لیست شرکت های طراحی وب سایت
17/10/2018
سایت وردپرس
18/10/2018
نمایش همه

استفاده از انیمیشن در طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

استفاده از انیمیشن در طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

انتقال صفحه در یک طراحی سایت و طراحی وب سایت پر از انیمیشن های زیبا با توانایی به وضوح به ما بگویید چیزی در این صفحه تغییر کرده است، آن را همیشه احساس کمی عجیب و غریب که حرکت از یک صفحه به دیگری احساس بسیار تقریبا همان، بدون توجه به طراحی سایت شما . یک انیمیشن تغییر وضعیت ممکن است شما را از یک صفحه دور کند و یکی دیگر از شما را در صفحه جدید خوش آمد می گوید، اما آن ها با احتیاط و بدون لزوما آنها را پیوند می دهند. گذار به نظر می رسد مانند هر سوئیچ دیگری از صفحه به صفحه: چیزهایی برای یک ثانیه خالی است، سپس صفحه جدید بارگذاری می شود. چیزی فانتزی نیست. اما ما شروع به دیدن سایت های بیشتری و بیشتر می کنیم که این تغییرات را در کشور در طراحی سایت به نمایش می گذاریم. به عنوان مثال این انتقال ها را در طراحی سایت آژانس سه بعدی انجام دهید در اینجا، انتقال صفحه، تجربه یکپارچه و برند را حفظ می کند. شما به عنوان یک مشاهده در یک کتابخانه از دیدگاه ها به یک صفحه جدید در طراحی سایت دسترسی ندارید. این یک لایه ی زیبا از لهستانی است تا برنده ی یک برند طراحی محور باشد.  ظهورحداکثریت طراحی سایت خوب به همان اندازه طراحی کوچکی است که ممکن است سالهاست که به نظر می رسید، بازدهی قدرتمند و آرزوهای شما که می توانید دریافت کنید است.

 

چگونگی انتخاب انیمیشن در طراحی سایت

این جهان طراحی در عصر مینیمالیسم بود. طراحان طراحی سایت بصری عمیقا تحت تأثیر اصول طراحی خوب دیتر رامز و همچنین مقاله با نفوذ در تایپوگرافی قرار گرفته اند و طراحان طراحی سایت بصری مدت ها تلاش کرده اند که از راه های کاربران بیرون بیایند و به عنوان گزینه های گوناگون و حواس پرتی های بصری ارائه دهند. و برای یک جهان که در آن زندگی در دیجیتال طراحی سایت یک تجربه جدید و نادر بود، این انتخاب بسیار معنی داشت. ما باید به این دنیای جدید عجیب و غریب رسیده ایم. اما امروز ما طراحی سایت هایی مانند موارد زیر داریم که هشدار عادلانه می تواند باعث تشنج شود پین کردن مجله همه اینها به نظر می رسد تلاش برای پرتاب همه چیز است و آشپزخانه از زمان لحظه به لحظه به شما می افتد. شما می توانید آن را به عنوان یک سوء استفاده از طراحی سایت مطرح کنید و در واقع، من تمام طراحی سایت های بالا در وب سایت های وحشیانه را پیدا کردم – اما ما فکر می کنیم همه ما می توانیم انتظار داشته باشیم که طراحی سایت های حداکثری بیشتر ظاهر شوند حتی در خارج از آنچه شما می خواهید بی رحمانه. همانطور که همه ما با دقت و دقت بیشتری دیجیتالی میشویم، طبیعی است که برخی از سایتها بیشتر از بازدیدکنندگان طراحی سایت انتظار دارند.

 

 

تاثیر استفاده از انیمیشن در طراحی سایت

بهترین ضربه به جلو را در روزهای بدی از صفحه نمایش های طراحی سایت غیر شبکیه ای و پشتیبانی از فونت های ضعیف، در فتوشاپ های وب بدون استفاده از فونت ها در رابط های طراحی سایت شما بسیار حساس بود. اما همانطور که هر دو صفحه نمایش و فن آوری های رندر کردن فونت های طراحی سایت به استثنای پشتیبانی از فونت های سفارشی  قوی تر می شوند، ما شروع به دیدن قلم های بیشتر و دقیق تر در مرکز می کنیم. یا حداقل، نقشهای حمایتی برجسته تر شاهد بازسازی مجدد طراحی سایت است، که ویژگی های نقل قول های بلوک از سازندگان را در یک انعطاف پذیری تنظیم می کند یا سرصفحه های بزرگ و جسور اصلاح جمعی در حالی که یک اسکرول طراحی سایت از طریق در تقریبا در هر روز داده شده، تعداد چند صدایی را که سرقت صحنه را نشان می دهد، نشان می دهد به عنوان یک طرفدار طولانی مدت سرفس ها و توانایی آنها برای تحریک طراحی سایت ، به شدت از برادران جدید خود راضی هستیم. منوهای ناوبری شناور ناوبری ثابت تبدیل شده است به عنوان اصلی از سایت های که یا متمرکز تبدیل به دلیل هسته می تواند با شما در حالی که شما اسکرول طراحی سایت باقی می ماند و یا منوهای. این یک راه خوب برای ساده کردن تجربه یک طراحی سایت با نگه داشتن کنترل های ناوبری به طور مداوم در نوک انگشتان کاربر است. اخیرا، ما شاهد طراحان این ایده را یک گام به جلو می کنیم که بصورتی پایدار و محکم نینجا را از بقیه طراحی سایت حذف می کند و کمی کمتر از کروم مرورگر طراحی سایت حرکت می کند.

 

عدم استفاده بیش از حد انیمیشن در طراحی سایت

این باعث می شود احساس اینکه ناوبری یک شیء جهانی در طراحی سایت است و نه لزوما بخشی از هر صفحه ای است، اما وجود دارد تا از طریق سایت اطمینان حاصل شود. واضح ترین راه این است که به صورت بصری در نظر گرفته شود، افزودن یک طراحی سایت می باشد و کمی پایین تر از بالای سایت حرکت می کند، همانطور که در سایت در بالا دیده می شود. اما در یک طرح فلاتر نیز امکان پذیر است، همانطور که می توانید در طراحی سایت ببینید. همانند طرح های خارج از شبکه، این امکان را برای ترکیب های جالب به طور طبیعی یا هدفمند در طراحی ایجاد می کند که یک چالش خلاقانه سرگرم کننده را در طراحی سایت فراهم می کند . هنگامی که شما در حال تلاش برای انتقال اطلاعات پیچیده به فرمت بصری هستید، یک تصویر ثابت اغلب انجام نمی شود. پس از همه، پیچیدگی در طول زمان گسترش می یابد  یک تصویر ثابت از یک رابط کاربر فقط به شما می گوید آنچه در آن است، نه چگونه از آن استفاده کنید. این به چند دلیل قدرتمند است این می تواند به صورت یکپارچه به طراحی سایت ، بدون کروم مزاحم یک ویدیو جاسازی شده یوتیوب و یا با کیفیت بسیار بالا، حتی با مقدار زیادی رنگ، شیب، و جزئیات در تصویر در طراحی سایت باقی می ماند چیزی که ها می خواهند بدون اندازه گیری بالقوه نمایان شوند این می تواند برای اطمینان از جزئیات کپی و اطمینان از عکس همگام سازی شود و برای کسانی که به آن نیاز دارند تکرار شود بنابراین جای تعجب است که ما عنصر ویدئویی را در سراسر طراحی سایت مشاهده می کنیم، از صفحه اصلی بسیار خودمان تا صفحات ویژگی هایی مانند