طراحی سایت
آشنایی با ماژول های جی کوئری در طراحی سایت
23/05/2019
طراحی-سایت-تهران
آموزش محتوای جی کوئری در طراحی سایت
25/05/2019
نمایش همه

اشتباهات رایج در بهینه سازی طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

اشتباهات رایج در بهینه سازی طراحی سایت بی شک شما دوست دارید حضور قدرتمندی در فضای مجازی وطراحی سایت داشته باشید. باید طراحی سایت خود را برای موتور جستجو بهینه سازی کنید و اگر در این بین شما به دنبال یک راه ساده جهت به دست آوردن ترافیک زیاد برای طراحی سایت تان هستید بهینه سازی موتورهای جستجو یا سئو بهترین گزینه می باشد. با توجه به این موضوع برخی از مبتدیان اشتباهاتی را در شیوه سئو مرتکب می باشد.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

اسکریپت های طراحی سایت

استفاده بیش از حد از فلش و اسکریپت ها بروی طراحی سایت یکی از رایج ترین اشتباهات در سئو طراحی سایت استفاده بیش از حد از فلش و دیگر اسکریپت ها در طراحی سایت است البته این نکته مثبت که طراحی سایت شما چشم نواز شود و برای همین است که بسیاری از صاحبان طراحی سایت سعی می کنند تا صفحات فلش را در طراحی سایت خود بگنجانند اما این صفحات توسط خزندهای موتور جستجو دیده نمی شوند.

در صورتیکه محتوای کافی در صفحه اول برای موتور جستجو جهت ایندکس شدن وجود نداشته باشد ربات خزنده موتور جستجو علاقه ای به طراحی سایت شما نخواهد داشت و نتیجه آن رتبه بسیار پایین صفحه مورد نظر خواهد بود .در صورتی که شما می خواهید از فلش در طراحی سایت خود استفاده کنید توصیه می شود که صفحه فلش خود را با مقداری متن و گرافیک همراه کنید تا به درستی برای موتور جستجو بهینه گردد.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

آشنایی با تگ های طراحی سایت

حداکثر نرساندن انچه تگ آلت می تواند برای محتوا و تصاویر انجام دهد این تگ برای توصیف تصاویری که در صفحات طراحی سایت به کار می روند استفاده می شوند .سعی کنید هربارکه از تصاویر در طراحی سایت تان استفاده کردید از این تگ ها نیز استفاده کنید وهنگامیکه این تگ های آلت رابرای تصاویر می نویسید می توانید بهترین راه کار سئو طراحی سایت را با اضافه کردن برخی کلمات کلیدی در این تگ ها انجام دهید از کلمات کلیدی به عنوان پایه واساس بهینه سازی موتور جستجو یاد شود.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

آشنایی با کلمات کلیدی طراحی سایت

با این حال کسانی هستند که محتوای طراحی سایت خود را با کلمات کلیدی خیلی زیاد پر می کنند .زیاده روی در استفاده از کلمات کلیدی هیچ کمکی به رسیدن به اهدافتان نمی کند .هنگام که روبات خزنده موتور جستجو متوجه این کار شما بشوند به صورت فاجعه باری رتبه بندی صفحه شما تحت تاثیر قرار می گیرد. پس به جای انباشته کردن کلمات کلیدی در محتوا طراحی سایت خود خیلی بهتر است که منابع ومطالب خوب وآموزنده بنویسید که کاربران وخوانندگان اینترنتی آنها را بخوانند و درک کنند واز مطالب در طراحی سایت استفاده کنند. پس به جای انباشته کردن کلمات کلیدی در محتوای خود ،خیلی بهتر از محتوا ی خوب در طراحی سایت خود استفاده کنید .این کار باعث بازگشت خوانندگان به طراحی سایت شما خواهد شد توسعه پذیر بودن طراحی سایت را نیز مطالعه نمایید.