طراحی سایت
راهکارهایی برای داشتن طراحی سایت قدرتمند
13/03/2019
طراحی سایت
استفاده از قالب های رایگان برای طراحی سایت
13/03/2019
نمایش همه

استفاده از بک لینک برای بهبود طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

استفاده از بک لینک برای بهبود طراحی سایت یکی از روش های سئو در طراحی سایت بک لینک است شاید این سوال برای شما نیز پیش آمده باشد که کدام روش یرای بهبود سئو طراحی سایت بهتر است. ما در این مقاله سعی می کنیم شما را با بک لینک سازی آشنا کنیم.

 

بک لینک سازی در طراحی سایت به چه معناست

با توجه به این موضوع که در اواخر دهه ۶۰ موتورهای جستجو محبوبیت بالایی را در طراحی سایت کسب کردند استفاده از لینک ها تبدیل به هنر زیبا شناختی شد والگوریتم های متفاوتی برای ارزیابی متنوع از سایت و صفحات ایجاد گردید. همانطور که می دانیم بک لینک تنها راه بهبود سئو سایت نیست اما سئو کاران حرفه ای بخش بزرگی از جستجو را به بک لینک ها اختصاص می دهند .چرا که نه تنها بک لینک ها باعث تشخیص محبوبیت صفحات می شوند بلکه باعث ایجاد حس اعتماد واعتبار سایت نیز می گردند .بک لینک یعنی طراحی سایت هایی که به سایت شما لینک می دهند و عامل مهم رتبه بندی طراحی سایت هستن وهدایت ترافیک بیشتری را به سمت سایت ایجاد می کنند.

 

طراحی سایت

رعایت نکات موثربک لینک های طراحی سایت در رتبه گوگل

  • تمام محتویات وب سایت باید دارای کیفیت بالا وکاملا به روز باشند.
  • در طراحی سایت محتویات فنی نباید داری خطایی باشند.
  • در طراحی سایت باید ازهر لینک بدی خالی باشن.
  • در طراحی سایت باید لینک به منابع معتبر داده شود.
  • در طراحی سایت از منبع معتبر نیز لینک بگیرند.
  • پنج عامل موفقیت در طراحی سایت را نیز مطالعه نمایید.

 

طراحی سایت تهران

اهمیت بک لینک گذاری در سئو طراحی سایت

اهمیت بک لینک سازی به این دلیله که شما از آن سایت استفاده می کنید برای لینک دادن به منابع خود  که اگر بک لینک ها بیشتر باشد رتبه سایت شما نیز بالا میرود. هر چه تعداد این لینک ها بیشتر باشه، رتبه ی وب سایت شما در گوگل بالاتر است. البته همیشه به همین صورت نیست خیلی از سئو کاران و شرکت ها برای گوگ زدن گوگل از لینک های اسپو استفاده می کنند. تا رتبه طراحی سایت خود را بالا ببرند .البته با انجام این کار نشان می دهند که گوگل را دست کم گرفته اند .چرا که این شیوه به تدریج تاثیر خودشو از دست داد و باعث شد گوگل برای رتبه بندی طراحی سایت از الگوریتم ها استفاده کند.

 

طراحی سایت

تاثیر بک لینک بر سئو طراحی سایت و مزایای بک لینک سازی

  • همانطورکه گفتیم لینک سازی یکی از موارد مهم برای موتور های جستجو است .باعث افزایش ترافیک طراحی سایت می گرددو هدف نهایی از سئو هم همین است.
  • اگرتعداد لینک های خارجی برای کلید واژههای انتخابی درطراحی سایت شما بالا باشد احتمال اینکه افراد بیشتری بتوانند طراحی سایت شما را پیدا کنند بیشتر است و بیشتر به سایت شما اعتماد می کنند اعتماد در دنیای مجازی حرف اول را می زند.
  • لینک گرفتن از طراحی سایت های قابل اعتماد کار آسانی نیست همه ما برای استفاده از دنیای مجازی باید خود را کاملا به روز کنیم استفاده ازتکنیک کلاه سیاه فقط وقت شما را هدر می دهد.