طراحی سایت
تشخیص سیستم مدیریت محتوا طراحی سایت
19/06/2019
طراحی وب
برنامه ریزی استراتژیک برای طراحی سایت
19/06/2019
نمایش همه

اشتباهات متداول در طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

اشتباهات متداول در طراحی سایت اگر به جستجوی طراحی سایت تهران در موتورهای جستجو پرداخته باشید با نتایج بیشماری رو به رو می شوید که انتخاب یک شرکت طراحی سایت مناسب را برای شما دشوار می کند. در طراحی سایت تهران امکان سفارش وب سایت های متفاوت با موضوعات مختلف را دارید اما سوال اصلی اینجاست که کدام شرکت طراحی سایت تهران مناسب تر است و کم ترین خطا و اشتباهات را در طراحی سایت دارد؟ برای آشنایی بیشتر با طراحی سایت تهران به مطالعه ادامه مقاله بپردازید. تشخیص سیستم مدیریت محتوا طراحی سایت که از بهترین و کاربردی ترین مقالات وب سایت لیموترش می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

اشتباهات رایج در طراحی سایت شامل موارد زیر می شوند:

 

  • شروع بدون هدف طراحی سایت

برای شروع پروژه طراحی سایت ابتدا هدف خود را مشخص کنید که از طراحی سایت خود چه می خواهید و مخاطبان شما چه کسانی هستند. بعد از این مرحله است که می توانید لوگوی مناسب و منحصر به فرد به طوری که در ذهن مخاطب ماندگار شود طراحی کنید فراموش نکنید که لوگوی طراحی سایت ارتباط مستقیم با موضوع آن دارد.

  • پخش خودکار صدا در طراحی سایت

بعضی سایت ها با توجه به موضوعشان مانند طراحی سایت های موزیک پخش صدا و موسیقی دارند اما چیزی که برای مخاطب آزار دهنده است پخش خودکار صدا می باشد. تصور کنید که نیمه های شب در حال جستجو در گوگل هستید و به محض ورود به یک سایت صدای بلندی پخش می شود مسلما به سرعت از سایت خارج می شوید.

  • فونت های طراحی سایت

فونت و رنگ نوشته های طراحی سایت تهران می بایست خوانا باشند و موجب آزار چشم مخاطب نشوند. سایز فونت باید به طوری انتخاب شود که خوانا باشد و کاربر را از سایت فراری ندهد. به علاوه از استفاده ی چندین فونت گوناگون در طراحی سایت خود بپرهیزید چرا شما را از یک طراحی سایت حرفه ای دور می کند.

  • نگارش طراحی سایت

مطالب و مقالات سایت می بایست دقیق و معتبر و همچنین بدون غلط های املایی و نگارشی باشد چرا که وجود اشتباهات مکرر در سایت باعث القای حس نا مطلوبی در مخاطب می شود به طوری که سایت غیر معتبر شناخه می شود و کاربران سایت شما را به عنوان سایتی منبع نمی پذیرند.

  • کلید واژه ها در طراحی سایت

گاهی اوقات مدیران سایت ها برای بهبود سئو به استفاده بیش از حد از کلمات کلیدی می پردازند که این امر به طور کلی ساختار مطالب را بهم می ریزد و باعث خروج کاربر می شود. کلیدواژه ها باید به طور حرفه ای و مناسبی در میان مطاللب گنجانده شوند.

  • تصاویر طراحی سایت

تصاویر طراحی سایت می بایست با موضوع سایت مرتبط باشند تا به بهبود وضعیت سئو سایت نیز کمک کنند. همچنین حجم تصاویر نباید به قدری بالا باشد که سرعت بارگذار طراحی سایت تهران را کاهش دهد و از طرف دیگر نباید آنقدر کیفیت تصاویر را کم کنید که جذابیت خود را از دست بدهد.

  • ناوبری طراحی سایت

کاربران پس از ورود به سایت می بایست به سرعت مقصد خود را پیدا کنند. ساختار سایت نباید به قدری پیچیده باشد که کاربران سردرگم شوند و علاوه بر این نباید به قدری ساده باشد که از حالت حرفه ای خارج شده و اشتیاق و کنجکاوی کاربر را برای ادامه جستجو در سایت کم کند.