اصطلاحات طراحی سایت
طراحی سایت و اصول سئو حرفه ای
22/07/2018
طراحی سایت شرکت ترخیص کالا
طراحی سایت سازگار و موبایل فرندلی
22/07/2018
نمایش همه

اصول حرفه ای طراحی سایت چیست

طراحی سایت

طراحی سایت

اصول حرفه ای طراحی سایت چیست؟

 

 

جاوا اسکریپت در طراحی سایت

 

طراحی سایتطراحی وب سایت هنگامی که شما در حال طراحی وب سایت خود هستید، مطمئن شوید که شما از JavaScripts برای طراحی کل سایت خود استفاده نمی کنید. موتورهای جستجو از طریق وب سایت ها به فهرست آن ها خزیدن می دهند، در نتیجه استفاده بیش از حد از جاوا اسکریپت باعث مسدود شدن سیستم می شود.

 

طراحی وب

طراحی وب

 

طراحی سایت تهران یکی دیگر از مزایای این است که جاوا اسکریپت ها در دستگاه های تلفن همراه به طور مساوی کار نمی کنند. شما باید مطمئن شوید که وب سایت ساده و آسان برای هر دو کاربر و موتورهای جستجو خواندن دارد.

 

زمان بارگذاری در طراحی سایت

 

زمان بارگذاری صفحه یک جنبه مهم از دیدگاه بازدید کننده وب سایت است. مصرف کنندگان مشغول هستند و دوست ندارند منتظر یک صفحه برای بارگذاری شوند. کاربران تلفن همراه به طور متوسط ​​تنها ۵ ثانیه صبر کنید تا بارگذاری صفحه، در حالی که کاربران دسکتاپ فقط برای سه ثانیه برای بارگذاری صفحه صبر می کنند.

 

برای کاهش زمان بارگذاری صفحه، مطمئن شوید که Javascripts خود را به حداقل می رسانید، فشرده سازی، استفاده از تصاویر کوچک و ذخیره سازی مرورگر را فعال کنید.

 

ایجاد نقشه سایت در طراحی سایت خود

 

نقشه های سایت همیشه بخشی از بهترین شیوه های طراحی وب است. اما، از زمانی که موتورهای جستجو برای اولین بار نقشه های سایت را تصویب کردند، آنها حتی مهم تر شده اند. یک نقشه سایت همراه با ارائه ناوبری آسان و مزایای دید بهتر موتور جستجو، خزنده ها را بلافاصله در مورد هر گونه تغییر در وب سایت خود، به طوری که صفحه سریعتر نمایه می شود. از نقطه نظر SEO، ما پیشنهاد می کنیم که با یک نقشه سایت معمولی و ایجاد یک نقشه سایت XML ایجاد کنید.

 

 

طراحی سایت

طراحی سایت

کلمات کلیدی مرتبط در طراحی سایت

 

قطعا، با استفاده از کلمات کلیدی مناسب مهم است، اما آنها را بیش از حد استفاده نکنید. این باعث می شود که صفحه شما هرزنامه باشد. برای پیدا کردن آنچه مشتریان شما دنبال می کنند، می توانید از Planner Keyword Keyword استفاده کنید.

برای به طور کامل در مورد دارایی مورد بحث در بالا، مهم است که شما برای درک ساختار صفحه. موقعیت صحیح متن، تصاویر و تماس با اقدامات در صفحه مهم است نه فقط از دیدگاه جستجوگرها بلکه برای سطح تعامل کاربر نیز. تعداد زیادی از افرادی که از وب سایت شما بازدید می کنند و تنها بر روی آن متمرکز می شوند، زیرا این برنامه شسته و رفته و تعاملی است که مطمئنا شما را به کتاب خوب Google تبدیل خواهد کرد.

 

یک سلسله مراتب بصری خوب به شما در جداسازی عناصر مهم از آنهایی که کمتر مهم است کمک خواهد کرد.

 

 

شبکه های اجتماعی در طراحی سایت

 

طراحی سایت شرکت خدماتی

طراحی سایت

همه ما می دانیم که قدرت شبکه های شبکه های اجتماعی و چقدر بالا آنها در نتایج جستجو موتور رتبه بندی می شود. هنگام طراحی وب سایت شما می توانید دکمه های رسانه های اجتماعی را برای حساب های خود در Pinterest، فیس بوک، توییتر و غیره اضافه کنید.

 

یک صفحه طراحی سایت طراحی شده به گونه ای است که بازدید کننده را اشتباه و غرق نخواهد کرد برای شما و کاربران مفید خواهد بود. نگه داشتن کاربران نهایی در ذهن و ترکیب بهترین شیوه های طراحی وب با SEO یک برنده است.

 

این مراحل باید در طراحی سایت که در نتایج جستجو بالاتر باشد و به راحتی توسط مشتریان قرار گیرد، به شما کمک کند. این باعث افزایش دید شما خواهد شد و فروش خود را نیز افزایش می دهد. آیا نقاطی وجود دارد که ما از دست دادیم؟ اگر چنین است، به ما در بخش نظرات در زیر اطلاع دهید.