طراحی سایت
نقش آیکون ها در طراحی سایت
29/05/2019
تکنیک هیرو هِدِر در طراحی سایت
29/05/2019
نمایش همه

استفاده از ابزار وب مستر تولز گوگل برای طراحی سایت

طراحی-سایت-تهران

طراحی سایت تهران

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

استفاده از ابزار وب مستر تولز گوگل برای طراحی سایت گوگل برای کشورهای مختلف مانند استرالیا و ایتالیا و… از جستجو گران آن کشور با پسوند inاستفاده می کنند اگر کاربری بدون تغیر تنظیمات از این کشورها وارد طراحی سایت گوگل شود وگوگل به طور اتوماتیک از نسخه مربوط به این کشورها استفاده می کند ودر این حالت کاربران بیشتر طراحی سایت های مربوط به کشور خود را خواهند دید و طراحی سایت هایی که پسوند جهانی دارند سخت تر در این شرایط رتبه به دست خواهند آورد

گوگل وب مستر تولز  ابزاری رایگان برای مدیریت طراحی سایت توسط مدیران آنها است این ابزار به بلاگ ها و طراحی سایت ها کمک می کند که از کشور خاصی ترافیک بیشتری دریافت کنند مکان سرور طراحی سایت یکی دیگر از فاکتورهای که به دریافت ترافیک بیشترطراحی سایت از کشوری خاص به شما کمک می کند ومکان سرور شما است اگر شما می خواهید که کاربران ایرانی را به بیشتر به طراحی سایت خود جذب کنید نقش آیکون ها در طراحی سایت که از بروز ترین مقالات وب سایت لیموترش می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

وب مستر در طراحی سایت

سرور شما باید در ایران باشد شما می توانید برای افزایش سرعت طراحی سایت خود در ایران از سرورهای CDNکه با نام سرورهای رایانش ابری هم شناخته می شوند استفاده کنید چگونه تحولات دیجیتال می تواند بازاریابی را دگرگون کند اکثر تحولات دیجیتال در طراحی سایت  به تاثیر آن بروی کسب و کار اشاره دارد وبازاریابی به عنوان بخش کوچکی از آن می باشد کسب وکارهایی  که از راه حل هایی نوین دیجیتال به ویژه موبایل ، شبکه های اجتماعی ، تحلیل گرها و غیره در طراحی سایت استفاده می کنند.

می توانند از مزیت های عمده شیوه دیجیتال بهره مند شوند در بیشتر موارد تحول دیجیتال با مشتری آغاز می شود. اطلاعاتی از این قبیل چگونه می توانیم مشتریان را در طراح یسایت بشناسیم چگونه سطح خدمات خود را در طراحی سایت ارتقاء دهیم و چگونه قادر هستیم تجربه مشتریان خود را دیجیتال کنیم تحول دیجیتال چیست رفتارهای مشتری در طراحی سایت به سرعت در حال تغیر هستند و این بدان معنا است که بازاریابان و کار آفرینان باید روش های بازاریابی خود را تجدید نظر کنند.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

سرورهای طراحی سایت

در حالی که رادیو وتلویزیون نقش بسیار قوی درتبلیغات داشت .امروزه به کمک اینترنت دسترسی به تحلیل های بیشتر ساده شده است . هر بازار یاب یا استار تاپ نیاز به مشتری دارد زیرا آنها به طور مستقیم بر فروش و سود کلی تاثیر می گذارند هنگامی که شما از کمبودهای بازار و آنچه که مشتریان شما انتظار دارند مطلع شدید  می توانید به آسانی تقاضای آنها را بر آورده کنید بنابر این  تحقیقات و مطالعات آنالیزی  انجام دهید وتا آنجا که امکان دارد اطلاعاتی را در مورد مخاطبان هدف برای کالای خود جمع آوری کنید.

به طور کلی تحول دیجیتال به معنای ادغام تکنولوژی در تمام جنبه های زندگی افراد است. از اینکه چگونه اطلاعات را ذخیره کنیم و چه اپلیکیشن هایی استفاده کنیم تا تجربه مان را با جهان آسان تر کنیم.از دید گاه یک شرکت فعالیت ها و فر آیند های دیجیتال سازی می تواند تا آنجا ادامه یابند که به روند های جدید مانند امنیت سایبری و هوش مصنوعی مرتبط شوند تا عملکرد و رشد در آمد ارتقاء یابد . اهداف تحول دیجیتال هدف تحول دیجیتال برای بازاریابی در طراحی سایت کاهش هزینه ها و حفظ مشتری می باشد واز طریق استفاده از کانال دیجیتال این کار انجام می شود .

 

طراحی سایت

طراحی سایت

هاست طراحی سایت

تحول دیجیتالی کسب وکار را از طریق ومحتوای دیجیتال ، استراتژی کسب وکار ساختار موثر توسعه استعداد و تعامل با صنعت تغیر می دهد .با این وجود تحولات دیجیتال در طراحی سایت  به هیچ وجه ساده نیست. تحولات دیجیتال یک فعالیت فشرده است که در آن شرکت ها فناوری دیجیتال را برای کسب و کار و همچنین تعاملات با مشتری به کار می گیرند .استراتزی دیجیتال به کاربرد دارایی های دیجیتال مانند اینترنت اشیاء،تلفن همراه وتوسعه اپیلیکیشن ها وغیره بستگی دارد .

تغیر نام دامنه ومعرفی آن به گوگل بدون افت رتبه در طراحی سایت آیا می دانید که می توانید بدون آسیب رساندن به سئو طراحی سایتتان نام دامنه طراحی سایت خود را تغیر دهید بله این کار ممکن است اما با تغیر آدرس طراحی سایت شما باید یک سری تنظیمات انجام دهید اگر شما تغیرآدرس طراحی سایت را به گوگل نرسانید ترافیک طبیعی طراحی سایت خود از گوگل را به خطر انداختید .در ادامه ما یک طراحی سایت را تغیر آدرس داده.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

آشنایی با ابزارهای طراحی سایت

و این تغیر آدرس را از طریق وبمستر تولز گوگل به اطلاع گوگل می رسانیم این روند را می توانید برای طراحی سایت خود نیز به کار گیرید .تغیر آدرس یک طراحی سایت شوخی نیست وباید برای این تغیر دلیل خوبی داشته باشید .برای تغیر آدرس باید مراحل زیادی را انجام داد وهمه چیز را به درستی از آدرس قبل به آدرس جدید انتقال داد چگونه از وب مستر گوگل برای تغیر آدرس طراحی سایت کمک بگیرید  ابتدا در وبمستر گوگل ثبت نام کنید طراحی سایتی که می خواهید آدرس آن را تغیر دهید بازکنید.

بروی ایکون چرخ دنده کلیک کرده وگزینه تغیر ادرس را انتخاب کنید . در صفحه بعدطراحی سایت جدید را از لیست انتخاب کنید . مطمئن شوید که متدهای تائید همچنان فعال باشند. بعد از آنکه تقاضای تغیر آدرس را دادید  چه اتفاقی خواهد افتاد   با درخواست تغیر ادرس گوگل آدرس جدید را ایندکس خواهد کرد .این کار موجب می شود میزان تغیر رتبه طراحی سایت در گوگل در اثر این تغیر ادرس به حداقل برسد .به علاوه لینک طراحی سایت قبلی شما در گوگل اکنون مخاطبان را به ادرس جدید منتقل می کند .

 

طراحی سایت

طراحی سایت

انتقال قطعی آدرس طراحی سایت

اگرتگ ها یا بخش های دیگر از طراحی سایت همچنان به نسخه قدیمی اشاره دارند انها را ویرایش کنید انجام این کار باعث خواهد شد که ترافیک طراحی سایت شما در اثر تغیر آدرس کمترین آسیب را متحمل شود همانطور که در این مقاله گفتیم شما می توانید از طریق پنل خود در گوگل وب مستر آدرس طراحی سایت خود را به آدرس دیگری انتقال دهید این شیوه انتقال قطعی است اگر شما به هردلیلی از انجام این انتقال منصرف شده باشید باید مراحل زیرا طی کنید .

در وب مستر گوگل وارد طراحی سایتی شوید که می خواهید از انتقال آن انصراف دهید سپس از پنل سمت راست وارد تغیر آدرس شوید . شما می توانید هر چند بار که می خواهید آدرس طراحی سایت خود را منتقل ویا از انتقال انصراف دهید اما اینکار به نفع سئو طراحی سایت شما نیست .پیشنهاد گوگل این است که قبل ار انتقال آدرس به دقت درباره آن فکر کنید ومراحل انتقال را به دقت تمام انجام دهید که نیازی به لغو عملیات نباشد .

 

طراحی سایت

طراحی سایت

نشانه گذاری طراحی سایت

چرا در طراحی سایت به AMPنیاز دارید با توجه به اینکه اینترنت موبایل در بسیاری از مناطق دنیا به صورت یک استاندارد در آمده است ودر گذشته برای انجام بسیاری از کارهای اینترنتی به یک کامپیوتر متصل به اینترنت نیاز داشتید .اما سرعت پایین اینترنت موبایل باعث کاهش سرعت بارگزاری صفحات موبایل می گردد .تکنولوژی AMPبرای افزایش سرعت بارگذاری صفحات طراحی سایت به سه مورد وابسته است کدهای موتاه HTMLپایین بودن حجم فایل را تضمین خواهند کرد که به بارگذاری سریع صفحات طراحی سایت می انجامد .

اگر شما یک صفحه AMPرا فراخوانی کنید تنها یک درخواست به سرور ارسال می شود که خود بروی زمان بارگذاری صفحات طراحی سایت تاثیر زیادی خواهد داشت . صفحات AMPبرپایه جاوا اسکریپ های زمان بارگذاری غیر همزمان نوشته می شوند که باعث می شود هیچ کدی مانع بارگزاری دیگر فایل ها نشود .کدهای تبلیغاتی بعد از آنکه تمام کدهای طراحی سایت بارگزاری شدند بارگذاری خواهند شد .این سیستم با همکاری شبکه توزیع محتوا موجب خواهد شد که طراحی سایت ها با بالاترین سرعت ممکن به مخاطبان خود خدمات ارائه دهند .

 

طراحی سایت

طراحی سایت

مزایا و معایب AMPدر طراحی سایت

نکته مهم در استفاده از سرورهای کش این است که یک مرحله کنترل درستی اجرای کد بروی صفحات AMPاجرا خواهد شد .برای افزایش سرعت سایت طراحی شده است بنابراین تمام مزایا یی که با سریعتر بارگذاری طراحی سایت پیش بینی می شود برای استفاده از آ ام پی نیز متصور خواهد بود مزایای مانند تجربه کاربری و افزایش تعداد مخاطب دراین بین از بقیه اهمیت بالاتری دارند.از معایب آام پی هم بارگذاری آن بروی یک سرور متفاوت است که خود به معنای عدم دسترسی است.

صد در صد شما بروی فرایند خوانش طراحی سایت و یا رصد نحوه تعامل کاربران با طراحی سایت خواهد بود که برای کمپین های تبلیغاتی می تواند بسیار مضر تلقی گردد پرسش وپاسخ در مورد AMP آیا AMPرابرای فروشگاه اینترنتی می توان به کار برد یک سال بعد از معرفی AMPاین پروژه قابلیت ارائه به صورت فروشگاه را نیز پیدا کرد اکنون فروشگاه هایی هستند که طراحی سایت خود را در قالب AMPارائه می کنند که خود گویای این موضوع است.

 

طراحی وب

طراحی وب

اهمیت صفحه اصلی در طراحی سایت

که یک فروشگاه با هر حجمی از داده ها می تواند  با این تکنولوژی کار کند آیا امکان افزودن تبلیغات به صفحات آام پی وجود دارد شما می توانید از کدهای جاوااسکریپ برای پذیرش تبلیغات از گوگل یا دیگر طراحی سایت ها استفاده کنید ولی باید به خاطر داشته باشید آام پی برای افزایش سرعت بارگذاری صفحات طراحی سایت  طراحی شده است .بنابراین تبلیغات شما بعد از بارگذاری کامل محتوای صفحات بار گذاری خواهد شد . نسبت انکر تکست ها با لینک های داخلی در طراحی سایت است.

بیشتر سئو کاران تنها به صفحات اصلی طراحی سایت خود لینک می دهند مثلا تنها به صفحه اصلی طراحی سایت و صفحه محصولات لینک ایجاد می کنند . در حالی که گوگل وسایر موتورهای جستجو می دانند که اگر کاربران طراحی سایت بخواهند برای صفحه ای لینک ایجاد کنند آن صفحه یک صفحه دارای محتوا خواهد بود .مثلا یک از صفحات بخش بلاگ طراحی سایت است در واقع لینک طبیعی به صفحه ای ایجاد می شود که ارزش لینک شدن را داشته باشد کاری که باید انجام شود این است.