر نیستند. بنابراین فقط می خواهید لینک های با کیفیت بالا را به طراحی سایت خود متصل کنید. یک راه عالی برای پیگیری لینک های با کیفیت خوب شما و یا لینک های نامناسب با کیفیت به صورت رایگان در کنسول جستجوی گوگل (قبلا ابزار وب مستر) است. موتورهای جستجو متوجه می شوند که شما تست را انجام دادید و از آن برای تبلیغ طراحی سایت خود استفاده می کنید و به شما کمک می کند تا از طریق موتورهای جستجوگر فشار بیاورید. زمانی است که شما هیچ اعتباری دریافت نمی کنید، مثل اینکه هرگز تست را انجام نداده اید. مردم هنوز قادر به کلیک بر روی لینک است که منجر به طراحی سایت شما می شود، اما برای آن اعتبار ندارید.

کلمه کلیدی سئو

کلمه کلیدی سئو

تفاوت بک لینک nofollow و follow در سئو طراحی سایت

 

به هر لینکی که در طراحی سایت دیگری قرار دارد، به طراحی سایت شما مراجعه کنید. در مثال زیر، شما می توانید یک لینک را مشاهده کنید که نشان می دهد به یک پادکست در فروشگاه iTunes بازگشته است. توجه داشته باشید زمانی که من روی پیوند راست کلیک کرده و “بازرسی” یا “عنصر بازرسی” را انتخاب کنید، یک جعبه شبیه به آنچه که در زیر مشاهده می کنید بالا می آید. اکنون می توانید ببینید که این یک لینک back-to-follow است. لینک های تبادل لینک ExchangeLet بازدید از یک طراحی سایت دیگر و نگاهی به یک “do-follow” backlink. لینک های تبادل لینک تبادل زمانی که من عنصر را در این لینک بازرسی می بینم، می توانید عبارت “بدون دنبال کردن” را مشاهده کنید. لینک های تبادل لینک ExchangeNow شما می دانید چه باید برای جستجو اگر شما تصمیم به استخدام یک شرکت جستجوگرها. شما می خواهید اطمینان حاصل کنید که آیا آنها به شما کمک می کنند یک پروفایل پیوند ایجاد کنید که پیوندهای پیوند «انجام شود» را دنبال کنید و همچنین می خواهید مطمئن شوید که کیفیت پیوند خوب است.هدف برای لینک دادن با PR3 به PR10 و تنوع همیشه خوب است.