طراحی سایت
پیام خطای اعتبارسنجی در طراحی سایت
19/03/2019
طراحی سایت
کمپین طراحی سایت تبلیغات اینترنتی چیست
19/03/2019
نمایش همه

اشتباهات رایج در طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

اشتباهات رایج در طراحی سایت یکی از مسایل پیچیده در دنیای مجازی واینترنت طراحی سایت موفق و نگهداری آن است . موفقیت در این زمینه برابراست با کسب قدرت چرا که داشتن وب سایت یعنی داشتن یک ابزار موفق در طراحی سایت و ضرورت داشتن طراحی سایت در دنیای تجارت هرروز از روز قبل بیشتر نمایان می گردد. جالب تر از همه تا چند دهه قبل این تکنولوژی که فقط در اختیار شرکتها ی بزرگ و سازمان ها بود ولی در عصر حاضر هر شخصی با هر زمینه شغلی می تواند مالک یک طراحی سایت باشد .حتی داشتن وب سایت تبدیل به یک رقابت در دنیای تجارت شده است و کسب موفقیت در این رقابت یعنی کسب قدرت در دنیای مجازی اما مهمترین مسئله ممکن در این موضوع این مسئله است که افزایش تعداد وب سایت ها باعث ایجاد مشکلاتی در طراحی سایت می شود ما در این مقاله شما را با انواع اشتباهاتی که ممکن است در طراحی سایت پیش بیاید آشنا می کنیم

 

 

طراحی سایت

طراحی سایت شما چه هدفی را دنبال می کند

  • هدف از طراحی سایت آموزش است.
  • هدف از طراحی سایت آگاهی واطلاع رسانی است.
  • هدف از طراحی سایت جذب تجارت جدید است.
  • هدف از طراحی سایت ارائه خدمات به مشتریان است.
  • بازدید کنندگان از طراحی سایت شما چه افرادی هستند.
  • در بازدید از طراحی سایت شما می خواهید مخاطبان متوجه چه موضوعی بشوند.

 

قدم اول طراحی سایت انتخاب لگو

معمولا لگو یا همان آرم تجاری فعالیت شما نشان دهنده نوع فعالیت شما است پس در انتخاب و طراحی آن باید بسیار دقت کنید اگرطراحی سایت شما یک سایت بهداشتی است باید لگویی متفاوت با سایتی که فعالیت آن در زمینه فرهنگی است داشته باشد. با انتخاب نام تجاری مناسب باعث می شوید درذهن مشتریان به خوبی  ماندگار شوید.بزرگترین استراتژی طراحی سایت ایجاد بازار یابی به طور معمول در قبل از طریق بروشورها و مجلات و کارت های ویزیت بازاریابی انجام می شد و در حال حاضر این کار از طریق طراحی سایت امکان پذیر است و قبل از طراحی سایت باید هدف خود را از طراحی سایت مشخص کنید.

 

طراحی سایت

تکنولوژی مناسبی را برای پیشبرد اهداف خود در طراحی سایت انتخاب کنید

معمولا طراحی سایت به دو دسته تقسیم می شود در نوع اول که مالکیت سایت در اختیار ماست و نوع دیگر که شما وب سایتی را اجاره می کنید در نوع اول شما با یک شرکت برای طراحی سایت خود قرار داد می بندید وبا توجه به اینکه شما خود طراح سایت نیستید ولی هم سایت وهم محتویات سایت در اختیار شماست . به راحتی می توانید هر زمانی که خواستید هاست و دامنه خود را انتقال دهید. ولی در نوع دوم که شما مالک طراحی سایت نیستید و آن را به صورت ماهیانه یا سالیانه اجاره کرده اید که در این صورت شما اگر نخواهید با این شرکت کار کنید نمی توانید سایت را با خودتان ببرید .

برای بازاریابی طراحی سایت خود برنامه ریزی نکرده اید

باید یکی از اهداف طراحی سایت شما توسعه و پیشبرد اهداف تجارت در دنیای مجازی باشد و این هدف نیازمند یک برنامه ریزی و صرف کردن هزینه است و نکته مهم این موضوع است که راه های بسیار برای پیشبرد این هدف وجود دارد به عنوان مثال ایجاد بانک ایمیل و قرار دادن گزارشات در طراحی سایت و البته صرف کردن هزینه و انتخاب یک متخصص وسئو کار حرفه ای بسیار تاثیر گذار است. افزایش رنکینگ طراحی سایت به بهتر دیده شدن وب سایت شما کمک های فراوانی می کند.