محتوای مفید
تاثیر محتوای مفید در موفقیت طراحی سایت
04/01/2017
کاربرد طراحی سایت
معرفی ۳ ترفند جهت افزایش کاربرد طراحی سایت
05/01/2017
نمایش همه

اشتباهات متعارف در پروژه های طراحی سایت

اشتباهات متعارف در پروژه های طراحی سایت

 

اشتباهات متعارف در پروژه های طراحی سایت ، موضوع مورد بحث مقاله ی امروز از سری مقالات طراحی سایت لیموترش می باشد . لذا اگر می خواهید با اشتباهات متعارف آشنا شوید تا انتهای مقاله با ما همراه باشید . موفقیت بسیاری از وب سایت ها در فضای مجازی مسئله ای اتفاقی نمی باشد و دارای ارتباطی مستقیم با مطالب وب سایت و روش انجام طراحی وب سایت می باشد . اگر در پیمودن این مسیر شناخت صحیحی از اشتباهات و مشکلاتی که در انتظار شما هستند در دست داشته باشید ، در طراحی سایت و تولید محتوا پیشرفت چشم گیری خواهید داشت . در ادامه فهرستی از اشتباهات متعارف و عمده که از نظر کاربران فضای مجازی انتخاب شده اند با شما همراه خواهیم بود . این نکته را همیشه به خاطر بسپارید که در فضای طراحی وب سایت ، بروز هرگونه اشتباهی می تواند ضرر های جبران ناپذیری به وب سایت و خدمات طراحی سایت تان وارد نماید پس تمام تلاش خود را برای جلوگیری از بروز اشتباهات متعارف انجام دهید .

اشتباهات متعارف در پروژه های طراحی سایت

لینک های شکسته :

یکی از بد ترین اتفاق ها وجود لینک های شکسته در وب سایت می باشد . یکی از آزار دهنده ترین اتفاقات برای کاربران این است که هنگامی که در صفحه خدمات طراحی سایت بر روی لینکی کلیک نمایند و با صفحه ی ” Page cannot be found ” مواجه گردد .

اشتباهات متعارف در پروژه های طراحی سایت

استفاده از پاپ آپ ها :

یکی دیگر از اشتباهات متداول در برخی از وب سایت ها ، باز شدن پنجره های پاپ آپ در بدو ورود کاربر به وب سایت می باشد . می بایست از پاپ آپ ها در زمان مناسبی استفاده نمایید زیرا در غیر این صورت حجم زیادی از بازدیدکنندگان وب سایت تان را از دست خواهید داد .

اشتباهات متعارف در پروژه های طراحی سایت

پس زمینه ی مشکی :

استفاده از رنگ مشکی برای پس زمینه ی وب سایت باعث می شود محتوای وب سایت به سختی قابل خواندن شود و از لحاظ روان شناسی کاربران ، طراحی وب سایت شما را به عنوان وب سایتی غیر قانونی به خاطر بخواهند سپرد لذا سعی کنید در طراحی سایت تان از رنگ سیاه دوری کنید .

اشتباهات متعارف در پروژه های طراحی سایت

سایز بسیار بزرگ تصاویر :

یکی از مهم ترین عناصر در طراحی یک وب سایت ” تصاویر ” می باشند . در برخی مواقع این تصاویر به علت حجم بالا مانع بارگذاری سریع وب سایت می گردد از این رو پیش از استفاده از تصاویر ، حتما حجم آن ها را توسط نرم افزار های موجود در اینترنت کاهش دهید .