طراحی سایت
استفاده از بک لینک برای بهبود طراحی سایت
13/03/2019
طراحی سایت
بررسی جوانب مثبت و منفی طراحی سایت مجدد
14/03/2019
نمایش همه

استفاده از قالب های رایگان برای طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

استفاده از قالب های رایگان برای طراحی سایت بسیاری از افرادی که به تازگی کسب و کار خود را راه اندازی کرده تمایل دارند که برای کسب و کار خود طراحی سایت ایجاد کنند تا با سرعت بیشتری در بازار کار ارتقا پیدا کنند. اما تمامی این افراد امکان پرداخت هزینه های طراحی سایت را ندارند تصمیم به راه اندازی طراحی سایت با قالب های رایگان به تنهایی می گیرند. با بدانید که طراحی سایت شما اولین عاملی است که مخاطب به آن توجه می کند و کاربران را به خود جذب می کند پس باید با دقت و ظرافت بیشتری صورت گیرد.

معایب قالب های رایگان برای طراحی سایت

با جستجوی ساده در گوگل با لیست متعددی از انواع قالب های رایگان برای طراحی سایت مواجه می شوید. در نگاه اول این قالب ها بسیار عالی هستند چرا که دیگر نیاز به پرداخت هزینه ندارید اما این ضرب المثل را فراموش نکنید که چر چقدر پول دهی آش میخوری! استفاده از بک لینک برای بهبود طراحی سایت از بهترین و کاربردی ترین مقالات وب سایت لیموترش می باشد که مطالعه ی آن را به کاربران عزیز پیشنهاد می کنیم.

 

طراحی سایت

بدیهی است که میان قالب طراحی سایت که به طور رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد و قالبی که باید بابت آن هزینه کنید تفاوت هایی وجود دارد که این تفاوت ها عبارتند از:

  • نداشتن پشتیبانی

بدیهی است که پشت فایل های رایگان هیچ مرکزی برای پشتیبانی وجود نداشته باشد و رفع مشکلات و تمامی مسئولیت اجرای فایل به عهده خود کاربر طراحی سایت می باشد.

  • خاص نبودن قالب ها

از آنجایی که این قالب های طراحی سایت به راحتی در دسترس کاربران اینترنت قرار میگیرد خلاقانه و خاص و چشمگیر نیستند.

  • نداشتن قابلیت تغییر

به این دلیل که به طراحو برنامه نویس این قالب های طراحی سایت دسترسی ندارید طبیعی است که نمی توانید تغییری در این قالب های طراحی سایت ایجاد کنید.

  • نداشتن قابلیت آپدیت

یکی از مشکلات اساسی در قالب های رایگان نداشتن امکان به روز رسانی می باشد که باعث بروز مشکلات امنیتی طراحی سایت می شود و این که تا همیشه باید از ورژن قدیمی استفاده کنید.