اصطلاحات طراحی سایت
عنصر جاسازی در صفحه طراحی سایت
۰۳/۰۴/۱۳۹۸
دلایل عمده مورد مطالعه قرار نگرفتن مطالب طراحی سایت
۰۳/۰۴/۱۳۹۸
نمایش همه

اصول طراحی سایت استاتیک

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

اصول طراحی سایت استاتیک در طراحی سایت تهران سایت هایی به عنوان سایت های استاتیک طراحی می شوند. سایت های استاتیک اولین و ابتدایی ترین سایت هایی بودند که طراحی شدند و از آن جایی که فرآیند طراحی آن سریع می باشد مناسب برای سایت های کوچک با صفحات اندک است. در واقع سایت های استاتیک به سایت هایی گفته می شود که نیاز به تغییرات زیادی ندارند در صورت نیاز به تغییر از جنبه زمانی محدودیت خاصی را شامل نمی شوند.

طراحی سایت استاتیک را می توان این طور بیان کرد که زمانی که در فرآیند طراحی سایت تهران تنها از Java script و HTML و در نوع پیشرفته تر CSS استفاده شود سایت به صورت استاتیک طراحی می شود. در طراحی سایت استاتیک می توان با درست کردن و آماده کردن چند صفحه و قرار دادن آن ها روی سرور یک سایت طراحی کرد. برای تغییر در سایت های استاتیک تنها می بایست با html  آشنایی داشته باشید و به همین دلیل است کاربرانی که با زبان برنامه نویسی آشنایی ندارند تمایلی به کار کردن با این گونه سایت ها ندارند.

 

طراحی نرم افزار

طراحی سایت

ویژگی های طراحی سایت استاتیک چیست؟

در طراحی سایت تهران تمامی مطالب به طراحی سایت ارائه می شود و همزمان با طراحی سایت مطالب نیز در صفحات قرار می گیرند. این گونه سایت ها پنل مدیریتی ندارند و تمام تغییرات لازم به وسیله طراح سایت ایجاد می شود. به همین دلیل است که سایت های استاتیک به صرفه نمی باشند چرا که با وجود این که هزینه سایت های استاتیک در مرحله ی اولیه ارزان می باشد اما نمی توان مطالب و اطلاعات جدید به آن اضافه کرد و در صورت در خواست این امر هزینه های بیشتری را می طلبد.  از این رو امروزه طراحی سایت استاتیک طرفدار چندانی ندارد. عنصر جاسازی در صفحه طراحی سایت که از بهترین و کاربردی ترین مقالات وب سایت لیموترش می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

طراحی-سایت-تهران

طراحی سایت تهران

مزایای طراحی سایت استاتیک عبارتند از :

  • طراحی سایت با سرعت بارگذاری بالا

از آن جا که طراحی سایت استاتیک حجم کمتری از کد ها را شامل می شود سرعت لود بالایی دارند.

  • طراحی سایت با هزینه کم

هزینه اولیه طراحی سایت استاتیک بسیار ارزان تر از سایر سایت ها است.

  • طراحی سایت با امنیت

برنامه هایی مانند وردپرس که امروزه با استقبال خوبی رو به رو شده اند گزینه مناسبی برای حمله هکر ها می باشد در صورتی که در طراحی سایت های استاتیک امکان دسترسی هکرها بسیار کم تر است به دلیل این که تنها یک سرور برای برای ارائه صفحات html  وجود دارد و امکان ایجاد تغییرات ممکن نیست.

  • طراحی سایت با رنک بهتر

از آن جایی که طراحی سایت های استاتیک تنها کد های html  هستند آسان تر توسط موتور های جستجو رتبه بندی می شوند.

  • طراحی سایت در زمان کم

سایت های استاتیک در زمان کمتری طراحی و راه اندازی می شوند و مناسب برای کارفرمایانی است که عجله دارند.

 

//]]>