مطالب طراحی سایت
ترفند های مفید در تولید محتوا
05/12/2016
کاهش هزینه طراحی سایت
ترفند های کاهش خرج و مخارج در طراحی سایت
06/12/2016
نمایش همه

استراتژی های کاهش هزینه در توسعه و طراحی سایت

طراحی سایت

 

 

برای اینکه هزینه های طراحی سایت را طبق برنامه از قبل پیش بینی شده مدیریت کنید نیاز است مراحلی را که در این نوشتار به بررسی آن خواهیم پرداخت قبل از اینکه شروع کنید به طراحی سایت و یا توسعه سایت نمایید رعایت کنید.

تعیین چشم انداز

در ابتدا سعی کنید افراد و شرکت هایی که می توانند در زمینه توسعه سایت و نیز طراحی سایت به شما کمک کنند و یا مشاوره و راهنمایی مورد نیاز شما را در اختیارتان قرار دهند شناسایی کنید تا در این زمینه برنامه ریزی دقیقی را به شما ارائه بدهند. سپس قبل از اینکه مقوله طراحی سایت را استارت بزنید از هماهنگی اعضای تیم با خود اطمینان حاصل کنید و در جلسه ای با آنها استراتژی و چشم انداز نهایی را مشخص نمایید. با این کار باعث می شوید که هر بی نظمی و یا سر در گمی را در مورد چگونگی طراحی سایت و تقسیم بندی وظایف حذف کرده و به پیشبرد پروژه در زمان معین سرعت ببخشید و نیز یک تعریف واضح و مشخص از محصول نهایی که قرار است در نتیجه حاصل شود را برای خود و همکارانتان ترسیم کنید.

هزینه های غیر منتظره

طراحی سایت

 

زمانی که در امر طراحی سایت، توسعه آن به صورت صحیح و کاملی تعریف نشده باشد باعث می شود که هزینه های غیر منتظره ای را در مراحل بعدی به دلیل گسترش محدوده سایت برای صاحبان سایت در بر داشته باشد که این امر زمانی اتفاق خواهد افتاد که اعمال غیر منتظره ای قرار است به سایت شما اضافه شود. بنابراین باید تمامی موارد ذکر شده را به دقت رعایت کنید. لازم به ذکر است که علاوه بر افزایش هزینه افزایش مدت زمان مورد نیاز برای اتمام طراحی سایت نیز از دیگر تبعات عدم تعریف کامل توسعه سایت است. مراحل مختلف پروژه را باید به دقت رصد کنید و در صورتی که کار جدیدی می خواهید به آن اضافه کنید حتماً قبل از هر تصمیمی بررسی کنید که آیا نیاز است در این مرحله انجام شود یا می توان در مرحله بعد نیز به انجام آن پرداخت.

تعیین هزینه توسعه قبل از شروع طراحی سایت

پیشنهاد می کنیم قبل از اینکه شروع به طراحی سایت کنید در جلسه ای با مسئول توسعه سایت به صورت کامل و ریز تمامی هزینه هایی که ممکن است برای کارهای اضافی افزوده شده از آنها بخواهید در میان گذاشته و از هزینه های آن اطمینان حاصل کنید. همچنین در صورتی که محدودیت زمانی دارید حتماً در مورد مدتی که برای این تغییرات نیاز است به زمان طراحی سایت اضافه شود سوال کرده و توافق کنید.