طراحی سایت
انتخاب سبک مناسب برای طراحی سایت
25/02/2019
طراحی وب سایت چیست
25/02/2019
نمایش همه

استفاده از ویدئو بک گراند در طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی وب سایت طراحی سایت تهران

استفاده از ویدئو بک گراند در طراحی سایت افزایش ترافیک طراحی سایت همواره دغدغه تمامی مدیران وب سایت ها بوده است. جذب مخاطب از راه بصری نیز یکی از مهم ترین پروسه های طراحی سایت می باشد. چرا که کاربران هنگام ورود به طراحی سایت ابتدا به طور اجمالی به بررسی طراحی سایت می پردازند و در صورت ارائه تصاویر و آیکن ها و ویدئو های مناسب امکان جذب کاربران را به طراحی سایت خود دارید.

ویدئو و کلیپ ها یکی از راه های برقراری ارتباط و ارائه هدف و اطلاعات از راه بینایی می باشد. ویدئو ها به دلیل پخش یک موضوع مخاطب راه دقیق تر به منظور شما می رساند و نتیجه گیری و حس فردی کاربران نقش کمتری ایفا می کند در نتیجه کاربران محتوا های ویدئویی را بهتر درک و لمس می کنند. در محتوا های ویدئویی شما می توانید کاربران خود را به سفری کوتاه ببرید که در آن تمامی اطلاعات و خدمات و امکانات طراحی سایت خود را به نمایش می گذارید. با این روش هیجانات مخاطب را تحریک می کنید و او را به تجسس و جست و جو در طراحی سایت خود وا می دارید.

 

طراحی سایت

مشکلات استفاده از ویدئو بک گراند در طراحی سایت

یکی از موضوعات مهم در استفاده از ویدئو بک گراند متناسب بودن حجم ویدئو می باشد. از آن جایی که پخش مکرر ویدئو برای مخاطب امری نامطلوب تلقی می شود می بایست از استفاده این قبیل ویدئو های کوتاه مدت پرهیز کنید اما در مقابل ویدئو های بلند مدت با حجم بالا باعث کاهش سرعت بارگذاری صفحات طراحی سایت شما می شود و کاربر را از طراحی سایت فراری می دهد پس با یک انتخاب مناسب و صحیح در جهت بهبود شرایط طراحی سایت خود گام بردارید. انتخاب سبک مناسب برای طراحی سایت از جدید ترین و کاربردی ترین مقالات وب سایت می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

طراحی سایت تهران

نکات و اصولی که در استفاده از ویدئو بک گراند در طراحی سایت باید رعایت کنید عبارتند از:

  • بی صدا بودن ویدئو

ویدئو بارگذاری شده می بایست بی صدا پخش شود تا در صورت دلخواه کاربر صدای آن پلی شود. پخش ناگهانی و با صوت اصلا به ذائقه ی کاربران خوشایند نیست.

 

  • ریسپانسیو بودن

ویدئو شما باید امکان پخش در تمامی دستگاه ها را داشته باشد. شما به عنوان یک طراح وب سایت می بایست طراحی پیاده کنید که در صورت پخش نشدن تصویر دیگری جایگزین آن نشود و کاربر ویدئو را به صورت ارور مشاهده نکند.

 

  • محدود بودن زمان ویدئو

زمان ویدئویی که انتخاب می کنید می بایست محدود و مناسب باشد تا امکان نمایش برای کاربران بیشتری را داشته باشد.

 

  • لوپ محدود معین کنید

در برنامه نویسی طراحی سایت خود مکان را در نظر بگیرید که ویدئو پس از تعداد مششخصی لوپ زدن استاپ شود.

 

  • ازچهره افراد استفاده کنید

به منظور شناسایی بیشتر افراد فعال درشرکت شما و ایجاد حس اعتماد در مخاطبطراحی سایت مطلوب است که در ویدئو ارائه شده تصویر چهره این افراد ارائه و معرفی شود.