تضمین سئو طراحی سایت
19/05/2019
طراحی سایت
تولید بک لینک در طراحی سایت
19/05/2019
نمایش همه

استراتژی تولید محتوا در طراحی سایت

طراحی-سایت-تهران

طراحی سایت تهران

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

استراتژی تولید محتوا در طراحی سایت تولید محتوا در طراحی سایت را در سه ساختار کلی ، محتوای کاربردی ، محتوای تکرار شونده ، محتوای فوق حرفه ای ، می توان تقسیم کرد ما در این مقاله سه ساختار محتوا را بیشتر توضیح داده ایم. محتوای کاربردی در طراحی سایت محتوایی است که کاربران شما در طول سال ممکن است برای آن جستجو کنند. ایین محتوا باید در طول زمان ارزش زمان خود را حفظ کند.

مثلا محتوای آموزشی  می تواند همواره مورد تقاضای مخاطبان یک طراحی سایت محتوا محور باشد. آموزش استفاده از محصولات برای یک شرکت و با یک فروشگاه اینترنتی می تواند همواره مورد تقاضای کاربران طراحی سایت آنها باشد خدمات مشتریان نیز در اغلب طراحی سایت های فروشگاهی می تواند براحتی محتوای مورد در خواست مخاطب را تولید و عرضه کند.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

محتوای تکرار شونده در طراحی سایت

هنگامی که برای یک طراحی سایت شرکتی محتوا تولید می کنید بعد از یک مدت اگر برنامه محتوایی نداشته باشید .برای تولید محتوای جدید که توجه مخاطب را جلب کند به بن بست برخورد می کنید .برای اجتناب از این موضوع باید به خاطر داشته باشید .می توان با ارائه محتوای درباره مراحل چرخه تولید محتوای تکرار شونده تولید کنید. این به معنی تولید محتوای تکراری نیس. مثلا خط تولید پارچه شرکت لایکو همواره یک روند مشخص را طی می کند. ولی شما می توانید  با کمی ریز بینی تفاوت تولید انواع پارچه های نخی ساده و طرح دارد و تغیرات فصلی طرح پارچه ها در خط  تولید را سوژه تولید محتوای خود قرار دهید.

 

طراحی سایت

محتوای فوق حرفه ای طراحی سایت

کدامیک از شما لحظه پیروزی ایران بر استرالیا را فراموش کرده است گل خداداد عزیزی گل علی دایی که پیراهنش رادر آورده بود همه را بعد از چندین سال به خاطر داریم. طراحی سایت شما نیز باید برای مخاطبان چنین محتوایی را تولید کند محتوایی که هرگز از یاد نبرید شاید تصور کنید چنین چیزی برای طراحی سایت صنعت شما غیر ممکن است. نحوه توزیع محتوا در برنامه محتوایی طراحی سایت در این مرحله از تولید برنامه محتوایی طراحی سایت باید تعریف درستی از توزیع محتوا و نحوه انجام آن ارائه دهیم. توجه کنید که صرف نوشتن کلمای مانند اینستاگرام ،لینکدین و…کافی نیست شما باید نحوه فعالیت خود در این شبکه ها را مشخص کنید.

 

روش تولید محتوای فروشگاهی در طراحی سایت

فروشگاه فروشگاه به معنی محلی است که شما محتوای طراحی سایت خود را درون آن قرار داده و مخاطب برای استفاده از محتوا به فروشگاه شما مراجعه می کند. صفحه مقالات طراحی سایت فروشگاهی هستند که به شما برای جذب مخاطب در داخل طراحی سایت خود کمک می کنند تضمین سئو طراحی سایت که از مقالات بروز وب سایت لیموترش می باشد را نیز مطالعه نمایید.